как да постъпя!към пациентките на клиника щерев

  • 40 644
  • 266
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 384
здравейте отново момичета! Hug

хистероскопията е вече зад гърба ми и съм много по-спокойна и уверена вече!
благодаря ви за подкрепата през цялото време!
това което ми бяхте описали се оказа самата истина!
ето как протече хистерото/пускам го за да може и др.момичета които ги очаква такава манипулация да се успокоят и да преследват мечтата си докрай въпреки всичко/
пристигнах сутринта в кл.щерев-посрещна ме милата и разбрана старша сестра Лидия Тодорова!
и като ме метна по кабинетите се почувствах като ВИП персона в буквалния смисъл!
попълнихме някои документи свързани с манипулацията,анестезията и т.н.
1.се срещнах с анестезиолога-един дълъг,поучителен и обяснителен,но...в никакъв случай отегчителен разговор с него напротив доста забавно беше/да ме прощава,че в суматохата не му запомних името/
2.се срещнах с кардиолога
3.получих наставления от старшата за подготовката ми за утрешната операция/Х-преп,режима за хранене/+предложение да се настаня в болницата понеже съм от друг град,но...така или иначе бяхме резервирали предварително хотел за съпруга ми-реших,че ще ми е по спокойно в хотела*все пак болницата си е болница*
на следващия ден трябваше да бъда 2ч преди манипулацията в болницата!
настаниха ме в стая-чиста и приветлива,TV и баня и мъжа ми неотлъчно там! Mr. Greenнарочно,за да види през какво минавам за незнам кой си път/5-6 операция/
дойде една сестра и хайде на клизмичка/малко неприятно,но...все пак говорим за 5мин общо/
дойде друга сестра и ми направи проби за лекарства,вкл.ми една система и абокат!
и понеже от лекарствата бях леко непукист Mr. Greenне забелязах кой дойде да ме вземе от стаята!
сега като пиша и се смея сама на себе си каква замаена патка бях! Joy
та отивам в операционната-красота,лукс и още нещо... Laughing
малко проблеми със спиналната упойка,но...аз съм си винавна голямо шубе ме гонеше и анестезиолога горкия 100%се изнерви с мен,но..не го показа човека! newsm51
и се почна една топла вълна в крачетата ми и ...последва манипулацията!
много ме беше страх и се наложи както казва той "едно бейлисче" да ми удари допълнително и купона продължи-никаква болка,никакво усещане за допир дори!
позволиха ми да гледам на монитора и д-р александров newsm51 ми обясни някой подробности около състоянието ми!
изведнъж ми казват-айде свърши,имах чувството,че бяха минали около 5мин общо Shocked Shocked Shocked явно беше от коктейлчето дето ми го биха последно!
бяха предупредили моя мъж,ако желае да се върне в стаята след около 1-1,30ч,но...понеже си е малко бутни колибка горкия-аз бях там вече!
седя си аз в стаята,полузаспала и ....незнаеща какво става-постоянно някаква сестра идваше и ме обгрижваше!  bouquet
пък аз кой знае как съм се хилела като ... Crazy
позволиха ми да ям,мъжо тичаше за сандвичи от кафето-бяха най-вкусните които бях яла Grinning
и така...като раздвижих краката отидох да ме прегледа д-р савова/понеже д-р александров го нямаше-може би си беше тръгнал/
прегледа мина и ми беше позволено да си тръгнем вече беше станало 18-19ч
това е мили момичета-няма нищо страшно!
ПРОДЪЛЖАВАМ НАПРЕД КЪМ ЦЕЛТА  EFP

благодаря на целия екип който се грижеше за мен с човешкото си отношение и най-вече с професионализма си!
благодаря на д-р александров,старшата сестра/л.тодорова/,анестезиолозите и на вс.сестри!

 newsm20
 Е как да не ги препоръчва после човек !

ако някой има въпроси,готова съм да отговарям,докато съм прясна още Mr. Green

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 19:28 от dar4e1

# 46
  • Мнения: 1 768
Браво Дарче , супер  Laughing Хайде сега финалната права с две бебета поне  Laughing Laughing

# 47
  • Мнения: 1 095
Браво Дарче , супер  Laughing Хайде сега финалната права с две бебета поне  Laughing Laughing
Да се включа и аз Simple Smile
Случайно видях темата,аз пиша в друга тема, специално за клиника Щерев и там можете да прочете доста интересни неща.
Да се похваля и аз с моята ПРЕКРАСНА др.ГАНЕВА !!! Няма думи на света ,с които да и благодаря !
Случайно попаднах при нея,понеже не знаех,че доц.Щерев не прави рутинни прегледи.Обадих се в клиниката и исках час, попитаха ме дали желая час за др.Ганева и аз се съгласих . От този ден нататък започна моя прекрасен път към жадуваното ми бебе!
Др.Ганева е най-прекрасния човек ,който познавам ! Много мила, усмихната, добра , страхотен професионалист! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тя ми направи трансфера,а др.Александров ми прави пункцията. Hug
Др.Ганева заедно с др.Тимева ми правиха амниоцинтеза  Hug
И после , на 17.04.2008 година екип от др.Ганева, др.Александров ,акушерките и анестезиологът (който една от мацките се чудеше как се казва Simple Smile  ) др.Николаев ме дариха с прекрасната ми звездичка !
Успех на всички момичета !  bouquet Избрали сте точното място !!! Hug

# 48
  • Мнения: 524
Здравейте момичета!  bouquet
Нямаше как, като видях темата, да не пиша в нея, да изкажа благодарността си на всички прекрасни лекари, акушерки и останалия персонал от клиниката на д-р Щерев.
Естествено моите най-горещи благодарности са към "моята" лекарка д-р Ганева!  bouquet
И аз като Doroty_d съм и безкрайно благодарна. Ходя при нея от една година и резултата е успешно първо ин-витро и дай Боже след по-малко от седем месеца живо и здраво бебенце. Сега съм бременна в 10 г.с. и продължавам да ходя на прегледи в клиниката при д-р Ганева, макар че пътувам близо 250 км в едната посока, но посещенията ми при нея ме успокояват, че с бебето всичко е наред, да чукна на дърво, дано и за напред всичко да върви добре. Освен много добър специалист, д-р Ганева е невероятен човек, изключително позитивна, винаги ме подкрепя и откликва на всяко мое обаждане, когато е имало проблем.
БЛАГОДАРЯ!  bouquet

dar4e1 радвам се, че всичко е минало добре, стискам палци скоро да се похвалиш с положителен резултат. Знай, че си на правилното място! Успех. Hug




# 49
  • Мнения: 176
Здравейте момичета,
Ориентирах към клиника Щерев (честно казано защото само там мога да отида на консултация следващата седмица - при Владимиров имам час за след 4 месеца, а при Стаменов изобщо се отказвам да чакам толкова   Sad). Ще съм много благодарна, ако споделите мнение за д-р Юнакова, тъй като следващата седмица имам час при нея. Прочетох много добри отзиви от д-р Ганева и се зачудих дали да опитам да се запиша при нея... Confused?
Благодаря ви предварително и ви желая слънчево настроение   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 6 302
Изчетох цялата тема. Радвам се, че има само положителни мнения за клиниката. Идната сряда и аз имам час при д-р Юнакова. Няма да крия, че съм минала през клиниките на д-р Владимиров и на д-р Стаменов. Не че не съм доволна, но.... как да кажа, все имам чувството, че не съм попаднала на точното място. Някак си ми се струва, че нещата леко се претупват, няма го това отношение, за което вие пишете. Силно се надявам именно в клиника Щерев да усетя, че доктора насреща ми наистина иска да реши моя проблем, че ще ми обясни всичко подробно и ще ми даде така нужната увереност, че нещата ще се случат както трябва.

# 51
  • Мнения: 1 095
Zazolinka, аз съм чувала за споменатите от теб клиники,че се чака много дълго за час и не ми е ясно защо ???  newsm78 newsm78 newsm78 Не ми се вижда реално да чакам за преглед половин година например. И то при положение,че бързам да направя ин витро. Радвам се,че директно се ориентирах към моята клиника.
В клиниката на Щерев това го няма, може би защото има повече специалисти,които работят там.

# 52
  • Мнения: 524
dechko, д-р Юнакова също е добър специалист. Просто е по-млада, може би е по-отскоро в клиниката и затова няма много отзиви за нея, но това са само мои предположения. Моите впечатления от нея са малко, по време на стимулацията ме преглежда един път и като цяло са положителни. Успех ти желая! Hug

Zazolinka и аз като теб преди да се насоча към клиниката на д-р Щерев, ходих при д-р Владимиров, но на второто ходене усетих, че не ми е там мястото.
Благодарение на сестра ми, по нейно настояване, още същия ден отидохме в клиниката на Щерев и от този момент нататък, знаех, че това е мястото. Според мен в клиниката има много добра организация и много добри специалисти. Стискаме ти палци!

# 53
  • Мнения: 176
Благодаря elli_g ! Радвам се да прочета толкова положителни впечатления от клиниката. Надявам се и аз да открия там своя доктор, защото вече се чувствам изгубена - от чакане, от липса на човешко отношение и от усещането, че губя ценно време! Sad
И аз не мога да приема за нормално да чакам 1 година, за да се консултирам с лекар!
Желая ви успех мили момичета!  Hug

# 54
  • Близо до София
  • Мнения: 896
dechko, поздравления за избора на клиника. няма да съжаляваш.
д-р Юнакова е от скоро там и за това няма много мнения за нея. Но те уверявам че щом е в екипа на Щерев значи си разбира от работата.  Peace

що се отнася до това защо се чака в другите клиники с месеци че и чак година, моето мнение е че организацията им не е на ниво, защото при Стаменов са само 2-ма лекари специалисти, при Владимиров май са 3-ма и не могат да се справят с пациентите си. за това и много момичета споделят че карат като на конвейр. при щерев работят 8-9 специалисти по стерилитет, това е причината часовете да са достъпни.  Peace

успех на всички  Hug

# 55
  • Мнения: 499
Здравейте и от мен. И аз прочетох цялата тема. Искам да ви кажа че и аз ще се ориентирам към клиниката на Щерев. Знам че там са специалисти. Аз бях при д-р Колицова в Шейново от нея също съм много доволна, но проблема е че там няма лаборатория за обработване н аматериала при инсеминация. За това съм решила към тази клиника да се обърна. Но изчаквам да минат още няколко месеца защото на 03,06,08г. моя мъж се оперира от варикоцеле и сега чакаме възстановяване на нови плувци Praynig. И направо заминавам там, а и ми е близо до нас и до работата ми. Но доколкото разбрах спермограмите ги изследват в Тина Киркова, тя имала специализиран кабинет. Но ще видим Важното е всички да имаме късмет Hug

# 56
  • Близо до София
  • Мнения: 896
bilyana44,
мисля, че и в Клиника Щерев правят спермограми, всякакви. попитай ги все пак.
когато си подготвяхме документите за ин-витро за НЗОК трябваше да има две спермограми. и тъй като най-близката клиника до Щерев /където сме пациенти/ е Тина Киркова решихме там да направиме втората спермограма. видя ми се доста неугледна обстановката, да не кажа мизерничко, а и милото като ми разказа къде са го затворили да даде материал.... да ти се отще.  Tака че не ти препоръчвам Тина Киркова. дано не ми се налага, но не бих отишла там отново. при Щерев си е друга работа - чисто, приветливо и човешко отношение най-вече.

успех

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 16:25 от dessiko

# 57
  • Мнения: 524
bilyana44 успех ти желая! Hug

За спермограмите мисля, че си ги правят в клиниката. Ние първата, когато правихме, помолихме да стане по-бързо, понеже пътувахме и след 1 и половина беше готова.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 384
dechko ,направила си най-добрия избор за клиника!сигурно си прочела моите постове колко се лутах и колебаех ,но...сега съм сигурна,че това е моята клиника! успех ти пожелавам от сърце Hug

bilyana44,в клиника щерев правят спермограми всякакви,ние след първия преглед непосредственно направихме и беше готова след около час!условията и отношението са чудесни-това за успокоение на половинките! Grinning

# 59
  • Мнения: 499
момичета много ви благодаря за отговорите. и да ви кажа съм малко по-спокойна сега.  Hug направо незнам как да се отблагодаря на всички които са по форумите, толково много научих от вас че правя един голам поклон пред вас. и най-вече на създателите на форума Hug

Общи условия

Активация на акаунт