М & БИ - 66

  • 20 274
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 502
Събинка аз знам че яйцата се боядисват преди залез слънце и понеже не сколасах в събота в ранни зори като се кукне Ивка след 6 ч почвам да боядисвам яйцата. взела съм 3 вида бои и смятам да сътворя чудеса!

# 61
  • Мнения: 177
,хайде настанявайте се удобно да се полюбуваме на залеза,че за тези празници само със снимката ще си остана.А толкова го обичам това място.Сабинка,мислех за Делта ,ама..Всеки ден се оглеждам за вас из пазара,ама явно графика ни се разминава.Кала,четрите у-ща които е написала Амал са частни,76 е бълг.у-ще с арабски два пъти седмично,друго у-ще за което се сещам е 18-то ,но там арабския е след 4клас.Вали моите момчета днес получиха писма от Дядо Коледа,малко е позакъснял,но се зарадваха ,че не ги е забравил.Дуа,доволни ли са младежите от театъра?Моите ги водя чат пат и аз и този са го гледали,но им бил интересен отново.Потанцували,позабавлявали се...доволни бяха.марси ще проверя от приятел за каргото,че аз съм качвала със самолета стока ,но от друго място.Имай на предвит ,че в момента и тук е голяма скъпотия и бизнеса хич го няма.Аз все по-често се замислям дали да не станем съседи с Хари,че тук е едно късане на нерви....Дезърт,очаквах ,че младежа няма да е безразличен към тези очи...времето ще покаже.Късмет.

# 62
  • Мнения: 800
До всички постове: забелязана е потребителка с ник amal_nadia , а в личната й информация пише амина-Ум -Йосуф  . Някои има ли идея или и нея ще трябва да разследваме Joy

# 63
  • Мнения: 3 804
До всички постове: забелязана е потребителка с ник amal_nadia , а в личната й информация пише амина-Ум -Йосуф  . Някои има ли идея или и нея ще трябва да разследваме Joy
споко проверена е Peace,лили свържи се с нея-египетска снаха е
магде запазвам си място до морето bowuu
кате при нас картофите са по 60-70 ст кг

# 64
  • Мнения: 800
Деси, по-мухабарат си от мен, зарезил станах, по какви неведоми канали разбра, че е  египетска снаха?


Амал-надя, откри ли ни?

# 65
  • Мнения: 3 804
Деси, по-мухабарат си от мен, зарезил станах, по какви неведоми канали разбра, че е  египетска снаха?


Амал-надя, откри ли ни?
кате пишем си от преди,тя за един период из4езна и после пак се появи,та и дадох и линк към темата

# 66
  • Мнения: 264
Привет на всички, имам едно питаме ако не е много нахално  bouquet .
Нещо не мога да се ориентирам и да открия това дето го търся, но си мисля че при вас може да се открие. Търся някъкво инфо за живота в Катар и Дубай, че нещо май се очертава ходене там, но не на екскурзия а да се остава. Много ще съм благодарна на всякъкво инфо.  Peace Peace

# 67
  • Мнения: 55
Ей голяма веселба ,ама момичето да не вземе да се уплаши ,че на мен първите ми постове бяха с треперещи от вълнение ръце , а гледам другите дами да прилагат тактиката да наблюдават от страни дълго време и едва след това започват да пишат . А аз от първият път се  предадох  Hug Hug Hug
Е ха да видим кога ще се престраши и Надето


Добре дошла Наде .

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 21:27 от hayati

# 68
маса ал кхаир! лол кафтанчетата са супер,аз съм се обзавела с много такива неща ама няма къде да ги използвам ,в Египет беше нормално да ги нося ,но тук сигурно ще обера увациите по улиците в София!а за козунак не ми се и мисли,мъжът ми " нежно" ми намекна че съм напълняла ! то и аз го бях забелязала , но от нерви с малкия Юсеф не ми се правеше диета! дано да оцелея по сегашните празници,пълно е с козунаци и шоколади!   Embarassed

# 69
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Абе Кате голяма детективка си  Hug Къде го откри момичето?

Кате Мароки
, недей да приемаш нещата лично - да ти кажа честно и аз преди много се товарех, но си остави всеки да си има мнението. Откакто започнах да чета форума на бгканада на такива изказвания за араби и други етноси съм попадала, че просто ми скриха шапката - хората, ако сами не си променят мнението, друг няма да го промени. Ти само си прави изводи за човека и си се подсмихвай вътрешно.  Hug
А Вал наистина не е написала нищо лошо  Hug

amal_nadia, привет и добре дошла в темичката   bouquet Колко ти е голямо детенцето? Много хубаво име  Hug

# 70
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Eй момичета вижте гербовете на Мароко и България колко си приличат! А знаете ли, че и националните празници съвпадат също на 3 Март?  Grinning

# 71
привет и на вас,синът ми е на 5 месеца,има огромни проблеми със заспиването и малко ме нервира! колики винаги е имал,на кърма сме още само! 'ще го захранвам след 2 седмици става на 6 месеца!давам му хомеопатия малко да се усмири!мъжът ми е египтянин! той го оставя да реве докато заспи и ми забранява да го вдигам! ooooh!зъби ще му растат скоро!ужассс! newsm78

# 72
  • Мнения: 3 804
 amal_nadia добре дошла   bouquet писах ти на ли4ни,спокойно бебо е малък още бързо ще ги свалиш bowuu
тони никой не е писал за Вал-писанията бяха по повод на изкаването на  иска която ве4е не иска арабин защото нейна приятелка и казала 4е арабите само се забавлявали с моми4етата

# 73
  • Мнения: 110
ТарикМом, миролюбива съм си аз, ама нали ни е нова връзката - ееейййй, луднаха ме от коментари.  Sad Sad #Cussing out

А пък аз да си кажа, прочетох на ТарикМом постинга и направо се метнах в темата и всичкото си казах отначало!!
Нямаше разузнаване, никакви такива!!  Naughty

Марси, как си, ще се оправят нещата и при вас - ще се моля! А иначе, мисля магда ти е казала - тук нещата се промениха, бизнеса крета.... поне в моята сфера - проектното финансиране ни крепи, че са ни сигурни пари и ни пази здраво гърба... в смисъл, нямаш толкова недоброжелатели, ако работиш в евро-финасиране.   

Деси, аз емнах милата Вал.... която пък каза да не се сърдим на Иска....

# 74
  • Мнения: 800
Тони, старая се Twisted Evil  Като афганска хрътка съм, честно, в службата познавам кой се е возил на асансьора преди мен и какво е носил в ръцете си Grinning  Мата Хари ряпа да яде пред мен.

Момичета, мнението на хората няма как да променим, ако можех сама бих ръчкала с клечка из нечии мозъци (ако ги имат изобщо), ама не става. А за да се промени мнението на някой  за някой и той трябва да даде всичко от себе си, да покаже най-добрата си страна, нали така?
И не са само българите , които имат предразсъдъци. Нима нас и румънците  ни нямат за циганите на Европата Laughing Които от вас живеят на запад, са наясно, че никъде не ни приемат с отворени обятия, "аууууууу, колко ви се радваме и обичаме, заповядайте, добре дошли, настанете се удобно".
Деленето на хората на раси, народности, религии, а и по социално положение си е нещо нормално, не зависи от нас и не можем да го преборим. Спомнете си историята за вавилонската кула, може да е вярна Wink
А се постарайте да дадете на децата си най-доброто и от двете култури, за да бъдат те едни достойни  граждани на света  Hug
Обаче истории от типа , приятелка ми каза, че лелята на нейна съученичка, която била спала 4-5 пъти с арабин и той й подарил 2 парфюма и 3 чифта дънки и обещал да се ожени за нея, пък всъщност се подиграл с горкото момиче и тя сега мрази всички араби и дъра -бъра са много дразнещи!


Тони, Дуа, Хаяти, Деси,
,нали все вас набарвам в готварския, та ако не сте пробвали- картофите по лионски -давайтееее. Много са хубавииииииииии, действайте.

Кате, викаш с главата напред и хоп в темата, ама успя без ожулени ръце да ти се размине Simple Smile  Аз пък от няколко дни четях и Деси ме набара и прати ЛС. Не бях разгледала опциите и функциите и другите теми на форима изобщо, не пишех, щото мислех, че е само за четене, ама сега наваксвам с пълна пара  Joy

А от коментарите най-обичам този "свършиха ли се българите"  Joy  много ме забавлява и казвам, да, свършиха, поне свестните, все са заети или п.дерасти Joy
ААаа, и това за "НЕ без дъщеря ми" също много ме кефи, всички комшийки с еизредиха да ми носят книгата, а аз съм я чела още много преди да го срещна.

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 21:48 от Шилан & Шиар

Общи условия

Активация на акаунт