ПРОБЛЕМ СЛЕД СЕКЦО дайте съвет

  • 2 612
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Хм, то че си за лекар, за лекар си. Ама не знам дали на гинеколог да отидеш или на УНГ.

# 16
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Защо да няма нищо общо между операцията и раните в носа...на някой не им ли слагат и тръбички в носа.... newsm78
Аз раждах със спинална упойка, точно от страх от тези медицински консумативи....и безпаметното състояние.... Mr. Green
А най-добре А1, да се обърнеш към лекар УНГ.Не съм сигурна, че Джипи-то ще ти помогне.По добре е да те види специалист.

# 17
  • Мнения: 138
И аз мисля , че си за специалист , още повече , че доста време е минало от тогава, а раните не заздравяват.
Успех и да се оправиш бързо !

# 18
  • Мнения: 1 428
И аз мисля,че едва ли е от секциото-консултирай се с лекар  Peace
Аз съм на същото мнение  Peace

# 19
  • Мнения: 953
отиди на УНГ.

# 20
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не мисля, че раните ти в носа имат нещо общо със секциото.
Peace

Най-вероятно е разранена лигавицата на носа  newsm78 Консултирай се със специалист уши-нос-гърло  Peace



Бързо възтановяване   bouquet

# 21
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
и аз така мисля.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 735
ХА!И АЗ имах такива,но въобще не съм ги свързала със секциото-сега запо4вам да се замислям newsm78Не бях с пълна упойка!? newsm78

# 23
  • Мнения: 4 335
Нямах такьв проблем,а и не мисля,4е има нещо общо сьс секциото Thinking

# 24
  • Мнения: 165
  И аз родих второто си дете със секцио, но съм нямала такъв проблем. Не мисля, че раните имат нещо общо със секциото. Консултирай се със специалист!

# 25
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Не мисля, че раните ти в носа имат нещо общо със секциото.

# 26
  • Мнения: 367
Пълната инхалаторна анестезия се прави с една тръбичка ,която минава през устата,ларингса и навлиза в трахеята.Въобще не минава през носа(обща практика на поставяне).ПО-добре иди на лекар и не се бави

# 27
  • Мнения: 300
И аз бях с пълна упойка, но не съм имала проблеми с носа. Трябва да идеш на лекар.

# 28
  • Мнения: 2 005
Нямала съм проблем с носа  newsm78 но си спомням , че ми дадоха Амброксол да пия , заради упойката , защото може гърлото да те наболява леко , но в интерес на истината съм нямала никакви проблеми , а за носа въобще мисля , че няма никаква връзка с упойката Rolling Eyes

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не съм имала такива оплаквания  newsm78 . На лекар ходи ли?

Общи условия

Активация на акаунт