Отново и отново зачервено гърло..:(

  • 12 463
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Здравейте.Имам въпрос към често боледуващите:(Моят проблем е,че имам хронично възпаление на гърлото и най-лекия вятър и хопа пак гърлото..постоянно ме боли и ми е зачервено:(лошото,е че доста често се налага приема на антибиотик,защото нямам сливици.Моля за съвет за имуностимулатори или за природно лечение.Вече нямам идея с какво да се лекувам..Sad

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Опитай с цитросепт. Аз втора година го използвам и съм доволна.

# 2
  • Мнения: 274
Сваряваш едно яйце, вземаш само белтъка поръсваш със захар и го слагаш в кърпичка и на врата, може и пликче отгоре да зъвржеш,така 2-3 дни. Peace

# 3
  • Мнения: 2 005
И при мен положението е същото , леко да вдишам студен въздух и съм готова - със зачервено гърло и чести ангини , а за АБ  да не говорим през месец ги пия  #Crazy #Crazy #Crazy Сега намерих спасение като си правя гаргари от лайка със сода за хляб , и редувам с гаргари : в чаша с вода капвам 4,5 капки йод и интересно , но гърлото на другия ден ми минава  newsm78 но това го правя още докато усетя , че ме наболява в началото  Rolling Eyes Успех, мила   bouquet

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
ivalina73 правиш гаргара с йод и минава бързо така ли . Дано не ми се налага, но може ли да се прилага на дете?

# 5
  • Мнения: 2 005
Разбира се , че може при дете да се прилага , но внимавай да не капнеш повече капки от йода , че гори - само 4, 5 капки в чаена чаша с вода  Naughty И аз не го вярвах това , казваха ми го много хора и взех, че го направих и наистина минава , йода служи за дезинфекция и така 3,4 пъти на ден, но стига да може детето да прави гаргари  newsm78

# 6
  • Мнения: 556
Аз също съм с често зачервено гърло. Наскоро прочетох за сребърна вода купих си и си правих гаргара и ми мина веднага. Пробвайте, ако не помогне няма да навреди.
Детето ми също е с често зачервено гърло но още не мога да я науча да си прави гаргари. Ако някой знае нещо подходящо за малки деца да помага!

# 7
  • Мнения: 282
Като дете много често имах проблеми с гърлото, една лекарка ми препоръча да ходя на море, колкото повече дни стоя на плажа през лятото, толкова по-добре. Не знам дали наистина това ми помага, но истина е, че когато пропусна да отида на море лятото, цяла зима съм с болно гърло.

# 8
  • Мнения: 74
Аз съм си на морето..ама уви не помага,но все пак Благодаря за отзивите.Ще пробвам всичко което ми написахте,,,:)

# 9
  • Мнения: 2 211
Носи винаги в себе си Цитросепт. Щом усетиш, че ти дращи гърлото, прави гаргара с 7-8 капки Цитросепт, разтворени в половин чаша вода. След час повтори, а след два часа пак.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Опитай с цитросепт. Аз втора година го използвам и съм доволна.
и аз го препоръчвам  Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peace и аз също го препоръчвам.
ivalina73 благодаря за инфото  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт