Нещо за почистване на лице ? без съдържание на алкохол?

  • 3 757
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 11
Здравейте,
Знаете ли някое ефтино и в същото време добре почистващо кожата лосионче - което да не съдържа АЛКОХОЛ !!!

Благодаря Ви предварително

# 1
  • софия
  • Мнения: 2 140
Вземи си натурална розова вода на БЪЛГАРСКА РОЗА.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Почистваща вода на Кларанс. Много съм доволна, до сега нито един продукт, не е почиствал така лицето ми!  Peace

# 3
  • Мнения: 11
Почистваща вода на Кларанс. Много съм доволна, до сега нито един продукт, не е почиствал така лицето ми!  Peace
А от къде мога да си я купя тази почистваща вода ? и можеш ли да ми покажеш как изглеждА ? в интернет ако може да намериш в някои сайт нформация

# 4
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз ползвам тези двете, като ги редувам. Която и да си вземеш няма да сгрешиш.



# 5
  • Мнения: 11
запазена ма®ка:
Много ти благодаря Simple Smile

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Тези дни по телевизията гледам реклама на почистващи влажни кърпички за лице (т.е. грим) Rolling Eyes Някой вече ползвал ли ги е  newsm78 ?!

# 7
  • Мнения: 630
Кларинс е скъпа козметика. Ти искаш нещо еФтино. Аз си правя лосион от розова вода и масло от жожоба и много го харесвам

# 8
  • София
  • Мнения: 1 320
Да, водите им не са леки, но на мен ми стигат при всекидневна употреба за около 3 месеца, та парите си заслужават!

# 9
  • Мнения: 420
Да, водите им не са леки, но на мен ми стигат при всекидневна употреба за около 3 месеца, та парите си заслужават!

каква им е цената?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 320
49 лв, беше миналия месец тази двуфазната.

# 11
# 12
Ако искаш нещо наистина хубаво пробвай-100мл розова вода и 20мл масло от жожоба(аз ползвам на икаров) като ги смесиш разклащаш докато стане бяла течност.С това не само почистваш но и подхранваш кожата

# 13
  • Мнения: 1 165
Здравейте,
Знаете ли някое ефтино и в същото време добре почистващо кожата лосионче - което да не съдържа АЛКОХОЛ !!!

Благодаря Ви предварително
Лосионите на Боидерма с мицели PeaceОт няколко месеца ги ползвам и съм много доволна. Почистват замърсявания и грим. Цената им около 12-15 лв.

# 14
  • Мнения: 256
Розова вода.
Аз почиствам в следния ред: тоалетно мляко - за сваляне на грим, след това мажа под очите със съдържанието на една Герикапс, след половин час розова вода и крем за лека нощ.
Успех!

# 15
  • София
  • Мнения: 4 751
Тоник на Талодерма, хубави бяха, позлвала съм преди.

# 16
  • Мнения: 125
Ползвам тоалетно мляко и тоник, после крем-и това е.

# 17
  • Мнения: 78
Аз процедирам така: дегримирам и почиствам лицето с почистващия и дегримиращ гел на RoC, после слагам тоник (в момента съм с Garnier), после-кремче. Гелчето е много приятно, става за лице и очи, и няма алкохол и сапун.

# 18
  • Мнения: 3 830
Ако искаш нещо наистина хубаво пробвай-100мл розова вода и 20мл масло от жожоба(аз ползвам на икаров) като ги смесиш разклащаш докато стане бяла течност.С това не само почистваш но и подхранваш кожата

Това ще го пробвам и аз, но изчиства ли перфектно грим? newsm78

Розова вода.
Аз почиствам в следния ред: тоалетно мляко - за сваляне на грим, след това мажа под очите със съдържанието на една Герикапс, след половин час розова вода и крем за лека нощ.
Успех!

А това с капсулата Герикапс е добра идея. Peace

# 19
  • Мнения: 11
Аз процедирам така: дегримирам и почиствам лицето с почистващия и дегримиращ гел на RoC, после слагам тоник (в момента съм с Garnier), после-кремче. Гелчето е много приятно, става за лице и очи, и няма алкохол и сапун.

хубаво е всичките продукти да са една марка,аз ползвам мляко,тоник,ексфолиант и крем на Регал съм доволна

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Тези дни по телевизията гледам реклама на почистващи влажни кърпички за лице (т.е. грим) Rolling Eyes Някой вече ползвал ли ги е  newsm78 ?!
Toва е ужасно нещо. Използвах на Нивеа такива по време на 12ч полет. Ужасно щипе. Особено на очите. А и не почиства добре.

По темата - Водата на Нюкс.

# 21
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
В магазин Био,на Журналист,продават био-козметика,напълно безопасна,както за кожите ни,така и за околната среда Peace От там се сдобих , с тампони за почистване на очите,имат и останалите асортименти,предполагам можеш да откриеш това,което търсиш Peace

# 22
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
В магазин Био,на Журналист,продават био-козметика,напълно безопасна,както за кожите ни,така и за околната среда Peace От там се сдобих , с тампони за почистване на очите,имат и останалите асортименти,предполагам можеш да откриеш това,което търсиш Peace

Каква точно козметика се продава в Био Магазина?

# 23
  • Мнения: 280
От там се сдобих , с тампони за почистване на очите
Тези тампони същите ли са като останалите,които се продават по магазините?  newsm78

Иначе препоръчвам това:
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=32707&goChar=S

# 24
  • Мнения: 5 173
Почистваща вода на Кларанс. Много съм доволна, до сега нито един продукт, не е почиствал така лицето ми!  Peace
потребителката иска еФтино Whistling

# 25
  • София
  • Мнения: 4 751
Почистваща вода на Кларанс. Много съм доволна, до сега нито един продукт, не е почиствал така лицето ми!  Peace
потребителката иска еФтино Whistling

Tя от април до сега трябва вече да е открила, но поне ще са полезни на някой друг отговорите в темата. Peace

# 26
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
В магазин Био,на Журналист,продават био-козметика,напълно безопасна,както за кожите ни,така и за околната среда Peace От там се сдобих , с тампони за почистване на очите,имат и останалите асортименти,предполагам можеш да откриеш това,което търсиш Peace

Каква точно козметика се продава в Био Магазина?

LOGONA е козметичната марка, изцяло е био, не се продава в останалите магазини/поне аз досега не съм виждала/, и тампоните,които са за почистване на очите са направени от био -материали,които не дразнят, не предизвикват алергии, и не са пълни с химически съставки Peace

# 27
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мерси, а почистващ лосион за цялото лице имаше ли?

# 28
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мерси, а почистващ лосион за цялото лице имаше ли?

Всичко имат, аз лично за пръв път ги ползвам ,но ще продължавам Peace Само да уточня, че не са от най-евтините, но пък био-продуктите са по-скъпи,поради естествените материали в тях Peace

# 29
  • Мнения: 5 173
и какви пари са, такива не съм срещала досега

# 30
  • Мнения: 6 017
Ползвам тоалетно мляко и тоник, после крем-и това е.
Peace

# 31
  • Мнения: 78
Всичката ми козметика за лице е медицинска,от аптеката и е на AVENE -измиващ гел,лосион за лице,крем, слънце защитен крем, фон дю тен, пудра, термална вода. Страшно съм доволна!!!Много е важно да оспееш да съчетаеш необходимите за кожата ти продукти.Аз например дълго време използвах серия за мазна кожа и все имах някакви оплаквания.Докато не се научих да комбинирам нещата. Сега измиващия ми гел и крема ми е за смесена кожа , а лосиона ми е матиращ и почистващ двуфазен за мазна и склонна към омазнявяне.

# 32
Здравейте мами, донесоха ми от Австрия Logona дневен крем Rose, за суха кожа. Много се надявах да ми хареса, защото кожата ми е много суха, пък и Logona ги хвалят като биокозметика, обаче за съжаление съм супер разочарована. Кремът мирише ужасно на МАС, консистенцията е твърда и не се размазва приятно. Дано другите им продукти да са по-добри, защото нали все пак са био...

# 33
  • София
  • Мнения: 1 508
Използвам тази тема, за да ви помоля за съвет.Искам да си взема почисващ гел на Нюкс http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=7508, надявам се, че няма да имам алергична реакция, ползвам по принцип на Авен продукта за почистване.Въпросът е ,че искам да си взема и тоник за лице.Гледах на Нюкс http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=7461, но на него пише, че се изпалзва след млякото.Според вас има ли смисъл да си взимам и двата продукта?

# 34
  • София
  • Мнения: 1 508
Не ми се иска да пускам нова тема, затова пак досаждам. Моля ви, отговорете  ми PraynigУтре ще си купувам от тия продукти и не искам да си давам излишно парите.

# 35
  • Мнения: 2 448
Този тоник на Лореал ползвам в момента.

Общи условия

Активация на акаунт