кога сменихте зимния ко6 с лятната 4аст на коли4ката?

  • 2 084
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Голямата ми е зимно бебе и предвид, че нямах опит взех най-гадната количка на света.Имаше зимен кош, но честно казано-кой знае каква работа не ми е свършил.Реално, след 4 месеца бутане на тази количка един ден просто отидох в магазина с бебе на ръце и купих лятна, която имаше опция до легнало положение на облегалката.Родих се.С нея-до края.С второто не направих тази грешка, взех направо летен модел.Бебето избърза и се роди ранна пролет, беше хладно, но тази количка има чувалче за крачетата и свърши невероятна работа, а бебето беше толкова малко, че даже стигаше до средата на лятната количка/предвид, че те са по-къси от кошовете май/Въпрос на мироглед и удобство е според мен.Реално детето си е било защитено по абсолютно същия начин, както и в кош ако беше.Аз лично разлика не виждам.

# 16
  • Мнения: 3 929
Когато стана на 6-7 месеца.

# 17
  • Мнения: 187
Аз все още съм със  зимният кош,още се побира.Мисля вече да слагам летния едно,че вече пораства и мога да го слагам седнал и на да му е интересно да наблюдава какво става около него.

# 18
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
смених го преди 3 дни. моят летен кош няма 180 градуса, но педиатъра каза, че няма проблем ако е до 30 градуса. Консултирах се и с вносителите и казаха, че няма проблем за бебето.

# 19
  • Мнения: 164
когато ноправи 5 месец-причината беше ,че вече не искаше само да лежи и щом беше будна само мрънкаше !Сега сме супер-гледа ,разглежда наоколо нищо ,че още не я слагам да седи-а полу-легнала

# 20
  • София
  • Мнения: 1 603
Ползвах зимен кош, докато навърши 6 месеца. Беше удобно и за нея, и за мен. Дори летният вариант да е с напълно легнало положение, кошът предлага по-добра защита - от слънце, вятър, оделцето или пелената не падат, има повече място за играчки.

Също.
След като стана на около 6 месеца и започна да си седи на д-то сложих летния кош на количката.

# 21
# 22
  • Мнения: 27 524
Не сме имали зимен кош. За мен е повече от непотребен, просто е излишен. Беше си в кошчето, което става на количката до почти годинка, а след 6-ти месец го слагах малко под ъгъл поседнал в летния вариант  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 8 999
Когато навърши годинка и спря да спи преди обяд и преди вечеря. Много по-удобно е бебето да си спи в голям кош, нищо, че се нарича  "зимен", а навън е лято. Летен кош сложих, когато започнах да ползвам количката само като превозно средство, а не и като подвижно легло.

# 24
  • Мнения: 2 960
Ползвах зимен кош, докато навърши 6 месеца. Беше удобно и за нея, и за мен. Дори летният вариант да е с напълно легнало положение, кошът предлага по-добра защита - от слънце, вятър, оделцето или пелената не падат, има повече място за играчки.

Също.
След като стана на около 6 месеца и започна да си седи на д-то сложих летния кош на количката.

и ние bowuu

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Нямах зимен кош, тази роля изпълняваше кошницата за кола.Ползвах я за количката до 3-4 мес. и след това само за път, а него и до сега си го возя в летния вариант (то моята е по-скоро комбинирана, защото има много степени на облегалката и е сравнително широка).

# 26
  • Мнения: 2 908
Като стана на 7 месеца направо и купих лятна количка(с напълно легнало положение) и се вози от тогава в нея.

# 27
# 28
  • Мнения: 239
В коша седя до 4 месец.После се принудих да я сложа в летния,защото не искаше да лежи а да изучава света около нея.Някои кошове имат опцията да се повдига гръбчето.Ако нашият беше такъв щяхме по-дълго да изкараме.

Но според мен всичко си е до детето.То само ще ти покаже кога да го преместиш в летния. Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 627
Като навърши 5 месеца почнах да я слагам полулегнала и тогава минахме на летния вариант.

Общи условия

Активация на акаунт