Обичате ли парфюми?-4

  • 129 179
  • 1 982
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 407
На мен лично ми харесва ето този,мисля,че е идеален за пролетта  Simple Smile


А този парфюм как мирише? Има ли нещо общо с обикновения Very Irresistible като аромат?

# 61
  • Мнения: 1 303
Много искам да помириша Средиземноморските градини,готова съм да си платя със запис за едно памуче,напоено с парфюма  Sunglasses.Не ми се ще пак на сляпо да поръчвам,че имах 3-4 лоши попадения Sick

# 62
  • София
  • Мнения: 1 890
  Вчера в ЦУМ пробвах най-новата Нина http://www.aromat.ru/parfum/women_name.php3?prod=1381&cat=2287&let=n . Шишинцето е малко по-различно на цвят, но в аромата разлика почти не видях.  Rolling Eyes

# 63
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
I love love (Moschino) нали прилича на Light Blue

Прилича да, и на една синя Криция прилича Peace

# 64
  • Мнения: 372
Днес много ми хареса парфюма на Moschino Coutur. Много женствен и в същото време свеж аромат.
Моля споделете вашия коментар за него.

# 65
  • Мнения: 35 968
Innesse , прочете ли някоя от предишните 4 /четири/ страници? Може по-добре е да прочетеш всичките 4 /четири/ страници?

# 66
  • Мнения: 1 303
Аз вчера пробвах на Ести Лаудер Pure White linen i Pure white linen breeze-нещо такова,мн ми харесахамнямат нищо общо с класическия,ще си избера един от двата
А какъв тип е Emerald dream??

# 67
  • Мнения: X
На мен лично ми харесва ето този,мисля,че е идеален за пролетта  Simple Smile


А този парфюм как мирише? Има ли нещо общо с обикновения Very Irresistible като аромат?

Точно това и аз искам да питам, защото не съм го мирисала, а имам първия Very Irresistible.  Wink

# 68
  • на село
  • Мнения: 1 028
От "Гет" днес, след като не благоволиха да ми се обадят, им звъннах и ми казаха че "Чип енд шик" го нямат  Crossing Arms. Да съм си поръчала друг парфюм!
Е, поръчах си, ама не от тях  tooth
Поръчах си RUMEUR. Отдавна му се точа, бях решила да си го поръчам като захладнее, ама така или иначе тези пари съм си ги отделила за парфюм, какво пък! Ще си го гледам и ще му се радвам до есента  Mr. Green.

# 69
  • Мнения: 2 241
На мен пък ми тикнаха в Мола едно листче с My insolence, ужас, пак някакви виолетки ли, какво, също толкова малко ми хареса колкото първообраза си, той поне е пудросан и нахакан, а новия ми се струва съвсем безхарактерен. Е, поне на лист хартия, но като че ли нямам желание да го пробвам истински.
Въобще с герленските парфюми съм все, както викат французите, "parti pris", или пълно приемане, или пълно отхвърляне. Simple Smile  Как ми се е приискало, например, едно Шан-з-Елизе за този сезон..., обожавам го. Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 1 243
Момичета, получих си Еуфорията вече. Чудна е!!!  Heart Eyes А картончето от парфюмерията вече 1 седмица мирише и става все по-хубаво и хубаво. Някой беше казал, че е нетрайна, ама нещо на мен не ми се връзва. Освен на неговата кожа да се е оказала нетрайна? newsm78
Благодаря на всички за отзивите и поощренията да си го взема! Mr. Green

Заплюла съм си и , но май ще се поспра за малко  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 19:09 от Bellucci

# 71
  • Мнения: 372
Уважаема Г-жо Бубанка,

Не съм длъжна непременно да съм прегледала стр. 1 от темата, за да мога да си позволя да търся др. мнения за парфюма Couture. За мен въпросния аромат е наскоро забелязан, много ми е харесал и се интересувам от мнение на останалите в нашия форум. Не ме интересува какво са писали във форума на Fema.

# 72
  • Мнения: 1 303
Innesse,точно в тази тема-4 има 4 страници,в които се обсъждахa парфюми на Моschino Peace

# 73
  • Мнения: 35 968
Уважаема Г-жо Бубанка,

Не съм длъжна непременно да съм прегледала стр. 1 от темата, за да мога да си позволя да търся др. мнения за парфюма Couture. За мен въпросния аромат е наскоро забелязан, много ми е харесал и се интересувам от мнение на останалите в нашия форум. Не ме интересува какво са писали във форума на Fema.

тогава ползвай търсачката - елементарно, очевидно, ефективно
фема  newsm53

и съм много любопитна точно колко хора ще си препишат мненията от последните страници на тази, защото теб те мързи да потърсиш и прочетеш  smile3502

# 74
  • Мнения: 372
Г-жо Бубанка, това което казвате е безсмислено, да преписваме мнение, изразено в друг форум, с др. таргетна група и т.н. Смисълът е да изразим наше мнение, не цитати.
Аудиторията тук е доста различаваща се от тази в др. сайтове. Аз съм искала мнение на нашата аудитория.
Дали ме мързи да търся най- напред и едва тогава да питам, си е моя работа.

Общи условия

Активация на акаунт