Среща на кърмещи мами

  • 3 262
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 547

да, хубави станаха  Laughing

мислете къде да се видим следващата събота  newsm12

Емиа, благодаря! аз съм само един начинаещ фотограф, но се надявам да съм се справила добре  tooth

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Снимките ви са супер, но и самите вие сте си такива Grinning
Поздрави на всички!

# 62
  • Мнения: 5 228
Е, smurfietki, страшни са снимките - и моделите също. Много готини тектсчета към снимките!  Heart Eyes
Някой минавал ли е скоро през градинката на БСФС - ако е хубава (аз отдавна не съм ходила), може там следващия път?

# 63
  • Мнения: 1 547
  superuu

радвам се, че са ви харесали!

следващият път ще продължим фотосесията.

само изберете мястото  Mr. Green

Sim, не съм ходила скоро там. Не знам как е. Преди нямаше много пейки....

и в Заимов беше чудесно!

# 64
  • Мнения: 249
...Хубави снимки!...и хубави мами...и хубави бебета...
...Ама Деметра може ли да изглежда така след три раждания? #Shocked #Shocked #Shocked..
...Браво!Браво!Браво! smile3501 smile3501 smile3501

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
...Хубави снимки!...и хубави мами...и хубави бебета...
...Ама Деметра може ли да изглежда така след три раждания? #Shocked #Shocked #Shocked..
...Браво!Браво!Браво! smile3501 smile3501 smile3501
и аз си я представях доста по-...различна Mr. Green
Много ми хареса количката и, такава двойна не бях виждала досега Grinning

# 66
  • Мнения: 1 547


просто оставете  Laughing

аз и казвам на Деметра - и ти имаш 3 деца?!?!? а как изглеждаш само!!
а тя започва да се попипва над кръста, че имало разни натрупвания... Rolling Eyes
пълна клечка!

големи са сладури! и таткото е много симпатичен  Wink Wink

ех, Jade, да можеше и ти да дойдеш...ма далеч сте.. Hug

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
ех, Jade, да можеше и ти да дойдеш...ма далеч сте.. Hug
Е...далеч, далеч...
Пък знаеш ли някои ден може да ме стегне шапката и...50лв А-95 и съм при вас  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 5 228
Ами хайде де!!!  Simple Smile

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Пестя за море Tired
Но ако някой ми предложи дарение...не бих му отказал Laughing

# 70
  • Мнения: 8 464
Хайде,хайде,че най-после да се видим!Много далече тая Стара Загора,бе! Simple Smile newsm78

# 71
  • Мнения: 2 274
Хайде тази седмица срещата да е пред Народния театър, до парка Заимов имам 1 час път.....  Sad

# 72
  • Мнения: 1 547
Хайде тази седмица срещата да е пред Народния театър, до парка Заимов имам 1 час път.....  Sad


ех, че гадно...ама пред народния няма място за нас. сега бяхме 5-6-7 колички. къде пред народния може да се наместим? пък и там си е пълна лудница по принцип.

в Заимов е хубаво, има навалица, но можеш  да се разходиш, а има и къде да седнеш да си нахраниш детето.

имаме цяла седмица да мислим къде.
аз мразя борисовата, ама ако ви е удобно, ще дойдем там  Sunglasses

# 73
  • Мнения: 3 550
Близо до Народния театър нали има още една градинка. Тази зад Етнографския музей. Тя е малка, но не е много населена и там също няма много пейки. Останали са само тези на баирчето. Може да ги окупираме, а и така високо кацнали, няма кой да ни оглежда как кърмим. Само предлагам!

# 74
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Преди срещата в Заимов се видяхме с Деметра точно в градинката пред Народния- не точно пред Народния, а между БНБ и Мин. на отбраната. Беше супер- централна алея, пейки колкото щеш. Аз кърмих там и никой нямаше да разбере ако Деметра не се беше развикала с басов глас" Вие госпожо как не ви е срам да кърмите и да си показвате циците на обществено място" Mr. Green Mr. Green  Та там е добре - уверявам ви. Годзила, много иска да се види с тебе Деметра.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт