главоболие - дайте съвет

  • 1 320
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 655
И аз съм с ужасно главоболие от 2 дни вече. Нищо не съм пила, обаче, защото имам непоноимост към парацетамол, а другите не са подходящи.

# 16
  • Мнения: 91
О О О ХХХ!....ВЯРВАЙ МИ, В ДЕНЯ, В КОЙТО РАЗБРАХ, ЧЕ СЪМ БРЕМЕННА  ПЪРВАТА МИ МИСЪЛ БЕШЕ АМИ СЕГА?..? СТРАДАМ СИ ОТ МАЛКА С ГЛАВОБОЛИЕ, ЛЕКАРИ КАКВИ ЛИ НЕ, НО НИЩО И СИ ПИЕХ ХАПЧЕТА, НО СЕГА НИЩО. ЛЕЖА ПИЯ АЙРАН СЪС СОЛ, ВЪРТЯ СЕ ЦЯЛА НОЩ, ПАК АЙРАН СЪС СОЛ И ТАКА ДО СЛЕДВАЩАТА СУТРИН.МОЯТА ЛЕКАРКА МИ КАЗА ДА НЕ ПИЯ АБСОЛЮТНО НИЩО ОСВЕН КАЛЦИУМ+ВИТ. С. ТАКА И ПРАВЯ. НИЩО ПРОСТО СТОИЧЕСКИ СИ ГО ИЗТЪРПЯВАМ МНОГО БОЛИ, АДСКИ МНОГО, НО ОЩЕ 4-РИ МЕСЕЦА ЩЕ Е ТАКА. СЪЖАЛЯВАМ СИГУРНО СИ ИСКАЛА ДА ЧУЕШ НЕЩО ДРУГО. ВИЖДАМ, ЧЕ СА ПИСАЛИ ПАРАЦЕТАМОЛ, НО ПИТАЙ ЛЕКАР ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. ГЕРОИНИ СМЕ! Cry Cry Cry

# 17
  • София
  • Мнения: 2 658
yana s, не е нормално да търпиш силно главоболие, все пак се отразява на целия организъм. От един Парацетамол нищо няма да ти стане. Все пак си бременна, а не мъченица Naughty Големият дискомфорт на организма никък не е препоръчителен и се отразява много по-зле от безобидно хапче. Парацетамола не предизвиква никакви проблеми на плода и не виждам, защо трябва да се тормозиш, а по този начин да тормозиш и бебето. Консултирай се с друг лекар. Калций с Вит. Ц се взима, при алергични реакции, а не при главоболие. Това е пълно безумие.

# 18
  • Мнения: 78
и аз пиех парацетамол

# 19
  • Мнения: 6 441
Както са ти казали-един парацетамол,може,но според мен трябва да се открие причината за това главоболие.
Може да опиташ да пиеш повече фрешове,сокове,течности,ако ти е ниско кръвното и от това те боли ще ти мине. Peace
Но се консултирай с лекар!  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 408
Случваше ми се често. Гледах да търпя, но ако не се получава можеш да пиеш парацетамол

# 21
  • Мнения: 625
И аз съм със същия проблем,почти всеки ден съм с главоболие,понякога е търпимо и не вземем нищо,но стане ли адски силно парацетамола спасява положението.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 522
Цитат
Да, случвало ми се е.
Да не би да си с ниско кръвно?
Най-добре се консултирай с лекаря си за това какво можеш да пиеш срещу главоболие по време на бременността.

Лека бременност!

# 23
  • Мнения: 2 960
и аз съм пила за главоболието  парацетамол....споко можеш да пиеш ако не се търпи...Освен това -повече течности,повече на чист въздух ,дишай дълбоко и равномерно като излезеш сред природата..Не се лишавай от едно кафенце на ден Peace.Успех Hug

# 24
  • Мнения: 14 133
Измери си кръвното. Лека бременост!!!   bouquet Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 5
Здравейте,
имам нужда от съвет.Бременна съм във втори месец и напоследък много често ме боли глава.Избягвам да пия лекарства, но понякога не се търпи...
На вас случвало ли ви се е? Как се справяте

i az sum taka...

# 26
  • Мнения: 3 621
Измери си кръвното. Лека бременост!!!   bouquet Heart Eyes

ако можеш без да пиеш хапчета най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт