срамно ли е да си самотен родител?

  • 9 184
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 425
Ако искаш по-обективни мнения и какво мислят повечето хора във форума - пусни анкета в Дом и семейство. Ако искаш подкрепа и субективни мнения - чети си тук.

# 31
  • Мнения: 451
Ако искаш по-обективни мнения и какво мислят повечето хора във форума - пусни анкета в Дом и семейство. Ако искаш подкрепа и субективни мнения - чети си тук.

За подкрепата-О.К,вярно,подкрепяме се Peace
Само дето не разбирам,защо ние сме субективнита,а в ДиС-обективни newsm78,напротив,според мен е точно обратното,защото ние тука сме я видяли истината в очите и не си заравяме главите в пясъка... Crossing Arms
"изоставените",както ни бяха нарекли в ДиС,само незнам някой от нас да е писал,че е изоставен.Напротив-в преобладаващия процент от списващите тук,самите ТЕ са взели това решение-обективно Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 327
Само дето не разбирам,защо ние сме субективнита,а в ДиС-обективни newsm78...

Нищо не разбираш ти... Там са обективни, защото са загубили себе си(субекта) покрай мъжете си Simple Smile
По скоро заглавието на темата трябва да е Срам ли ви е, че сте самотни родители? И то такава вече имаше навремето. Оказа се че има и такива дето се срамуват. Ама това е заради мнението на ония обективните от ДиС.

# 33
  • Мнения: 463
за да види че не само аз мисля че да си самотен родител  е престъпление!
[/quote
   Много те моля ,кажи че си допуснала грешка!Неискам нито да се заяждам,нито да се обиждаме,но така поставен въпроса е обиден!

# 34
  • Мнения: 451
Само дето не разбирам,защо ние сме субективнита,а в ДиС-обективни newsm78...

Нищо не разбираш ти... Там са обективни, защото са загубили себе си(субекта) покрай мъжете си Simple Smile
По скоро заглавието на темата трябва да е Срам ли ви е, че сте самотни родители? И то такава вече имаше навремето. Оказа се че има и такива дето се срамуват. Ама това е заради мнението на ония обективните от ДиС.
Stun ,вярно бе...и аз съм нали съм ГБП ,веднага отговорих,емоционално,ама без да се замисля Rolling EyesНоо,ето ти пак разковничето-в ДиС мислят преди да отговарят,претеглят си всяка думичка ,а Имоционалните сме в "Изоставените" Mr. Green

Между другото,това "изоставените",там го лепнаха-в ДиС,търсейки ,Panther къде пише,да си уточня ,аз Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 2 274
Не разбирам острата реакция на някои. Факт е, че все още съществуват хора, които сочат с пръст. Българите не се славим с особена толерантност.
Аз съм изпитвала не точно срам, но нещо подобно,по-скоро от провала на връзките си...че не съм съумяла да запазя семейството си....
Най- голямата ми гордост са двете ми прекрасни деца-умни и добри. И не мога да не съм горда с това, че не им липсвало почти нищо и че с това съм се справяла абсолютно сама, пък нека звучи нескромно.

# 36
  • Мнения: 6 733
Ако искаш по-обективни мнения и какво мислят повечето хора във форума - пусни анкета в Дом и семейство. Ако искаш подкрепа и субективни мнения - чети си тук.

И какви мислиш, че ща са резултатите от подобна анкета? Аз честно не знам и се чудя дали пък да не пусна такава за статистика.
За мен е срамно, че някой не се грижи за детето си, но приятелите му примерно не му казват нищо, защото това не било тяхна работа. Или пък друг изоставил майката и детето и пак всички си траят и продължават да се срещат с него, защото и това не било тяхна работа. Ето такива неща намирам за срамни.

# 37
  • Мнения: 671
Ако искаш по-обективни мнения и какво мислят повечето хора във форума - пусни анкета в Дом и семейство. Ако искаш подкрепа и субективни мнения - чети си тук.

Мисля че Panther има право-ние сме субективно настроени към такива въпроси,пряко сме засегнати и такова ровичкане в раната ни би предизвикало единствено озлобление и негативна реакция.
На въпроса ти не му е тука мястото.

# 38
  • Мнения: 446
Не мога да разбера аз, какво ме интересува хорското мнение!!!
Въобще не ми пука какво мислят хората!!!
Да, самотен родител съм!
Е, и???
Гледам си детето и не ми дреме за псевдоморала на тези, които ме коментират Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 327
А какво значи субективно и какво обективно мнение?
Обективно е да те е срам, а е субективно да не те е или какво?
Само ако не си пряко засегнат можеш да дадеш мнение, което да е обективно ли? То хубаво ще е обективно, ама до колко ще е смислено?
Крайно време е обществото да си промени мнението, защото самотните родители и тези изоставили децата си са негов продукт.

# 40
  • Мнения: 1 425
И какви мислиш, че ща са резултатите от подобна анкета? Аз честно не знам и се чудя дали пък да не пусна такава за статистика...
Нямам представа какви ще са резултатите. Но ще отразяват по-добре настроенията на българското общество като цяло, доколкото то е отразено във форума.
Пускането на подобна тема тук е като пускането на анкета "одобрявате ли хомосексуализма" в гей-клуб.
Резултатите ще са пределно ясни и силно изкривени.

# 41
  • Мнения: 911
За мен е срамно, че някой не се грижи за детето си, но приятелите му примерно не му казват нищо, защото това не било тяхна работа. Или пък друг изоставил майката и детето и пак всички си траят и продължават да се срещат с него, защото и това не било тяхна работа. Ето такива неща намирам за срамни.

 newsm78 това си е дословен мой пост отпреди година! ха-хааа!
как ни се въртят едни и същи мисли в главите...

# 42
  • Мнения: 1 425
...За мен е срамно, че някой не се грижи за детето си, но приятелите му примерно не му казват нищо, защото това не било тяхна работа. Или пък друг изоставил майката и детето и пак всички си траят и продължават да се срещат с него, защото и това не било тяхна работа. Ето такива неща намирам за срамни.
В случая "срамно" е слаба дума. Ама пък на човека едва ли му пука от общественото мнение, така или иначе.

# 43
  • Мнения: 2 336
И аз мисля по аналогичен начин. Но хората не са такива. Някои са лицемери, други наистина смятат, че не е тяхна работа, трети даже смятат това за нормално...
В интерес на истината само няколко човека - една приятелка, майка ми и сестра ми са хората, които не са погледнали ЕРД-то след като постъпи така с мен и най- вече с децата си.
Най- много ценя позицията на приятелката и съпруга й( които бяха най-добрите семейни приятели). Те нито попитаха ЕРД-то "Как можа?", нито го обвиниха,а само  в момента, когато се срещнаха -  просто се обърнаха на другата страна. Ясно му показаха какво им е мнението за него като човек. Без думи.

# 44
  • Мнения: 446
Те нито попитаха ЕРД-то "Как можа?", нито го обвиниха,а само  в момента, когато се срещнаха -  просто се обърнаха на другата страна. Ясно му показаха какво им е мнението за него като човек. Без думи.
Е, браво на тези ПРИЯТЕЛИ !!!
Защото при мен пък беше обратното имах "приятели", които се съюзиха с БНД-то и месеци наред са ме шпионирали и са му докладвали всичко за мен, докато тръгне процедурата за развода и по време на самия развод. Е, те със сигурност са ме оплювали Sick
Е, на това казвам аз СРАМНО и ПОДЛО Sick
Въпросната "приятелка" в момента ми се явява шефка Sick Без думи съм... Sick

Общи условия

Активация на акаунт