Искам ново тоалетно мляко!

  • 12 420
  • 101
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Искам ново тоалетно мляко! Имам само 'няколко претенции'  Joy
Да не е на следните марки: Лореал, Нивеа и Гарние, и да е до 10лв.
Идея си нямам какво да си взема, а наближава времето, когато гадното ТМ на Лореал ще свърши и ще трябва да си взема ново.  Laughing
 Hug

# 1
  • Мнения: 410
"Гадното ТМ L'oreal" не ми е познато, не съм ползвала нито една от марките, които изключваш.
В момента съм с продукт на Орифлейм: 2 в 1 тоал.мляко + тоник, цената му е 7лв, но доскоро имаше намаление 50% и се запасих подобаващо  Heart Eyes
Търсех лек и мек продукт за почистване, който да не натоварва кожата ми, да не я усещам мазна и наклепана - уцелила съм. По принцип съм привърженик на скъпите продукти, но понякога и сред евтините има добри попадения и случаят е точно такъв. Препоръчвам го. Peace

# 2
  • Мнения: 2 631
 newsm56 Благодаря за препоръчания продукт, но си знаех, че изпускам нещо в първия пост.  smile3555 Не харесвам и продуктите на Ейвън и Орифлейм.  Blush
Благодаря ти, все пак!   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 4 751
Yves Rocher или Eveline Peace

И двете са към 10 лева, на Евелин е към 6-7 може би.
Аз в момента позлвам на Евелин-много съм доволна, а съм с изключително чувствителна кожа.
Продуктът се води 3 в 1- мляко, тоник и дегримираща емулсия.
Има за няколко възрасти, аз използвам най-лекичкото, което е подходящо за всякаква възраст. Пише Beauty Derm- Clean & Fresh.

# 4
  • Мнения: 1 312
Преди време си взех това на орифлейм 2в1 бях толкова доволна,че отново си го взех.Напълно подкрепям  дани-77 newsm10

# 5
  • Мнения: 2 631
Yves Rocher или Eveline Peace

И двете са към 10 лева, на Евелин е към 6-7 може би.
Аз в момента позлвам на Евелин-много съм доволна, а съм с изключително чувствителна кожа.
Продуктът се води 3 в 1- мляко, тоник и дегримираща емулсия.
Има за няколко възрасти, аз използвам най-лекичкото, което е подходящо за всякаква възраст. Пише Beauty Derm- Clean & Fresh.


Къде се продава тяхната козметика? Снимчица може ли??  Grinning

# 6
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Lirene съшо се включват в тази ценова граница. аз имам тяхно тм и не мога да кажа, че е лошо. нормално е Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 4 751
kafe, марката я има на доста места вече, често виждам техни неща. Има я в аптеките, по козметичните магазинчета Peace
Ще потърся снимка в интернет. Ако няма, ще ти снимам моето.


Намерих тази снимка http://www.marvistore.com/images/eveline%20makeup%20remover%20copy.jpg. Моето изглежда по същия начин, но е в син и бял цвят тубата, и не пише лифтинг.

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 11:08 от illy

# 8
  • Мнения: 2 388
Аз съм много доволна от ELEA. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 631
Аз съм много доволна от ELEA. Simple Smile

Ползвала съм на Елеа, мисля от зелената серия, наистина беше хубаво, а и евтино!  Peace Ако не се спра на друг продукт, може би пак от техните ще си взема.  Laughing

# 10
  • Мнения: 2 388

Честно казано аз съм много доволна от техните продукти, като цена-качество. За мен лично не отстъпват по нищо и на доста по-скъпи. Много ме яд, че им спряха единия крем Cry, единственият досега, който ми е действал добре ( аз съм със смесена кожа).

# 11
  • Мнения: 177
Аз съм за българските ТМ. Елеа е много добро, и аз съм ползвала зеленото. На Арома продуктите също не са за подценяване, на Дева. Аз също смятам, че българската козметика не отстъпва на чуждата. От Ив Роше не съм доволна, предпочитам най-евтината бг козметика пред тях.
Аз лично след почистване на грима с ТМ си измивам лицето и с някакъв гел/пяна(каквото там се ползва за измиване на лице) и затова не държа ТМ да ми е скъпо. Така че бг ТМ е добър избор.

# 12
# 13
  • Мнения: 572
Аз ползвам тоалетните млека на "Биофреш". Има с лимон, с краставица и с морков. Допадат ми доста. Използвам ги само за почистване на грим, а и цената им е около 1-2 лв.

# 14
pirindream страхотно е  newsm10 струва към 6лв. има го в аптека дара на бул. 6ти септември до МВР

# 15
ДЕВА с лайка. Стахотно е!Цена - 2 лв.!!!

# 16
  • Мнения: 1 885
Да ви кажа май няма голяма разлика при тоалетните млека. Особено след като след това слагаш тоник.

# 17
  • Мнения: 2 957
Евелин е полска козметика - има я в м-н Сани, Бонжур и др.

# 18
  • Мнения: 2 631
Днес по случайност бях в Сани и видях козметиката на Евелин. За съжаление имаше само тоалетно мляко за 30+.

А това Пириндрийм ми звучи българско  Laughing

# 19
  • Мнения: 957
Защо ти е 30 плюс...ти не си ли на 22 ?

# 20
  • Мнения: 2 631
Защо ти е 30 плюс...ти не си ли на 22 ?

22 звучи добре  Hug
Казвам само, че имаше само такава серия, а не, че ще си взема от нея Wink

# 21
  • Мнения: 649
А защо не искаш на тези марки?

# 22
  • Мнения: 2 631
А защо не искаш на тези марки?

Защото от Гарние не съм доволна изобщо, от Лореал вече ми се повръща, не мога да ги понасям, не съм доволна, а Нивеа отдавна спряха да са това, което бяха.
Ейвън и Орифлейм пък не са марки, които ми вдъхват доверие!  Peace

# 23
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Venus  Peace
Има го в Сани.

# 24
# 25
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672

# 26
  • Мнения: 630
На Талодерма с ройбос едно мляко бях ползвала и беше хубаво. Удобна опаковка с дозатор, 4 и нещо лв.

# 27
  • Мнения: 249
на мен ми харесват на Елеа и Дева тоалетните млека, евтини са,но пък като качество ми допадат. Сега съм си вземала едно на Арома за проба Grinning

# 28
  • Мнения: 1 280
        Евелин ми допада и на мен доволна съм, има наистина много добри неща, не само ТМ  Peace

       От Орифлейм се подувам и изприщвам  ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 631
ДЕВА с лайка. Стахотно е!Цена - 2 лв.!!!


Дева с лайка!!!
Сега четох в нета, че за отстраняване на грим от "нежната кожа на очите" е добре да се ползват продукти с лайка и невен. Невенът не ме привлича, но виж, лайкатааааа.....  Laughing
Сега ще поровя и за други марки, които евентуално са направили ТМ с лайка и ще споделя..  bowuu

vivken, с гъста консистенция ли е? На какво мирише? Люти ли на очите?  Rolling Eyes

# 30
ДЕВА с лайка. Стахотно е!Цена - 2 лв.!!!


Дева с лайка!!!
Сега четох в нета, че за отстраняване на грим от "нежната кожа на очите" е добре да се ползват продукти с лайка и невен. Невенът не ме привлича, но виж, лайкатааааа.....  Laughing
Сега ще поровя и за други марки, които евентуално са направили ТМ с лайка и ще споделя..  bowuu

vivken, с гъста консистенция ли е? На какво мирише? Люти ли на очите?  Rolling Eyes
ами нито е много гъсто, нито е много рядко. ок си е.не люти на очите. почиства много бързо дори спиралата. много е нежно и кожата после е много нежна и освежена. лайката има антисептично действие, което е още един +

# 31
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
На Талодерма с ройбос едно мляко бях ползвала и беше хубаво. Удобна опаковка с дозатор, 4 и нещо лв.
Peace

# 32
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Опалянкаа, да се цопна и аз тука  Laughing

Аз ще препоръчам от добрата българска козметика тоалетно мляко Арома СПА.

Защо е СПА нямам идея, сигурно защото е модерно  Grinning

Иначе си е приятно не много гъсто тоалетно мляко, на съвсем нормална цена.

И тъй като не ще да се покаже картинката, ето линкче: http://www.aroma-bg.com/images/products/thmb_372_bg.jpg

Дано да работи.

# 33
RoC - много е добро около 16лв

# 34
  • Варна
  • Мнения: 366
Ох тъкмо и аз се бях замислила какво тоалетно мляко да си взема ,че ми омръзнаха едни и същи.Последно пробвах едно ТМ с розово масло на българска фирма ислед него с розова вода и за мое учудване останах доволна,въпреки че е евтина козметика.

# 35
  • Мнения: 2 631
Ох тъкмо и аз се бях замислила какво тоалетно мляко да си взема ,че ми омръзнаха едни и същи.Последно пробвах едно ТМ с розово масло на българска фирма ислед него с розова вода и за мое учудване останах доволна,въпреки че е евтина козметика.

На мен розовата вода ми изсушава кожата..  Confused

# 36
  • София
  • Мнения: 4 751

На мен розовата вода ми изсушава кожата..  Confused

Възможно е да е имало спирт в нея  Confused В някои розови води разбрах, че производителите слагат.

# 37
  • Мнения: 35 961
много ми допада това тол. мляко -

Lait Demaquillant Douceur /Hydrating Cleanser/ Institut Arnaud, но е по-скъпо - 300 мл. 12 лв.
това, което продават в Бг. не е с помпичка, а с капачка
малко по-гъсто е, но чисти добре и кожата е мекичка след него; особено подходящо е за по-суха кожа

# 38
  • Мнения: 1 280
        bubanka аз благодаря   bouquet В момента ползвам техен крем за лице и съм повече от доволна, чудех се дали да взема и ТМ  Grinning но сега ще го взема

# 39
  • Мнения: 2 631
Аз също съм им срещала козметиката по аптеките, но ще се въздържа от покупка на техни продукти само защото асоциирам марката с фамилията на бившия ми!!!  Twisted Evil

# 40
  • Мнения: 1 280
Аз също съм им срещала козметиката по аптеките, но ще се въздържа от покупка на техни продукти само защото асоциирам марката с фамилията на бившия ми!!!  Twisted Evil


         Joy това наистина е основателна причина, съжалявам за спама  Embarassed

# 41
# 42
  • Мнения: 35 961
махни етикетите  Whistling

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 251
ТМ - Па-ПА (Кря-Кря)- 1 лв и е невероятно, можешда го ползваш от бебе до пенсия.  Mr. Green

# 44
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Кафенце, ако наистина държиш до 10лв, само ройбоса става от тези, които съм ползвала. Ако дадеш 3лв оргоре препоръчвам Еусерин, много съм доволна, а и  е икономичен. Можеш да пробваш и с термална вода, тя е  в този ценови диапазон. 
п.п. Нивеа и Гарние и аз не ги харесвам. 

# 45
  • Мнения: 2 631
От одеве разглеждам козметика на Талодерма, но с ройбос намирам само околоочен гел...  newsm78
Талодерма, до колкото знам, е българска фирма. В аптеките ли се продава или в козметичните магазини?? За да мога да разгледам на място...

# 46
  • София
  • Мнения: 4 751
В аптеките и магазини "Лечител". Със сигурност в "Лечител" ще го има това мляко.

# 47
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
В аптеките и магазини "Лечител". Със сигурност в "Лечител" ще го има това мляко.
Да, оттам съм го купувала.

# 48
  • Мнения: 2 631
В Полвдив?  Whistling

# 49
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ееех, не може да нямате Лечител в Пловдив. В някои аптеки също съм виждала, не само в Лечител, но за Пловдив не мога да дам помощ  Tired

п.п. Кафенце, доволна ли си от ролката на Виши, не си се похвалила  Whistling

# 50
  • София
  • Мнения: 4 751

Пловдив, ул. Христо Ботев 93

032 649832

Това казва чичко Гуугъл. Crazy

# 51
  • Мнения: 630
Лечител си имат и сайт и там трябва да има адреси на магазините им .Не може да няма в Пловдив.
А, изпреварили са ме Peace

# 52
  • Мнения: 2 631
Сетих се къде е този адрес! Малко кофти е за спиране там, но ще го измисля..  Confused
Почвам да ровя за сайт на 'лечител'..

Намерих сайта и разглеждам продуктите... Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 631
Ходих в обедната почивка до Сани и там имаше следните ТМ, които сме изброявали: Дева с лайка (в съдържанието беше наблъскана с 10 вида алкохол...  Tired_) - отхвърлям;
Дева с витамин С - отхвърлям, защото ми се стори, че съдържа нещо много агресивно (освен лимоните, избелващите продукти и прочее..) ... май имаше розова вода, а аз не искам...
Пириндреийм (с мурсалски чай  Mr. Green) - отхвърлям, защото пишеше, че е козметика, която се бори с недостатъците на кожата след тридесетте  Confused
Venus - отхвърлям, забравих поради какво  Whistling
Па - па (кря - кря) нямаше...  Mr. Green Blush

# 54
  • Мнения: 35 961
Кафе, аз изплаквам ТМ с вода след почистване, а после минавам с тоник
за тези 1-3 минути, през които ТМ е на лицете ми, не може да се пребори с никакви следи от остаряване или недостатъци на кожата след тридесетте години Simple Smile
за мен подобно определение е рекламен трик - какви активни съставки има то, което 200 мл. и е доста по-евтино от хубав крем? али-бали Simple Smile

# 55
  • Мнения: 3 459
Еххх, кafe много сложен избор за едно мляко  Joy Grinning

# 56
  • Мнения: 35 961
когато хората имат малки драми значи, че се чувстват добре, защото нямат големи Simple Smile
т. е. новото тоалетно мляко е прекрасен проблем Simple Smile

# 57
  • Мнения: 957
Е как ще е само едно мляко..все пак това ти е лицето..

# 58
  • Мнения: 2 631
когато хората имат малки драми значи, че се чувстват добре, защото нямат големи Simple Smile
т. е. новото тоалетно мляко е прекрасен проблем Simple Smile

 Hug Така е! А и ако не го мисля много - много тоалетното мляко, то после или трябва да го хвърля, ако не ми хареса, или да се ядосвам всеки път като го ползвам, както е в момента с това на Лореал!  #Cussing out

# 59
  • София
  • Мнения: 4 751
Аз го използвам за махане на фдт и спирала и след това така или иначе мия лицето с гел и вода  Laughing

# 60
  • Мнения: 235
 Тоалетно мляко Бадем или Алое на Розаимпекс- Пловдив. Хем родно хем прясно!

# 61
Регал-около 3.50 лева. PeaceНе е лошо за цената си.

# 62
  • Мнения: 22
kafe,  препоръчвам ти да пробваш ТМ на d`Oliva. Очарована съм, чисти хубаво и после като се измиеш кожата е ... мечта Simple Smile Струва 10 лв. и някви стотинки, но под 50 Simple Smile заслужава си   pletka

# 63
  • Мнения: 34
Момичета, не знам дали тук му е мястото, но искам да споделя моя проблем. Използвах NIVEA мляко за тяло. Но след няколко години (на практика преди 2месеца) ме засърбя единствено гръбнака и кръста. Помислих си, че имам акари в леглото. Смених го, но нищо. Проблемът продължи. След малко време ми се появиха и петна, колкото 1 стотинка, в страни от ребрата. Отидох на преглед при дерматолог. Той ми направи следната диагноза - светлата ми кожа е много суха и всичко я доизсушава, дори и млякото NIVEA. Препоръчително е да нося само памучни дрехи.
Изписа ми Akerat на AVENE. Много съм доволна от него, но струва 32.00 лв. 200 грама.
Сега си взех бебешко олио на Bubchen, ама не помага. На дтория ден ме засърбя и гръбнака и кръста, ръцете, краката.

Дайте съвет. Какво да използвам или как да се облекчавам. Благодаря ви в аванс.

# 64
  • Мнения: 630
rostis, много неприятен проблем Но нали са ти изписали средство, или ти идва скъпо. Аз нямам такъв проблем, но на база информацията, с която разполагам, мога да ти предложа да опиташ с Нахтхерце на Доктор Тайс или пък с Ексипиал на Шпириг http://spirig.bg/excipial-emolients.php Това е от мен. Успех Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 4 751
Момичета, не знам дали тук му е мястото, но искам да споделя моя проблем. Използвах NIVEA мляко за тяло. Но след няколко години (на практика преди 2месеца) ме засърбя единствено гръбнака и кръста. Помислих си, че имам акари в леглото. Смених го, но нищо. Проблемът продължи. След малко време ми се появиха и петна, колкото 1 стотинка, в страни от ребрата. Отидох на преглед при дерматолог. Той ми направи следната диагноза - светлата ми кожа е много суха и всичко я доизсушава, дори и млякото NIVEA. Препоръчително е да нося само памучни дрехи.
Изписа ми Akerat на AVENE. Много съм доволна от него, но струва 32.00 лв. 200 грама.
Сега си взех бебешко олио на Bubchen, ама не помага. На дтория ден ме засърбя и гръбнака и кръста, ръцете, краката.

Дайте съвет. Какво да използвам или как да се облекчавам. Благодаря ви в аванс.

Аз бях с подобен проблем. Мажех се с Ексипиал (към 15-18лв), зехтин и Еудермол 8 на Талодерма (3лв).
Облекчаваше положението.

# 66
  • Мнения: 35 961
А-Дерма кремът, а не лосионът
но е по-скъп - 30 лв. 200 мл.

# 67
  • Мнения: 2 631
kafe,  препоръчвам ти да пробваш ТМ на d`Oliva. Очарована съм, чисти хубаво и после като се измиеш кожата е ... мечта Simple Smile Струва 10 лв. и някви стотинки, но под 50 Simple Smile заслужава си   pletka

Виж, не знаех, че и те правят ТМ  Thinking
На какво мирише? Можеш ли да кажеш част от съставките му?

# 68
  • Мнения: 34
Благодаря ви, момичета. Ще опитам някои от вашите предложения.

# 69
  • Мнения: 4 447
Взех си новото на Гарние. Осем или девет лева беше.
Много съм доволна!

# 70
  • Мнения: 965
Идвам ти на гости в темичката, Кафе   bouquet

Аз не ползвам от определено време насам никакъв лосион за почистване на грима, защото заложип на изцяло натурални продукти - комбинация от масло от жожоба и розова вода - почиства идеално, не дразни очите, освежава, подхранва. Розовата вода струва около левче, а жожобата - някъде към 3  Peace


Иначе, преди съм ползвала и на Нивеа, и на Гарние лосиони, както и българските, от които май съм оставала най-доволна.  Flutter

# 71
  • София
  • Мнения: 4 966
Анелия,какво е съотношението-розова вода-жожоба?

И чисти ли хубаво спирала?

# 72
  • Мнения: 2 631
Идвам ти на гости в темичката, Кафе   bouquet

Аз не ползвам от определено време насам никакъв лосион за почистване на грима, защото заложип на изцяло натурални продукти - комбинация от масло от жожоба и розова вода - почиства идеално, не дразни очите, освежава, подхранва. Розовата вода струва около левче, а жожобата - някъде към 3  Peace


Иначе, преди съм ползвала и на Нивеа, и на Гарние лосиони, както и българските, от които май съм оставала най-доволна.  Flutter

Aneliq,   bouquet
Чувала съм за домашни лосиони за лице, но как точно розовата вода ще се 'разреди' хубаво в мазното масло от жожоба - не мога да си представя!
Предпочитам все пак да заполжа на готовата продукция! Нямам време да се занимавам с щуротии  Crazy
И все пак, сподели с нас  Hug

# 73
  • Варна
  • Мнения: 366
Анелия,какво е съотношението-розова вода-жожоба?

И чисти ли хубаво спирала?
и мен ме интересува съотношението между двете съставки Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 4 751
Имам някакъв спомен, че 20мл жожоба на 100 мл розова вода.
Кафе, става също като двуфазните лосиони.

# 75
  • Мнения: 3 641
Moже и да се смеете, но си взех Па-па и само от него не ми люти на очите. а съм пробвала какви ли не Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 965
Момичета, от известно време насам махам грима си по този начин и съм много доволна. По принцип съотношението е 100 мл. розова вода на 20 мл. жожоба (illy има добра памет  Mr. Green), но аз правя друго и не ми е трудно - напоявам леко памучния тампон с малко розова вода и капвам отгоре няколко капки жожоба. Изчиства кожата перфектно и не дразни грам очите. А иначе, когато се смесят двете неща, разбира се става по-лесно, но аз така си свикнах. Важното е, когато се смесят винаги преди употреба да се разклаща хубаво тубичкатаPeace

# 77
  • Мнения: 3 459
Kafe, избрали си тоалетно мляко вече  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 118
В момента ползвам тоалетното мляко на KORFF - Pearl Essence. Невероятно!!! Кожата на лицето е като копринена. С какво ли не съм си почиствала лицето, но с този продукт е просто уникално.

# 79
  • Мнения: 2 386
Не съм чела темата, но очите ми са много чувствителни и адски трудно си намирам тоалетно мляко.
Скоро открих едно неизвестно на ...Roibos май беше и се родих! Много нежно и ефикасно.

# 80
  • Мнения: 3 835
Тоалетно мляко и дегримьор не са ли две различни неща?

И аз трябва да си взимам скоро тоалетно мляко, но само за лицето, не за очите. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 2 388
Тоалетно мляко и дегримьор не са ли две различни неща?

Да, аз ползвам различни продукти за двете дейности. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 2 386
А защо? Аз винаги съм ползвала само едно. По-лесно и приятно ми е..

# 83
  • Мнения: 2 388
А защо? Аз винаги съм ползвала само едно. По-лесно и приятно ми е..
На мен тоалетното мляко ми щипе на очите. Не, че някога не си махам грима с него, но при липса на друг продукт. Simple Smile Чела съм някъде и някога Simple Smile, че има разлика между двете и с годините така си свикнах.  Simple Smile

# 84
  • Мнения: X
А защо? Аз винаги съм ползвала само едно. По-лесно и приятно ми е..
и аз така Hug

# 85
  • Мнения: 2 631
Kafe, избрали си тоалетно мляко вече  Rolling Eyes

Не съм!  Confused
Тези дни се отплеснах по други покупки и не съм се насочила твърдо към марка от този продукт. Все още имам за няколко дни от последното ТМ и усилено чета темичката и събирам препоръки  Hug
Взема ли си, непременно ще пиша какво е и зашо е точно това!  Peace

# 86
  • Мнения: 249
аз също ползвам само едно,тоалетно мляко и то от доста време и съм оцеляла Laughing  не ми се търси сега и дегримьор Naughty

# 87
  • София
  • Мнения: 498
или Клинианс - много са добри и двете марки !

# 88
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 585
Аз също предлагам това на Клинианс със и без тоник т.е 2 в 1, в момента точно него ползвам, много е приятно, икономично и евтино  Peace

# 89
  • Мнения: 2 631
Гледах едно на Клинианс, към 10 лева.... ама не ми хареса как мирише...  Confused

# 90
  • Мнения: 264
Тоалетното мляко (както и цялата козметика) на Institut Arnaud е страхотно! Цената му е около 12лв. за 300мл. Адски икономичен продукт, трие грима без проблем, а кожата е страхотна на допир след него  Peace

# 91
  • Мнения: 2 631
Тоалетното мляко (както и цялата козметика) на Institut Arnaud е страхотно! Цената му е около 12лв. за 300мл. Адски икономичен продукт, трие грима без проблем, а кожата е страхотна на допир след него  Peace

А как точно се произнася името на тази марка??  Rolling Eyes Embarassed

# 92
  • Мнения: 779
Тоалетното мляко (както и цялата козметика) на Institut Arnaud е страхотно! Цената му е около 12лв. за 300мл. Адски икономичен продукт, трие грима без проблем, а кожата е страхотна на допир след него  Peace
снимка може ли?

# 93
  • Мнения: 2 388
Тоалетното мляко (както и цялата козметика) на Institut Arnaud е страхотно! Цената му е около 12лв. за 300мл. Адски икономичен продукт, трие грима без проблем, а кожата е страхотна на допир след него  Peace
И аз съм с две ръце за тази марка. Peace

А как точно се произнася името на тази марка??  Rolling Eyes Embarassed
"Инститю Арно". В магазина обикновенно казвам само "Арно" Simple Smile

# 94
  • Мнения: 351
Тоалетното мляко (както и цялата козметика) на Institut Arnaud е страхотно! Цената му е около 12лв. за 300мл. Адски икономичен продукт, трие грима без проблем, а кожата е страхотна на допир след него  Peace
И аз съм с две ръце за тази марка /мисля, че се произнася Институт Арно/! Всичко, което съм пробвала е страхотно - почистваща вода с лотос, тоалетно мляко, почистваща пяна и гел, хидратиращ серум и крем. Ето сайта http://www.arnaud-institut.com/uk/default.htm

# 95
  • Мнения: 35 961
Тоалетното мляко (както и цялата козметика) на Institut Arnaud е страхотно! Цената му е около 12лв. за 300мл. Адски икономичен продукт, трие грима без проблем, а кожата е страхотна на допир след него  Peace
снимка може ли?

прегледа ли темата  Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 3 835
Да споделя - взех си тоалетно мляко на Биофреш с лимон - за мазна кожа.
Страхотно е - почиства и не оставя мазни следи. Освен това вероятно има и избелващо действие.
Много хубав български продукт - само за 1.60лв.  Peace

http://www.biofresh.biz/about.html

# 97
  • Мнения: 2 631
Аз пък в момента съм с ТМ на Дева, с лайка!  Embarassed
Така се случи, но пък много добре ми понася на кожата, мирише приятно и не люти на очите!  Peace

# 98
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Какво друго може да се желае от едно ТМ  Mr. Green Че и евтинко, хайде честито, със здраве  Flutter

# 99
  • Мнения: 779
 аз привършвам с такова на нивеа,сега си взех кря кря-па па(около 2лв.) hahaha
 става Grinning

# 100
  • Мнения: 2 631
Какво друго може да се желае от едно ТМ  Mr. Green Че и евтинко, хайде честито, със здраве  Flutter

Мерси!  Mr. Green

# 101
  • Варна
  • Мнения: 672
Вече 4-5 пъти си купувам това и съм много доволна. ТМ е единствения български продукт, който слагам по лицето си:

Общи условия

Активация на акаунт