Препоръчайте детски велосипед...

  • 244 683
  • 1 406
  •   2
Отговори
# 855
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ех, Айла, мерси много, само дето София ми е доста далеч. Обаче като се замисля, че и за магазина, от който си мисля да купя колелета, може да ми направят отстъпка. Хората взеха да стават по-отворени към тези неща. Миналата година от Пуки ми писала на лични, че ще ми направят отстъпка, ако взема две колелета, но пак цената идваше над бюджета. Не съм се замисляла обаче, че може да ги купя по-рано колелетата, че наистина сега са извън сезон. Ще помисля над този вариант.   :  bouquet

# 856
  • Мнения: 186
нашето е това http://www.dragbicycles.com/?menu=product&id=291 води се за възраст 4-6г,синът ми навърши 3 год(104 см) току що-беше подарък за РД.Справя се идеално с карането , още от първото качване

# 857
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Точно това ми харесва и на цвят даже Wink. Ще пробвам обаче и 18 ". Иначе сме сравнително високи, така като гледам и вие, така че може да се пробваме на голямото направо. Иначе да похваля колелетата без педали. Миналата седмица единия подкара колело с педали без да му помагам, защото е инат и не дава да го държа Simple Smile сам след 20-ина мин мъчене буквално. Но за баланса нямаше никакъв проблем.

# 858
  • Мнения: 1 110
Мислите ли, че това колело е подходящо за дете на 7 г. http://baby.galix.bg/2700/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-% … -cross-favorit-20 Декември детето на една приятелка има р.д. Появи се идея всички момичета да подарим колело. Преди малко ми изпратиха линк, че в магазина са им препоръчали този модел.

# 859
  • Мнения: 15 379
Размерът е малък, нека да е 24 цола.

# 860
  • Мнения: 1 110
Sourcherry , много благодаря. Звъня да проверят за по-голямо  Grinning

# 861
  • Мнения: 15 379
Моето дете е на 6 години и кара Драг 20 цола. По мое мнение пролетта трябва да го качвам на 24 направо, просто растат.

# 862
  • Мнения: 1 110
Не знам защо в магазина са им препоръчали такъв размер. А и като се замисля детенцето си върви високо.

# 863
  • Мнения: 15 379
Ако може е най-добре детето да го пробва.
Моят е към 128 см., 20-ката определено му умалява.

# 864
  • Мнения: 1 110
Това се разбрахме и ние. Майката ще мине след училище с детето, за да го пробва.  Така е по-добре,  макар и малко да развалихме изненадата.  Simple Smile Peace

# 865
  • София
  • Мнения: 324
Синът ми към момента е висок 117см, но цяло лято кара 24" Драг Лазер в най-ниска позиция, така че наистина добро решение да се мери на място Simple Smile

# 866
  • Мнения: 4 732
Здравейте. Искаме да купим колело без педали за синът ми. Колебаем се дали да е с алуминиева рамка или дървена. Понеже е много дребничък /83,5 см./ избора преполагам ще е ограничен.

# 867
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Здравейте. Искаме да купим колело без педали за синът ми. Колебаем се дали да е с алуминиева рамка или дървена. Понеже е много дребничък /83,5 см./ избора преполагам ще е ограничен.

Вероятно до пролетта ще успее да порасне още 1-2 см. и за тази височина подходящо е Puky LRM

# 868
  • Мнения: 4 732
А кормилото и седалката до каква максимална височина могат да се вдигнат? Или по- точно до какъв ръст на детето е подходящо? Все ми се искаше да е с помпащи се гуми, тъй като тези ми се струват, че бързо ще се изтъркат, а предполагам след това не могат да се сменят и ще трябва ново колело да се купува, и второ ще возят по- твърдо от колкото, тези който имат вътрешна гума  newsm78
Измерих вътрешната страна на крака на синът ми, бос, и е 28-29 см.

# 869
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Седалката може да бъде повдигната със 7-8 см, което ще покрие порастване с 15-ина см на детето поне. Гумите не се изтъркват толкова лесно - тези колела могат да минат и през 3-4 деца. Плътните гуми си имат и предимство - не изискват поддръжка - не спадат, не се пукат... каучука им е устойчив на износване, но не са твърди. Детето ще може да кара спокойно това колело следващото лято, а за по-следващото зависи от това как расте - може и да изкара и него, а може и да трябва да се смени, ако расте по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт