Черноморец

  • 16 309
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Някой ходил ли е в тези бунгала да сподели дали е доволен?

# 1
  • Мнения: 513
Препоръчайте ми семеен хотел в Черноморец?Както и ми споделете впечатления от селцето  Simple Smile
Благодаря предварително Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 366
Вила "Спика" ти препоръчвам горещо.
http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=1&s=-1784

# 3
  • Мнения: 4 358
Изглежда добре. А селцето не е ли много малко.Има ли заведения достатъчно където да се хапва и т.н newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
хотел Спика и на нас ни е слабост.Бяхме там миналата година,тази отново резервирахме там.По мили собственици до сега не съм срещала.Всеки ден се почистват стаите,мият баните,сменят бельото.Има къде да се хапва,много спокойно е.Като искахме блъсканица отивахме до Созопол и др. такива.На плаж ходехме на Градина-плитко и чисто моренце,даже плуват рибки.

# 5
  • Мнения: 1 175
Аз се чудя дали да направя резервация за хотел РОЗА.Отзивите от почивалите миналата година са твърде противоречиви.Но все пак при мен определяща е и ниската цена.Не очаквам чудеса за храноден 47лв. и все пак ще чакам мамите почивали там да споделят впечатления.

# 6
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
стига де ooooh!то тоя хотел по-скъп от квартирите в созопол,ние си резервирахме от 20.06 в созопол за 40лв на стая която има спалня,диван и други, ей тук ако някой го интересува http://www.sozopol-hedi.com/index_bg.html

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
Много ясно че хотела ще е по-скъп от квартирите ooooh!
Аз нещо не мога да разбера постинга ти в тази тема.Момичето пита за Черноморец и отговаряме Peace.

# 8
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
и аз отговарям,много яно,че ще е по-скъп ,но на кое newsm78на смотаното село ли, Stopхайде моля ти се не сравнявай черноморец със созопол или несебър където цените пак са по-ниски от колкото в този хотел.и от квартира до квартира има разлика

# 9
  • Мнения: 1 175
Избрахме Черноморец точно защото е спокойно и тихо селце.А хотелът изобщо не е скъп като се има впредвид,че тези 47 лв.са за AL INCLUSIVE.Просто исках да попитам има ли мами почивали там миналата година и какви са техните впечатления.А за Созопол просто не ми се говори.Миналото лято почивахме на Каваците и почти всяка вечер бяхме там.Повярвай ми няма да повторя.Сега търся само спокойствие.Не искам навалици,чалга и цигания...

# 10
  • Мнения: 391
Разбира се, че има разлика от квартира до квартира, но от квартира до хотел е мнооого по-голяма. Още повече, когато момичето пита за едно доста по-спокойно и тихо селце, мисля, че е напълно неуместно да го сравняваш с навалицата в Созопол и Несебър.

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 16:39 от Мишленце

# 11
  • Мнения: 4 358
Като казвате тези цени за ALL INCLUSIVE - имате предвид закуска ,обяд и вечеря ли - и как точно е организирано предполагам на блок маса.Добра ли е храната newsm78

# 12
  • Мнения: 1 175
Това е хотела http://www.alexandriatravel.bg/02/923-95-09/hotels/view.html?hid=6550 Храната е на блок маса,но нямам представа дали е вкусна.Именно за това събирам мнения тъй като и миналата година хотелът е работил при същите условия.Опасявам се да не би да има някакви скрити такси,доста евтино ми се струва.Дори за малкото селце Черноморец.А за квартира и дума не искам да чуя.Преди години ходихме в Поморие и случихме отвратителна хазяйка.Докато наехме квартирата беше божикравичка,а после направо ни съсипа почивката.Постоянно имаше претенций към децата да пазят тишина,тъй като зет и работел нощна смяна и трябвало да почива през деня.Кошмар.От тогава предпочитам да спя на палатка,но не и в частна квартира.

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 22:07 от katka72

# 13
  • София
  • Мнения: 4 884
Ние резервирахме стая в хотел "Роза" за почивката ни тази година. Направихме го заради мнението на наши познати, че "миналото лято са изкарали чудесна почивка там." Лични впечатления нямам. Нооо ще имам след като се върнем оттам. Можем да сформираме една форумска група даже. Simple Smile
Досега винаги сме почивали в Приморско. Обаче и аз не издържам на денонощната чалга и тийн навалицата, които са на всяка крачка. Затова тази година заложихме на Черноморец. За добро или за лошо. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 690
Черноморец определено вече не е спокойно и тихо селце  Rolling Eyes в сравнение с предишните години  Rolling Eyes но навсякъде по Черноморието е така - спокойствие има или много на север или много на юг ... казват, че синеморец е все още "доста забутано място" - т.е. там наистина има спокойстие

# 15
  • Разград
  • Мнения: 2 102
За мен Черноморец е едно спокойно селце, където можеш наистина да си починеш. Вече 4 години ходим на море там. Тази година пак ще отидем.

# 16
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте, тази година решихме да ходим на море в синеморец във вила зеленика,но докато се наканим да направим резервация всичко вече е заето.Сега търсим подходяща къща или вила в черноморец.За 3 семейства, с 4 деца.Да има двор и изобщо да е подходяща за децата.Ще съм много благодарна на тези които споделят мнение.

# 17
  • софия
  • Мнения: 181
Това е хотела http://www.alexandriatravel.bg/02/923-95-09/hotels/view.html?hid=6550 Храната е на блок маса,но нямам представа дали е вкусна.Именно за това събирам мнения тъй като и миналата година хотелът е работил при същите условия.Опасявам се да не би да има някакви скрити такси,доста евтино ми се струва.Дори за малкото селце Черноморец.А за квартира и дума не искам да чуя.Преди години ходихме в Поморие и случихме отвратителна хазяйка.Докато наехме квартирата беше божикравичка,а после направо ни съсипа почивката.Постоянно имаше претенций към децата да пазят тишина,тъй като зет и работел нощна смяна и трябвало да почива през деня.Кошмар.От тогава предпочитам да спя на палатка,но не и в частна квартира.
Миналата година бяхме там за 1 седмица,за това лято също вече съм платила .Няма никакви скрити такси,храната е достатъчно и по всяко време-не можеш да останеш гладен.Като приключи обяда,започват да правят палачинки до вечерята,сладолед на топки,различни закуски ,пици  и плодове.Бълг.алкохол на бара е безплатен,наливна бира колкото искаш,през ден идваха 2-3 момичета и организират игри за децата/между 14-18 часа/ в района на басейните.Аз лично, въпреки че съм с 2 деца,мога да кажа ,че си починах както трябва.

# 18
  • Мнения: 1 175
За съжаление аз не успях да резервирам за Роза.Единствената свободна дата е 06.07,а моето желание беше за следващата седмица.Сега се чудя за хотел Спика,но нямат басейн.Иначе отзивите за това хотелче са само положителни.Всички почивали при тях са възхитени от чистотата и милите собственици.

# 19
  • Мнения: 188
Хотела е супер, миналата година бяхме там, сега пак отиваме всичко е така както го пише и няма никакви скрити такси, учудваме само факта че няма свободни места, защото ние отиваме от 18.06. и ни казаха че няма много резервации.

# 20
  • Мнения: 1 175
За 13.07 със сигурност всичко е пълно,така ми отговориха.А от 20.07.работят на по-високи цени.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 181
За съжаление аз не успях да резервирам за Роза.Единствената свободна дата е 06.07,а моето желание беше за следващата седмица.Сега се чудя за хотел Спика,но нямат басейн.Иначе отзивите за това хотелче са само положителни.Всички почивали при тях са възхитени от чистотата и милите собственици.
То и в Спика може да няма места.Там още от зимата резервираме само хора,който сме почивали минали години Laughing.Аз до скоро незнаех кога ще съм отпуска и едвам се вредих за стая.Така че ако решиш побързай Wink

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Черноморец е ужасно място. Сергияджийско, чалгаджийско, мръсен и малък плаж, скукааааа

Ако искате спокойно и красиво място, което си заслужава- продължете 3 км след Черноморец, за Червенка става въпрос.

# 23
  • София
  • Мнения: 581
Има ли върнали се от хотел Роза тази година да споделят впечатления.Ние от миналата година сме много доволни и тази пак сме там през юли. Grinning

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 336
Черноморец вече не е спокойно селце без чалга и цигания. Може би си заслужава само в началото на сезона - юни месец. 3 години ходих там във вила Мутафчийски, но след миналото лято няма повече да стъпя. Хазяйката беше перфектна, но до там. Храната в заведенията е ужасна, обстановката им не се промени дори с една боя за това време. Ние  предпочитахме да си приготвяме храна на барбекюто в градината на вилата. Пълно е със сергийки с китайски боклучета. Плажа и водата са меко казано мръсни след толкова народ и няма достатъчно свободно място от чадъри.
Ако този хотел Роза е в новата част и се храните там и ходите на плаж на Градина, може би е добър избор. Но в самото село и на централния плаж не ви препоръчвам да ходите.

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 02:13 от Nusha

# 25
  • Мнения: 188
Върнахме се вчера от х-л Роза, същото си е като миналата година  Peace

# 26
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Върнахме се вчера от х-л Роза, същото си е като миналата година  Peace
Франческа,  вие в стая ли бяхте или в апартамент? Гледам, че сте 4 човека, и ние сме така.Казаха ми, че няма свободни апартаменти, а в стая ще ни бъде много тясно. Така ли е?

# 27
  • София
  • Мнения: 581
Върнахме се вчера от х-л Роза, същото си е като миналата година  Peace
.
 Peace

# 28
  • Мнения: 694
А хотел "Роза" не е ли твърде далеч от плажа? Като четох за него пише, че се ходело  750 м до градския плаж, а този, който е по-близо е неохраняем.споделете - на мен офертата ми се струва примамлива.А стаите ка са??

# 29
  • София
  • Мнения: 2 181
А хотел "Роза" не е ли твърде далеч от плажа? Като четох за него пише, че се ходело  750 м до градския плаж, а този, който е по-близо е неохраняем.споделете - на мен офертата ми се струва примамлива.А стаите ка са??
Да,центалния плаж е далече,но той и без това не става за плажуване,този който е не охраняем също не става.Почти всички ходят на къпмпинг Градина Peace

# 30
  • Мнения: 92
Вчера се върнахме от Черноморец,чесно казано не съм очарована,плажа е малък,мръсен,като разровите малко пясъка излиза нещо черно като мазут Shocked,бяхме в страхотна къща на 3 етажа с климатици,тв. и всички удобства.Самото селце е спокойно,толкова спокойно,че чак се чудиш вечер какво да правиш.Та ходехме с малките на Созопол,който е на 10 мин .

# 31
  • Мнения: 2 068
И ние мислим да ходим в Черноморец но без резервация  Confused
всичкозависи от шефа на моят мъж ....все още се чуди кога да им даде отпуската. Най-вероятно в началото на август.
poli77 каква е цената на легло в къщата която сте били ?

 плажът не ме притеснява  Wink преди години съм ходила и си спомням че пясъка не беше както в другите курорти

а има ли някакви такси   newsm78 за плажа, чадърите
не съм много на ясно, последните пъти когато ходих на море все беше по работа 

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 17:01 от Кalaka

# 32
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз искам да знам коя е къщата? Ние имаме намерение да ходим в Черноморец в началото на август.

# 33
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ние тази година пак сме на Черноморец,хотел Роза.Миналата година останахме много доволни,селото е спокойно,е вечер си е шуморевица по главната,няма много разнообразие,но който иска лудница,ходи на Созопол.За хотела отзивите ни са положителни,няма никакви уловки,храна има достатъчно и по всяко време,за всеки вкус.Свършва закуската,отвън едно момче започва да прави палачинки,после обяд,веднага след него следобедни закуски,вечеря и т.н.Ние ходехме на плаж на Градина с колата,защото бусчето беше претъпкано и задушно,пък и с децата трябваше да сме в готовност всеки момент за промяна в плановете. Mr. GreenЗа цената си е направо супер,от агенцията бяха много коректни.Тази година промяната е +5 лв за изглед море.Чистотата е добра,единствено няма асансьор,та се катерихме до 4 етаж пеша,но се преживява.Анимация имаше на чешки,понеже основно чехи почиват,но тази година има доста българи и може би са помислили по въпроса.Хотелът е в края на селото,на спокойно място ,с пряк изглед към морето.За плажа на Черноморец нищо не мога да кажа,защото не го посетихме. Grinning
Ако има някой за периода 31.08-07.09 да свирка,ще се запознаем. Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 2 181
Ние сме на Черноморец от 26.07 до 5.08 в Спика.Ако се засичаме с някой да свирка Laughing

# 35
  • Мнения: 662
Момичета,Спика близо ли е до плажа и той става ли за къпане и малки деца?

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 17:49 от gudzy

# 36
  • София
  • Мнения: 2 181
Не е близо до плажа,но плажа на Черноморец не става за нищо.
Всички ходят с коли до плажа на къмпинг Градина.

# 37
  • Мнения: 188

Върнахме се вчера от х-л Роза, същото си е като миналата година  Peace
Франческа,  вие в стая ли бяхте или в апартамент? Гледам, че сте 4 човека, и ние сме така.Казаха ми, че няма свободни апартаменти, а в стая ще ни бъде много тясно. Така ли е?

Ние бяхме в апартамент, миналата година бяхме в стая, нашата определено беше доста
широка. Може да се уговориш предварително в агенцията, евентуално, доста са услужливи.

# 38
  • Мнения: 92
Момичета ние бяхме ето тук в това хотелче,останах с много добри впечатления,плащахме по 15 лева на човек,има и апартаменти които  бяха по 40 до 50 лева за апартамент,всички стаи са с климатик,баня,тв.
http://www.v-chernomorec.info/show.php?action=show_adv&adv_id=1479
хотелчето е много близо до плажа и е в центара

# 39
  • София
  • Мнения: 39 761
Миналото лято бяхме в Черноморец. За мен беше една спокойна почивка, наистина почивка.
бяхме на квартира, в близост до хотел "Роза". Казаха ми, че там е имало форумки. Но не вървеше да се изтъпанча до басейна и да подвикна "ехооо, кой/коя е от бг-мамма" Simple Smile
тази година ще пропуснем морето, но другата може би пак там да отидем.

# 40
  • Мнения: 9 814
Черноморец е перфектният курорт на морето за почивка с малко дете- тихо, спокойно, уредено, прилично като цени и т.н.
За първи път заведохме детето, когато беше на 1 г. и 9 м. От тогава вече трета поредна година сме там.

Вчера се върнахме от Черноморец,чесно казано не съм очарована,плажа е малък,мръсен,като разровите малко пясъка излиза нещо черно като мазут Shocked,бяхме в страхотна къща на 3 етажа с климатици,тв. и всички удобства.Самото селце е спокойно,толкова спокойно,че чак се чудиш вечер какво да правиш.Та ходехме с малките на Созопол,който е на 10 мин .

За плажа е така определено- ужасен е.
За това ние ходим на т.нар. Царски плаж, на къмпинг "Градина". Страхотно е,  на около 20-30 метра от теб няма никакви хора, плитко е и водата е чиста.
Селцето е спокойно само до около 5-6 юли. Пристигнахме там на 5-ти сутринта и наистина нямаше почти никой из селото. Но, от 7 юли стана дори пренаселено.

# 41
  • Мнения: 329
Миналата година бяхме в Спика и тази година сме там- от 28.07, ще се засечем с още една мама.  Надявам се да случим на хубаво време и да си прекараме спокойна седмица, да си починем, доколкото можем с две дечица. Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 2 181
ЕЕЕ супер,ще се видим Laughing.

# 43
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И ние резервирахме вече хотел. От 04.08 сме там - в хотел "Невен".

# 44
  • Мнения: 92
И ние резервирахме вече хотел. От 04.08 сме там - в хотел "Невен".

Peace Peace Peace

# 45
  • Мнения: 719
Искам да питам момичетата, които са били в х-л Роза и с две деца.
Какъв тип стая наемате, двойни разширени ли, апартаменти??
А цените на апартаментите какви са, не се ориентирам от сайта?

# 46
  • Мнения: 2 631
Били сме два пъти там.
Единият път бяхме в стая със спалня, на която спахме с дъщеря ни, а синът ни беше в отделна стая на самостоятелно легло.
Втория път двете деца бяха на разтегнати фотьойли, и четиримата в една стая.
Не сме правили уговорки, стая или апартамент искаме - така ни настаниха.
Спалните им са много големи, но с малко разстояние м/у двата матрака, т.е. ако детето спи там - трябва да попълвате с одеало.

За цените апартамент - стая - не знам. Питайте агенцията.

Много сме доволни от "Роза".  Peace Върнахме се преди 5 дни от там.

От самия Черноморец не съм очарована, но не съм и очаквала повече. За 7-дневния ни престой само веднъж сме били на разходка из селото. През останалото време - в х-ла, на плажа на Градина и веднъж в Созопол.

Приятни морски почивки на тези, на които все още им предстоят! Party

# 47
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте момичета,
снощи си върнахме от хотел "Роза"-Черноморец
и ето отзиви
-хотела отговаря на звездите си/според мен/
-храната беше на добро ниво/като изключим обяда/
-в целия комплекс се подържа добра чистота
-в последния ден се развали бусчето което ходи до Градина,но веднага намериха други 2 и ни извозиха.
За тези пари условията бяха добри.Това е от мен,весело изкарване на всички почиващи! Peace

# 48
  • Мнения: 2 126
Върнахме се от Черноморец преди 3 дни и повече НИКОГА мой крак там няма да стъпи.Сега като си помисля за там единствените думи които напират в мен са простотия,селяния,мърсотия.......................и още много ама спирам Sick Единственото добро нещо беше вилата в която спахме Peace

# 49
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ние пък се върнахме в събота от Черноморец. Естествено, като всеки път, отново ми хареса. Тихо и спокойно е. Вечер може да се наспиш без да чуваш от различни места музика, викове или крясъци.
Единствено имахме проблем с хотела, който бяхме резервирали - хотел "Невен". Не ни хареса апартамента, в който искаха да ни настанят. В едната стая имаше малка спалня, а в другата 2 разтегателни фотьойла и това цялото за 60 лева на вечер. След около 1 час и половина търсене си намерихме по-голям апартамент от този със спалня и 2 легла за 55 лева.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Върнахме се от Черноморец преди 3 дни и повече НИКОГА мой крак там няма да стъпи.Сега като си помисля за там единствените думи които напират в мен са простотия,селяния,мърсотия.......................и още много ама спирам Sick Единственото добро нещо беше вилата в която спахме Peace
Съчувствам ти за плажа, който сте избрали (от снимките в подписа го видях), това наистина е най-ужасния плаж Sad Ние почиваме в Черноморец, но НИКОГА не ходим на централния плаж  Sick Ходим на плажа на къмпинг "Градина", който е страхотен  Peace А вечер - в Созопол, който е на 7 минути от Черноморец  Peace
За почивка е добре в Черноморец, но плажа е кофти много, а развлечения няма. На друг плаж през деня и в Созопол вечер  Sunglasses

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Почивахме в Черноморец. Плажът е ужасен наистина. За пръв път почивам там и не съм очарована. Хареса ми само вилата в която бяхме отседнала-Ниция. На плаж ходихме на Градина или на Каваците. Отначало 2 дни бяхме на Вромус, но е страхотна мръсотия и ни хвана епидемия дори.
Селцето е малко  а имаше доста туристи. Претъпкано беше навсякъде. Не бих почивала отново там.

# 52
  • Мнения: 332
Миналата седмица бяхме на Черноморец в.с. СВ.Никола. Самият комплекс е страхотен, но плажа е отврат, супер мръсен, а във водата има огромни медузи. Та ние ходихме на плаж в Созопол и използвахме главно басеините в комплекса. Ето малко фото:
http://media.snimka.bg/0456/007167978-big.jpg
http://media.snimka.bg/0456/007167943-big.jpg
http://media.snimka.bg/0456/007167918-big.jpg

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е, че то като ще се използват басейните само защо трябва да се  ходи чак до морето на почивка. А на Созопол плажа е добър наистина.

Общи условия

Активация на акаунт