КаКвО МоМиЧеНцЕ бЯх, КаКъВ гЛиГаН сТаНах 5

  • 17 458
  • 347
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 907
Оф, и аз обичам вечер да ям. За мен там е най-голямото изкушение.
Обичам да ям и да гледам "Секс енд дъ сити", незнам защо, но тези две неща вървят заедно  Laughing

Тук е отврат времето, детето е много лудо днес и чакам с нетърпение да стане обяд, че да я сложа да спи, а аз да полегна с книга в ръка.

# 31
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте гърли-глигита Hug

Днес най -накрая след 10 дена студ и дъжд се оправи малко времето.
Изяла съм само един мъфин, не ма бийте  Blush
Пускам ви малко мои снимки като последните 3 са от онзи ден, когато ходихме в един парк тук наблизо.В началото снимките са от по- слабия ми период преди някъде година, но пак съм с 5-6 кила отгоре  ooooh!Нямам снимки от тази зима, когато бях 80 килограмово глиги, но и сега не съм за показ.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 15:32 от kopche

# 32
  • Мнения: 2 907
Вие се шегувате с мен. На мен всички ми казвате, че не съм била за тук. Я вижте снимките на Линдита да ви видя колко сте очаровани от " глиганския" и вид.

Линдитке, аз те мислих за много тежка категория, а ти си била от дребните  Grinning Аз на снимките мръвка не виждам, само ти си я знаеш май  Wink

# 33
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Мистик, под якето знаеш ли като седна колко ги броя наденици на корема... JoyА и снимките са далечни, повярвай ми не съм глиган дребна категория Naughty

# 34
  • Мнения: 226
Момичета,ако Вие се имате за глиганки-явно сте "лека категория".А какво да кажем ние които сме над 120 кг?Но аз вече писах,че щом мислите ,че сте за нашия отбор-то тогава нямам нищо против. Hug

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Добре, де, не се карайте  Stop Ще разделим отбора на няколко кочинки- над 100 кг, между 80 и 90 кг, между 70 и 80 кг и глиганки под 70. Доволни ли сте  Mr. Green

Блонди, позна  Confused Тогава си тръгват, но сега не ми се мисли за този момент. Важното е, че си идват след 15 дни!!! Така че- ако желаете, можем да спретнем някоя минисреща и края на този месец  Peace Ще съм в София 2 дни.

# 36
  • Мнения: 2 907
Ей, блазе ви мадами, ще се видите вие глигитата, после ще разделяме темата на "срещнали се" и "бг. туршия пръсната по света".

Като се прибера в Бг. ви искам на по бира с цаца  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 226
Пожелайте ми успех!Ако не завали до довечера ще имам Интернет в къщи!Чао!

# 38
  • Мнения: 2 674
Здрвейте, глигита!Аз съм хипоптам както казах ,но говоря чужди езици.Ето: грух-грух,бау-бау,мяу-мяу.Знам ,че ще се разберем.
Едно нещо забелязах-много сте високи глигита.Това да не е някакъв потаен баскетболен отбор.

# 39
  • Мнения: 480
уфффффффффффффффффффффффффффф, писах писах и всчико изтрих #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Благодаря за подкрепата, мили, сладки , глигинца!
Аз само с две думи да кажа, че изследването не се състоя, но онова на дроба ми си е със същите размери и уж нямало страшно!
Ще пиша по-подробно, че досега писах и всичко изтрих, а малкото мрънка!!!

# 40
  • Мнения: 493
Здрвейте, глигита!Аз съм хипоптам както казах ,но говоря чужди езици.Ето: грух-грух,бау-бау,мяу-мяу.Знам ,че ще се разберем.
Едно нещо забелязах-много сте високи глигита.Това да не е някакъв потаен баскетболен отбор.
Не само сме високи , но и широки Crazy Mr. Green
Груххххххххххххх

# 41
  • Мнения: 27 524
Обичам да ям и да гледам "Секс енд дъ сити", незнам защо, но тези две неща вървят заедно  Laughing

Сигурно защото Миранда все дъвче нещо или четирите все са на ресторант и плюскат. И все са шикозни и слаби общо взето  Simple Smile Много любим сериал, имам всички серии  Simple Smile

Ау, ако се видите края на месеца, да пуснете снимки, ей  Hug

Иренке, стискам палци за нета, че ни липсваш събота и неделя.

Довечера съм на печено пиле, утре пилешка супа и салата с кисело мляко.

Линдита, мерси за снимките.  Simple Smile

Има хора и хора, различни килограми - за някои 70кг са нетипично много, но за високи жени с по-едър кокал 70 са добре например и за тях 90 е много, така че глиганките сме според размери и бивша добра линия. Тарталета например 50кг не си я представям.  Heart Eyes

Излизам с малкия да походим, а и му обещах да пръска с един воден пистолет по къщите и дворовете наоколо, та излизаме  Simple Smile



# 42
  • Мнения: 7 914
Lindita
страхотно изглеждаш Flutter.. какво глиги те гони #Crazy

мими_то
 е държаха те гладна и на клизма за нищо ли? Shocked #Cussing out



# 43
мими_то, защо не се е състояло? дано наистина няма нищо тревожно !!!

Линдита, изглеждаш като ученичка .  Heart Eyes
и аз обожавам секса и града, и сега с нетърпение чакам пълнометражния филм

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 21:26 от amanWe4e

# 44
  • Мнения: 493
Моля глигата кажете  90-дневната как ви се отразява??
За колко време и по колко сваляте??? Че с мои режим не става все прегрешавам с нещо?

Общи условия

Активация на акаунт