Моля за съвет за избор на gsm!

  • 2 641
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 619
Тази седмица ще сменя телефончето и се чудя между два модела.
Може ли някой да ми помогне с избора или да сподели мнение,ако ги е имал Hug
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_s500-1983.php
(бял или черен панел)
и

http://www.gsmarena.com/lg_ke970_shine-1829.php

Благодаря предварително!

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 10:41 от Бу

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз също бях влюбена в S500, но ме разубедиха. Много е красив, но иначе не предлага нищо особено. LG-то е по-добрият телефон.  Обаче, ако много държиш на качеството на камерата, предполагам, че Сони Ериксона е с по-добрата камера.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 10:48 от Lara

# 2
  • Мнения: 3 423
Вземи си P1, камерата му е с 3mp.
Но ти питаш за телефон все пак.

Вземи си или единия, или другия.
По-добър съвет няма да получиш.

# 3
  • Мнения: 3 641
Аз бих избрала Сони Ериксон, има страшен звук. Ако мислиш да слушаш музика де... Hug
Пък и на външен вид по-вече ми харесва, за мен това е от значение Peace

# 4
  • Мнения: 91
Сони Ериксон  от личен опит !!

# 5
# 6
  • Мнения: 4 965
Сони-то - с бял панел.
'Що не пуснеш анкета?

# 7
  • Мнения: 11
А защо не сив  Peace

# 8
  • Мнения: 674
Сонито - естествено!!
Това е все едно да питаш Ситроен или Тойота - естествено че ТОЙОТА!! Peace Peace Peace  bouquet

# 9
  • Мнения: 9 814
Lg KE970.  Peace

# 10
  • Мнения: 4 784
Нито един от посочените не бих си купила. Върл фен съм на Нокиа, но ако трябва да избирам от посочените бих се спряла на Сони.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Въпреки, че съм/бях върл любител на Сони, вчера си взех слайдър на Самсунг.
Показаните, поне по картинка не ме кефят.  Naughty

# 12
  • Мнения: 410
Преувеличено е да се каже, че това са телефони.
Показаните са просто два различни варианта гъзария, но не и телефони.
Телефони произвежда НОКИА.  Peace

# 13
  • Мнения: 11
Искаш да кажеш,че това не е гъзария....?  newsm78

А ако почнем да говорим за N серията на "ноксия" ще стане дума за всичко друго,но не и телефон Peace

# 14
  • Мнения: 4 447
На LG-to сякаш му е по-готин дизайна,
но по-дoбро e качествоto на SE

 Peace

# 15
  • Мнения: 2 407
LG, е пълен боклук, блокират му копчетата,снимките не са нищо особенно.Въобще LG не са добри телефони.Имах Lg и три пъти беше на сервиз.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 132
И аз ще си купувам телефон и се чудя между три SE.
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/seethephon … i?cc=bg&lc=bg
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/s … i?cc=bg&lc=bg
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/w … i?cc=bg&lc=bg
От чуденката ми може би разбираш, че от твойте бих избрала SE  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 723

Имам такъв златен.
Много съм доволна Peace

# 18
  • Мнения: 653
аз съм пристрастна - Сони Ериксон
...
дани-77, а като не са телефони, какво са? newsm78

# 19
  • Мнения: 1 479
Просто №1 в света!http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/k … i?cc=bg&lc=bgМного сме доволни от:К750 и К800i. coolcool

# 20
  • Мнения: 765
Сони- Ериксон бих избрала. Личният ми е Самсунг, служебният Нокиа, най-вероятно ще разкарам Самсунга и ще си взема някое Сони с добра камера, обаче. Харесват ми Сони-Ериксон, колкото до сравненията с Нокиа, то е все едно да кажеш, че само Мерцедес правят коли.

# 21
  • Мнения: 410
Гостенин, в гъзарските модели на Нокиа най-напред бих посочила Верту,
но не виждам проблем, след като 95% от продукцията им са перфектни телефони, да си позволят малко гъзария за хората, които имат излишни пари. Освен това гъзарията при Н-серията не изключва качествата им на перфектен ТЕЛЕФОН. 


ХИПП, написала съм, но явно не си чела: "...два различни варианта гъзария".
За сравнение:




За никого не е тайна, че НОКИА са "Мерцедеса" на моб.телефони.
Ако някой не е наясно с характеристиките на Мерцедес, си е за негова сметка.

# 22
  • Мнения: 765
Е да де, дани-77 , ама нали се сещаш, че освен Мерцедес има и Бентли , има и Ролс Ройс има и Вайсман, Ферари, Порше и Ламборгини, Мазерати и т.н.. Кой ти каза, че Мерцедес са най-качествените коли? Май е въпрос на вкус, а? С телефоните е същото.

# 23
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Сони Ериксон, разбира се.

# 24
  • Мнения: 410
Барбалекс,

бих казала въпрос на разбиране, мироглед и банкова сметка.

Поне чела ли си характеристики на Mercedes -S-Klasse? За возене няма да питам.

Извинете за спама.

# 25
  • Мнения: 653
аха, разбрах защо не харесвам Нокиа, не харесвам Мерцедес

а към авторката на темата - сподели после какъв си си купила и дали си доволна

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Дани, ти може би си единственият човек в тази страна, возил се в тази извънземна кола.
Няма как да е иначе.
Нали?

# 27
Бърз въпрос към тези, които предлагат Сони Ериксона : предлагате го защото ползвате същия модел или защото ползвате телефон същата марката?

Сега ще споделя моите скромни наблюдения върху именно този модел телефон (опит на съседката ми). Телефона е наистина много сладък и идеално пасва на дама. Има си колкото ти сърце пожелае екстри, но (тук идва едно но) след известен период от време се вижда къде му е дефекта, а именно клавиатурата. Веднага и обяснявам. На така наречената ми съседка, която ползва именно този модел и изкочиха цифричките да ги наречем на сладурското Ериксонче. Какво правим в случая? Ще ни признаят ли гаранцията - не! Подминаха я като тир - пътен знак.  smile3511 Гаранцията не поддържа такива екстри, а уж щателно го огледахме. В последствие се стигна и до информацията, че всички телефони от този модел стигат до това състояние в някакъв момент от съществуването си.

Съвет : не искай съвети от никого, когато си купуваш телефон, защото както се изразява един мой приятел (предварително се извинявам, ако някой се засегне) - "Жена и кола се падат на късмет". Аз бих добавила и телефон.  smile3521 Всеки е свикнал с дадена марка и е "пристрастен" към нея, но това не означава в никакъв случай, че на теб ще ти допадне. fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu

П.С. http://www.gsmarena.com/search.php3 Това е начина, по който по-лесно ще намериш телефон, който да отговаря на всички твои изисквания и/или повечето (за цената се ориентирай от тамошните магазини)

# 28
  • Мнения: 765
На новата Mercedes -S-Klasse ли? Не. Чета по-интересни неща и се возя в по-интересни автомобили. Не искам да се заяждам, забрави  Peace.
п.п. аз имам мерцедес и нокиа, но не смятам, че само аз имам кола и само аз говоря по телефон - това е разликата между нас Grinning

# 29
  • Мнения: 17 546
Аз съм със Самсунг и Нокиа. И ако трябва да избирам само от посочените от теб модели ще избера Сони Ериксон-а. така и гласувах в анкетата ти. Виждала съм този на Никси и наистина е страхотен, още повече в нейния цвят е много сладък! Огледалния дисплей на LG-то ще ти е вечно на петна...

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 15:38 от Балу

# 30
  • Мнения: 118
Първо трябва да решиш за какво точно ще го ползваш.Ако ти трябва телефон ,а не 5 в 1 ,всеки един ти върши работа.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 143
Задалжително ли е да си вземеш един от тези двата?
Аз не бих се спряла на никой от тях.

Но,все пак на въпроса ти: Забрави за LG-то!

# 32
  • Мнения: 619
Първо трябва да решиш за какво точно ще го ползваш.Ако ти трябва телефон ,а не 5 в 1 ,всеки един ти върши работа.
Confused
ДА така е телефон ми трябва и по-лошо стечение на обстоятелствата няма да купувам нито единия нито другия  Sad
 Hug
Благодаря ви много Simple Smile.


П.С. бях се спряла категорично на се Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 459
Ако трябва да съм искрена нито един от двата не мога да ти препоръчам, поради простата причина че и двете марки не ги харесвам  Peace

# 34
  • Мнения: 3 569
Измежду двете марки избирам Ериксона, а между двата модела, не избирам нито един.

# 35
  • Мнения: 4 785
LG-то го имам и е екстра, много работи изслушах, ма за сега нито едно не е вярно. На мен много ми харесва все още макар, че го имам от излизането му. Нямам намерение да го сменям. Peace

# 36
  • Мнения: 69
Бърз въпрос към тези, които предлагат Сони Ериксона : предлагате го защото ползвате същия модел или защото ползвате телефон същата марката?

Сега ще споделя моите скромни наблюдения върху именно този модел телефон (опит на съседката ми). Телефона е наистина много сладък и идеално пасва на дама. Има си колкото ти сърце пожелае екстри, но (тук идва едно но) след известен период от време се вижда къде му е дефекта, а именно клавиатурата. Веднага и обяснявам. На така наречената ми съседка, която ползва именно този модел и изкочиха цифричките да ги наречем на сладурското Ериксонче. Какво правим в случая? Ще ни признаят ли гаранцията - не! Подминаха я като тир - пътен знак.  smile3511 Гаранцията не поддържа такива екстри, а уж щателно го огледахме. В последствие се стигна и до информацията, че всички телефони от този модел стигат до това състояние в някакъв момент от съществуването си.

Съвет : не искай съвети от никого, когато си купуваш телефон, защото както се изразява един мой приятел (предварително се извинявам, ако някой се засегне) - "Жена и кола се падат на късмет". Аз бих добавила и телефон.  smile3521 Всеки е свикнал с дадена марка и е "пристрастен" към нея, но това не означава в никакъв случай, че на теб ще ти допадне. fiuuuuuu fiuuuuuu fiuuuuuu

П.С. http://www.gsmarena.com/search.php3 Това е начина, по който по-лесно ще намериш телефон, който да отговаря на всички твои изисквания и/или повечето (за цената се ориентирай от тамошните магазини)
Като четях темата си мислех същото да напиша. Откакто на един приятел SE клавиатурата стана на нищо я отписах тая марка. За нищо не ставаше след 7-8 месеца. #2gunfire

# 37
  • Мнения: 2 386
Обожавам Панасоник и ЕлДжи поради простата причина, че не всеки втори е с такъв.  Тъй, че.. ЕлДжи.
Иначе ползвам съвсем друго нещо.

# 38
  • Мнения: 1 479
От Ел Джи ползвам телевизор и монитор/за компютьра/-перфектни са!Но за GSM  StopМоят GSM е скьп модел на Samsung и никой не го иска,защото не е SE. 

# 39
Въпросът не е дали ползвате LG, Nokia, Samsung, Sony Ericsson като  марки, а кой от именно двата посочени модела е по-малкото зло.

Аз няма да казвам какво ползвам, защото тази информация е абсолютно безинтересна и безполезна на човека, който задава въпроса. Защо всички си  мислят, че като са попаднали на най-невероатния модел на Нокия и все още му няма нищо няма дефекти по другите модели от същата марка?Или пък да не е Нокиа, Самсунг да е, LG, която и марка да си изберете!

Ще ви издам една малка тайна - както всеки човек си има недостатъци, така и телефоните от всички марки и  модели си имат дефекти (а и няма нищо вечно в крайна сметка), но на някои телефони дефектите се виждат още в самото начало и след закупуването ни се налага да ги носим в сервиз и разбира се да останем  без телефон за известен период от време (има хора, които това не ги притеснява, защото си купуват втори или трети веднага - не сме всички такива) и разбира се започва едно ходене по мъки.

 Запитайте се сега защо трябва да се взима стока (било то телефон или друго), като е ясно (или ви споделят), че цялата партида от тази стока, която е пусната на пазара е дефектна?

Отново повтарям - всичко си е на късмет, но успех с който и от двата модела телефон да си избереш (ммм, забравих дори кой пусна запитването, но моля да ме извини) и да ти върши работа.  newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт