Канелено чудо!

  • 48 613
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 78
Здравей Dididani в Елитис продават всякакви видове етерични масла.За цена не мога да ти кажа,защото всяко масло е с различна цена от 3-4лв. до 14 лв. Инфото е от петък,тогава ходих,защото и аз си търсих,но друго масло и ги разгледах.Иначе аз съм си купувала канелено от Бриколажа,но това беше миналата година.
Успех  Laughing

# 46
  • Мнения: 84
            smile3525LusiB благодаря ти много за информацията ! За Елитис не се бях сещала че може да има канелено масло още днес ще отида до там(само че на мен ми е по-близо този до гарата дано за него да говориш-е те нали са една фирма трябва да зареждат едно и също).Хайде после ще пиша за резултати! smile3521

# 47
  • Мнения: 78
Dididani и в двата има.В този до гарата ходих по миналата седмица и там видях,че има, а в този да Практикера ходих в петък,както писах  Laughing

# 48
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета! Купих етерично масло Канела-листа на Етерика, прибавих го към масажното масло на Икаров, но не получих загряващият ефект, който очаквах. Прибавих 10 капки, 20, половин шишенце никакъв ефект. Дали не съм попаднала на подходящ производител?? Мисля да потърся друг, моля запознатите да ми дадат инфо, за което благодаря предварително.

# 49
  • Мнения: 84
Здравейте, момичета! Купих етерично масло Канела-листа на Етерика, прибавих го към масажното масло на Икаров, но не получих загряващият ефект, който очаквах. Прибавих 10 капки, 20, половин шишенце никакъв ефект. Дали не съм попаднала на подходящ производител?? Мисля да потърся друг, моля запознатите да ми дадат инфо, за което благодаря предварително.
Аз също знам че само тази фирма има канелено масло.Днес вече ще ходя да си го купя че вчера беше много студено и нямаше кой да гледа малкия за да изляза.Ще пиша пак какво съм намерила и дали при мен има загряващ ефект(нали такъв трябва да е ефекта?)

# 50
  • Мнения: 148
Здравейте момичета

може и да греша,номоже би трябва да се има в предвид че много зависи и от кожата която имате.Например ако кожата ви е по-суха,или чувствителна, вероятноста кожата да се зачерви или да осетите неприятно парене е много по-голяма отколкото при нормална кожа.Аз не знам нищо за този производител,но така или иначе сте си дали парите,защо поне не опитате да мажете по-продължително време и да видите дали ще се получи нещо,вместо знам ли да харчите пари търсейки загрчващ ефект,или пишете на авторката на темата на лични.Парите са си ваши не се оптвам да ви налагам мнението си,а просто да бъда полезна,освен това повярвайте ми това загряване никак не е приятно.Аз ползвах крема на Христина с канела и при мен кожата почервеняваше и гореше  #Cussing out а тук четох че при други не е имало такъв ефект,та може би същото е и с маслото,затова пиша този пост,ако наистина действа това масло какво по-хубаво да премахнете целулита без излишен дискомфорт

Много дълго стана #Crazy дано ме разберете правилно Peace просто се опитвам да бъда полезна,но както казах може и да греша,това са си мои разсъждения  bouquet Peace

# 51
  • Мнения: 19
dididani , убедена съм, че това канелено масло на Етерика в никакъв случай няма да ти донесе очаквания загряващ ефект. Дано намериш друг производител, ако изобщо това е причината. Недоумявам как на девойките в началото на тема им е "запарило" на дупетата Simple Smile Ама и те си мълчат Simple Smile  

# 52
  • Мнения: 19
didicheva , благодаря за мненито, има известна доза истина в това което казваш. Етеричното канелено масло на Етерика го ползвам повече от месец и го втривам със силиконовите вендузи. Не съм забелязала до сега ефект по-различен от това, когато си правих масажа само с маслото на Икаров, освен ужасната миризма. Само дето аз съм нетърпелива и очаквам бързи резултати винаги Simple Smile Още веднъж ти благодаря за изказаното мнение, наистина нямам чувствителна кожа за щастие и може все  пак това да е причината за липсата на загряващ ефект. Все пак, ако някоя девойка е ползвала канелено масло на друга фирма моля да сподели. Хубав ден желая!

# 53
  • Мнения: 84
LusiB днес обрисах и двата Елитиса и нямаше и на двете места канелено масло smile3511
Метнах се на колата с малкия   car003(че пак нямаше кой да го гледа)решена че няма как да не намеря поне на едното място.В Елитиса до гарата имаше много повече масла ката разновидност отколкото този до Практикер.То голямо залягане по долните рафтове беше;голямо ровене и малкото и то голямо ровене ;голяма игра;поне не мрънкаше напротив много се забавлява(нещо не присъщо за него в магазин защото той обикновенно newsm45 )И накрая пак да си успокоя душичката си накупих разни непотребни глупости smile3515
Хайде пак момичета помощ - ако някой е видял наскоро във Варна някъде канелено масло да сподели(ха излези като рекламна обява smile3532)
И майтап да не ми подейства загряващо като на Encheva A.
Абе то на мен нито кремчето на Христина нито антиц.масло на Икаров ми подействаха загряващо Rage Banghead
И така момичета посмяхте се за моя сметка ...moresmile..аз продължавам с кремчетата които имам до намирането на "Канеленото чудо"

# 54
  • Мнения: 19
dididani, аз също бях затруднена с намирането на канеленото чудо, но в крайна сметка го поръчах в една аптека и ми го доставиха за 2 дни. Евентуално може да опиташ и тук Магазин "Самоздрав" Варна
ул."Генерал Колев" №74,телефон 0884296670
Усмихнат ден!

# 55
  • Мнения: 84
Encheva A благодаря ти за инфото;от този магазин си взех вендузите и нямаха канелено масло.Снощи съвсем случайно си намерих канелено масло и е на Българска роза за 6лв.Много силно мирише но още не съм го пробвала ще дам отговор дали загрява по обяд-тогава смятам да го пробвам;когата малкото заспи че не ме оставя(едвам пиша-извинете ме за правописа)

# 56
  • Мнения: 164
Здравейте, и аз да се включа и да кажа, преди време прочетох за прочутото канелено чудо, поръчах си го в аптеката и ми го доставиха на Българска роза е. Какво да ви кажа наистина ме загрява и почервенява кожата, то ми попадна концентрирана капка направо от шишенцето върху ръката и направо щеше да ми изгори там мястото, наистина действа, но аз не съм постоянна и спрях да се мажа, какво да направя такава съм си. Успех на всички, но това масло на Българска роза определено действа.

# 57
  • Мнения: 274
В Пловдив никаде не мога да го намеря  Cry Намерих един магазин, където имаше много неща на Българска роза, даже не съм сигурна дали не беше фирмен магазин - взлизам вътре с надеждата да имат канелено масло, питам продавачката и тя ми казва, че за такова чудо не е чувала дори...Даже ме пита за какво се използва и тн.
Не знам вече къде да търся, от нет-а не ми се поръчва, за нещо което струва 4-5лв, трябва да плащам доставка 6-7лв.

# 58
  • Мнения: 84
ZornitZa провери по магазинчетата на "Рефан" моето го взех от магазинче което предлага парфюми;сапуни и сие на Рефан и там имаше доста работи на Българска роза но не ги разгледах обстойно че в последните дни съм в мнооогооо голям преразход и не искам да дразня "врагът" smile3506
Сега да споделя че не съм писала понеже   typeuu се беше скапал  comp03
Сипах си 20 капки в антиц.масло и намазах БеДрААА и започнах с вендузите - ефект 0.Сипах още 20 капки(пък да става каквото ще става) и пак масаж-значи кожата се зачерви и е топла на пипане но не ти пари или щипе(същият ефект сякаш имаше и без канеленото масло само с антиц.масло ).Мъжът ми се шегува че "ЗМИИТЕ" са студенокръвни    smile3533(ще го изям с парцалите тоя мъжки екземпляр smile3515 ).Ама хич не ми пука аз ще се мажа я колко време го търсих това канелено чудо .

# 59
  • Мнения: 148
Енчева според мен за месец би трябвало да си осетила ефекта  33uu Нали и кремовете против целулит са за месец,може би наистина има някъкъв проблем с маслото  Thinking

Успех ви желая момичета   bouquet дано намерите точната формула  Peace

Общи условия

Активация на акаунт