Re: Ягодка-обсъждане на продуктите-февруари

  • 26 685
  • 1 359
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 768
Много сте такива значиии  Crossing Arms
И аз поръчах Метеоритите, то може ли да устоиш?!

Получавала съм от SaSa eдна поръчка, всичко беше наред. Срока - колкото при Я.

# 16
  • Мнения: 1 111
пише ли колко грама е тая разкошотия? Simple Smile
33 грама.И аз с това пък предложение на Емел за подялба много се чудя.
Ама Емел, при кой ще остане кутията?

ако трябва да извадим 2-3 опаковки на цветен принтер Simple Smile
А пък ако са ви много 33гр. включвайте и мен Laughing
Кутията да е проблема.Продават подобие на метеоритите за по 4лв.,а кутията ще свърши чудна работа Mr. Green

# 17
  • Мнения: 670
Моля да се включи поне един с отрицателно мнение за перличките. Това непрекъснато съблазняване от страна на съфорумките се отразява страшно негативно на джоба ми.
А наистина ли са такова голямо количество, колкото изглеждат?



Аз не съм доволна от моите метеорити-"Зимно Сияние",прекалено много блясък,за през деня изобщо не са подходящи,а и за вечер е доста прекален блясъка,все едно съм си намазала със сенки лицето.А като си помисля само колко месеца дебнах в Ягодата да заредят с този цвят.Сега си слагам от тях само върху скулите,когато използвувам матов руж.33 грама са,на живо не изглеждат толкова много,както на снимките от Саса и Ягодата.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз ще се изкажа за перличките,видях,че сте се юрнали всички.

Аз моите рядко ги използвам,особено лятото и на силно слънце избягвам да ги нанасям,защото наистина цялото лице блещука.
Също така са за по-светла кожа.
Не са толкова покривни,колкото ги изкарват.
Абе всъщност нищо особено не са,още повече за тези пари.

# 19
  • Мнения: 3 094
Моля да се включи поне един с отрицателно мнение за перличките. Това непрекъснато съблазняване от страна на съфорумките се отразява страшно негативно на джоба ми.
А наистина ли са такова голямо количество, колкото изглеждат?



Аз не съм доволна от моите метеорити-"Зимно Сияние",прекалено много блясък,за през деня изобщо не са подходящи,а и за вечер е доста прекален блясъка,все едно съм си намазала със сенки лицето.А като си помисля само колко месеца дебнах в Ягодата да заредят с този цвят.Сега си слагам от тях само върху скулите,когато използвувам матов руж.33 грама са,на живо не изглеждат толкова големи.

здравей! ето най-после и едно алтернативно мнение Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 768
Според козметичния форум пък няма негативно мнение за продукта   http://forum.cosmeticsclub.org/forum/viewtopic.php?t=406

# 21
  • София
  • Мнения: 1 825
пише ли колко грама е тая разкошотия? Simple Smile
33 грама.И аз с това пък предложение на Емел за подялба много се чудя.
Ама Емел, при кой ще остане кутията?

Ези-тура. Joy

# 22
  • Мнения: X
И аз знам за зимните метеорити, че са прекалено бляскави и неподходящи за ежедневна употреба. Но митик са друго нещо, само който е пробвал знае за какво става въпрос.

# 23
  • Мнения: 670
Здравей Bastet ,спомням си,че тогава ги поръчах с огромно желание и понеже съм със светла кожа,избрах най-светлия цвят метеорити,тук в Ст.Загора нямаше къде да ги пробвам,но сега върху ружа съм им намерила приложение.Иначе за другите цветове нямам мнение.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета, имам и аз няколко въпроса. Чудя се кой околоочен крем да си поръчам. На 29 съм, с леки бръчици под очите. Чудя се между Benefiance Concentrated Anti Wrinkle Eye и Benefiance Revitalizing Eye Cream на Shiseido. Дали ми е рано за първия?
Имам леки линийки по челото и около устата, кожата ми е суха, дали Shiseido - Benefiance - Day Care е добра идея? Приемам и други предложения  Hug


Иля, ти си запозната с кремчетата на Shiseido, може ли да ме посъветваш какво да избера?

brawn, ако нямаш бръчици си вземи околоочното кремче Benefiance Revitalizing Eye Cream, то ще ти поддържа еластичността на околочният контур, осигурява постоянна влага в областа и хидратира страхотно.

А Benefiance Concentrated Anti Wrinkle Eye е по- силно кремче и работи основно върху бръчките.

Аз лично ти препоръчвам Ревитализиращият крем, тъй- като си с млада кожа, а това кремче е по- леко, но също страхотно работи върху финни бръчици.  Peace



# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Моите са Митик.

# 26
  • Мнения: X
Здравей Bastet ,спомням си,че тогава ги поръчах с огромно желание и понеже съм със светла кожа,избрах най-светлия цвят метеорити,тук в Ст.Загора нямаше къде да ги пробвам,но сега върху ружа съм им намерила приложение.Иначе за другите цветове нямам мнение.

necha, защо не отделиш най-светлите и бляскави топченца и да я ползваш така? В отзивите в козметичния форум имаше подобно предложение.

# 27
  • Мнения: 3 094
Здравей Bastet ,спомням си,че тогава ги поръчах с огромно желание и понеже съм със светла кожа,избрах най-светлия цвят метеорити,тук в Ст.Загора нямаше къде да ги пробвам,но сега върху ружа съм им намерила приложение.Иначе за другите цветове нямам мнение.

не е лошо да се тестват значи...

# 28
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Bastet, заинтригува ме с този Decleor  Simple Smile Особено и като го проверих в сайта с вредната козметика, май-повечето продукти бяха със зелени точки... да те питам, добри ли са продуктите на Деклеор за почистване на мазна кожа със склонност към запушване на порите и образуване на пъпчици, имат ли добро ексфолииращо действие и също така силно ароматизирани ли са?
Ани, ще дадеш ли линк към този сайт с вредна козметика и ние да си проверяваме там набелязаните продукти Praynig.
Не съм Ани,но ето http://www.cosmeticsdatabase.com/
Мерси, Кали  bouquet! Малко OFF - ако даден продукт го няма в "списъка", значи ли това, че е абсолютно безвреден newsm78? Проверих няколко крема - бъдещи покупки, но ги нямаше в сайта и сега им се чудя Thinking.

# 29
  • Мнения: 1 685
Ами след като прочетох и отрицателните мнения за тези метеорити, още повече се навих да се кооперираме.
А? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт