Как да спукам фоликул без прегнил?

  • 7 897
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 343
Във вторник бях за последно на фоликулометрия, имах 1ф -24мм. и 1ф- 10мм. Док каза, че до ден, ден и половина ще се спука. Вчера правих коремни преси, колкото можах на 2 пъти и след 1 час бебеправихме Blush.
Въпросът ми е днес да правя ли пак коремни преси или не? Ще навреди ли ако слууууучайно е имало  оплождане.

# 1
  • Мнения: 421
Мисля, че няма да навреди. Все пак имплантирането става след около 7 - 8 дни.
Желая ти успех!

# 2
  • Мнения: 117
Ами аз мога само да ти кажа, че като забременях преди 2 г. много дълго време не можаха да разберат че не съм бременна, нямах цикъл, но казваха, че имам много голяма киста и си ме тъпчеха с дуфастон та да ми дойде. Но коремчето ми някак съвсем леко като че ли се увеличи и аз логично си помислих че напълнявам и започнах едни луди коремни преси всяка сутрин преди работа, ама не не спадна..., чак като се роди бебо. Така че едва ли биха ти навредили няколко коремни преси. И успех!

# 3
  • Мнения: 240
Коремни преси плюс ходене по стълби спомага за пукането на фоликулите. Но доколкото знам коремните преси трябва да са повечко, някъде бях чела че трябва да са повечко-около 200. Нищо не пречи и днес да направиш няколко,мисля че няма да навреди.

# 4
  • Мнения: 2 309
Цитат
някъде бях чела че трябва да са повечко-около 200. Нищо не пречи и днес да направиш няколко,мисля че няма да навреди.

200 Shocked
Ако ги направя,9м няма да мръдна от мускулна треска...

# 5
  • Мнения: 240
Ако ги направя,9м няма да мръдна от мускулна треска...
moresmile moresmile

# 6
  • Мнения: 444
Аз бих предпочела ходенето по стълбите  Laughing Crazy по лекичко ми се вижда Wink

# 7
  • Мнения: 2 343
Благодаря ви!  bouquet
Аз едва стигнах до 60 а при 200 направо ще предам богу дух Laughing И без товавсичко ме боли и не мога даже да се усмихна. Blush
Сега друго ме притеснява. Дали се е спукал найстина newsm78 Док каза да отида пак след понеделник да се види дали е станало. Иска ми се да си пусна и тест за прогестерон на 7 ден след Овуто, но сряда или четвъртък да считам за О newsm78

# 8
  • Мнения: 1 334
Mira_Mimi,аз бях в същата ситуация като теб преди дни.Фоликул,който до дни трябваше сам да се спука.Не съм правила коремни,просто подкарах бясно велоергометъра Laughing.Заболя ме корема обаче и спрях.Днес вече т.е.след 3 дни от прегледа,фоликула се беше пукнал.А и за какво да правиш прогестерон?Изчакай си прегледа,прави си секс Mr. Green и лекаряте ти каже всичко останало Peace

# 9
  • Мнения: 2 343
Дано и моя да се спукал!
Искам да направя теста на 7 ден след О, защото тогава е пика на Прогестерона и искам да разбера да не би да имам нарушена Лутеална фаза(не се осигурява добра среда за инплантиране на ембриончето ако е така) А по-предишния ми цикъл беше твърде къс само 21 дни.

Общи условия

Активация на акаунт