ZAGUBIH BEBENCETO SI PREDI TRI DNI

  • 12 644
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 604
ZDRAVEITE MOMI4ETA.AZ IZGUBIH BEB4ETO SI PREDI TRI DNI I SE CHUVSTVAM UJASNO.BIAH V 22g.sedmica.                                                                                                          [smilie=smile3518.gif] [smilie=smile3518.gif] [smilie=smile3518.gif] [smilie=smile3518.gif]

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 22:43 от LUIZA2001

# 1
  • Мнения: 510
 CryНяма думи които биха те успокоили,да загубиш детето си е най голямото нещастие и най голямата мъка която може да се случи на човек.И празнината си остава,не се заменя с нищо...загубата също...това празно място си оставаИ аз загубих моето нямах нужда от съжаление,имах нужда да говоря за това.Тук намерих сродни души на които много благодаря,те ми дадоха сили на заем.Знаят точно как се чувствам защото са го изпитали,знам че каквото напишат тук е истина. Hugние сме до теб     

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 20:35 от krasa

# 2
  • Мнения: 604
Blagodaria za podkrepata.tuk s vas naistina se 4uvstvam po dobre makar za malko.MNOGO MI E TEJKO radvam se 4e si imam edna malka princesa na 6 godinki .I vapreki vsi4ko vinagi 6te se se6tam za moeto sladko mom4ence.V kraia na 3 mesec mi otkriha hematom s golemina 8santimetra.triabva6e da leja neprekasnato za da zadarja bebeto.biah mnogo izpalnitelna i vapreki vsi4ko ne uspiah.......gadnata rana ubi moeto beb4e........iskam da nameria pove4e informacia otnosno HEMATOM NA PLACENTATA.AKO noakoia mama e imala podoben problem molia da mi pi6e.MNOGO MI E TAJNO 4E IMA TOLKOVA MNOGO BOLKA SRED VAS MOMI4ETA.NE NI OSTAVA NI6TO DRUGO OSVEN DA SE NADIAVAME........

# 3
  • Мнения: 3 166
Луиза, съжалявам за загубата ти. Наясно съм колко тежко ,мъчително и страшно е. Кураж, другарче! Понякога просто трябва да минем през изпитания, които не сме очаквали. Орисията ни е такава. Sad

Относно хематома, аз при всяка предишна бременност  в началото на 3 месец получавах слабо отлепване на плацентата. Получава се кървене и там където е отлепването се събира кръв и се образува хематом. За да не се получи така и при тази ми бременност още от началото почти пиех Магнерот, и си слагах таблетки Утрогестан. А и едно лекарство, което всъщност е витамин К и има пряка връзка с кръвосъсъсирването. Но не помня точно какво е. Така че тези неща са предотвратими при по-внимателно и съвестно отношение от страна на наблюдаващия те гинеколог. Това е, което аз знам за хематомите. Когато станат наистина много големи, за съжаление, водят до този резултат.

Сега се радвай на мъничката кукла, а когато се възстановиш, те чакаме с новини за положителен тест. Peace

# 4
  • Мнения: 9 973
съжалявам за загубата ти Cry
едно силно гуш от мен Hug

# 5
  • Мнения: 3 016
Луиза  Hugи искам да ти дам малко сили макар и моите да са на изчерпване . Трябва да продължиш напред  ,заради другото детенце . То не бива да вижда мама тъжна  .Незнам при теб как е ,но моето момченце което е на 6 год и половина и днес ме пита за своето братче . А аз незнам какво да му кажа .Винаги отклонявам въпроса. Незнам докога............

# 6
  • Мнения: 7 112
LUIZA2001,  Confused
 

# 7
  • Мнения: 604
много съм благодарна на всички мами които се опитват да ме отешат.мисля че с вас наистина ще преживея загубата си по леко...........мила Рени не знам какво да ти кажа за това как да постъпиш с твоето момченце ще ти разкажа как постъпих аз.когато се прибрах от болницата с празен стомах си спомних че моята принцеса обичаше да ме целува винаги там по коремчето и да говори на своето братче .това ме побъркваше но реших че е по добре да и кажа че бебето вече го няма.много плака горката НО МИСЛЯ чЕ СЛЕД ДЕН ДВА започна да свиква.сега ми каза че ние ще правим опити за други бебенца докато и при нас то дойде живо и здраво..........още не знам дали да минавам през този АД за втори път но.........смятам че заради нея ще опитам.така че мила Рени  ще е по добре да кажеш истината на малкия принц.........безкрайно много боли но....  колкото по късно научи за него ще е по зле......аз съм стеб както и да решиш да постъпиш............не знам как но трябва да продължим напред.......дължим го на нашите деца


------------
Моля пишете на кирилица!!!!

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 16:44 от [desi]

# 8
  • Мнения: 3 016
Така е Луиза трябва да продължим заради тях  ,защото те са всичко за нас .Само те ни останаха .Мен ме посъветва моята докторка да не му казвам директно, защото детската психика е мн лабилна . Не се знае как ще му се отрази . Винаги крие риск . Затова като се върнахме от  болницата  баща му му каза ,че бебето е малко болничко и е останало в болницата . Но има и зли езици  .Някой му беше казал ,че е починало . Аз винаги опровергавах ,когато то ме питаше : мамо верно ли е, че е починало  ?Незнам може би ще му кажем ,но да стане малко по -голям  Но мисля ,че той се досеща горкия. Hug

# 9
  • Мнения: 825
Луиза, моите съболезнования. Дръж се мила.  Hug

# 10
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Със всяка нова майка дошла в този форум при нас думите ми все повече и повече намаляват в такива моменти ,а така ми се иска да напиша нещо което поне малко да те успокои мила LUIZA2001 мога само да те прегърна виртуално  Hug и да дам  Flowers Rose Flowers Rose за твоето ангелче .
 Cry

# 11
  • Мнения: 3 621
Луиза  Hug
за малкото ти ангелче  Flowers Rose Flowers Rose

# 12
  • Мнения: 604
БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИ МОМИчЕТА!ПОКЛОН ПРЕД ДОБРИНАТА И СЪчУВСТВИЕТО ВИ.ТОЗИ САЙТ МИ ВРЪщА НАДЕЖДАТА В ДОБРОТО И чОВЕчНОСТА МЕЖДУ ХОРАТА.А ДНЕС ИСКАМ ДА ВИ КАЖА:ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!НЕКА СИ ПОЖЕЛАЕМ чАСТИЦА ОТ НЕГОВАТА ВЯРА,НАДЕЖДА И ЛЮБОВ!МИСЛЯ чЕ ВСИчКИ ИМАМЕ НУЖДА ОТ ТОВА.И ДА СЕ ПОМОЛИМ ЗА НАшИТЕ НЕРОДЕНИ ДЕчИЦА..........В ЯРВАМ чЕ БОГ СЕ Е ПОГРИЖИЛ ЗА ТЯХ..............БОЛКАТА ОСТАВА В МЕН И МЕ РАЗКЪСВА НО ИМАМ И НАДЕЖДА чЕ НЯКОЙ ДЕН СТЕ РАЗБЕРА ЗАщО..............................И щЕ ВИДЯ СВОЯ НЕРОДЕН СИН.................


------------
Моля пишете на кирилица!!!!

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 16:39 от [desi]

# 13
  • Мнения: 384
LUIZA2001  Hug

Всички в този форум знаем какво изпитваш и колко е голяма болката ти и скърбим заедно с теб. Тук винаги ще срещнеш разбиране и помощ, на мен това ми помогна. Ако имаш нужда да споделяш можеш да ми пишеш на ЛС.

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за малкото ангелче

# 14
  • Мнения: 177
Луйза, Много съжалявам, Знам колко ти е тежко, аз загубих моето бебче преди 2 месеца, в 26 г.с. Това е болка, която остава завинаги. Много боли, мъката е голяма, но трябва да намерим сили и смисъл да продължим... Тук този форум и майките в него много помагат. Пиши и споделяй, когато имаш нужда, защото само тук може да срещнеш разбиране. Човек, който не го е преживял не знае какво е. Самата аз, преди да ми се случи, съм разсъждавала по съвсем друг начин...  Всички ние сме с теб и ще помагаме с каквото можем... Прегръщам те силно и кураж!

# 15
Здравей Луйза,кураж мила,зная как се чувстваш.Болката е непоносима,но бъди силна,ще се справиш.Повярвай ми................ Cryзнам как се чувстваш ...........
Аз изгубих моето слънчице преди 13г.-роди се и живя само 5дни.Тогава и на мен не ми се живееше но..............справих се и сега си имам едно малко сладко детенце,то е на 12г. и по неговите думи не е "малко",но за мен то ще си остане винаги такова.КУРАЖ Hug

# 16
  • Мнения: 179
Луиза, моите съболезнования! Sad

# 17
  • Мнения: 4 753
за малкото бебче...  Flowers Rose  Flowers Rose  Sad

# 18
  • Мнения: 604
Изминаха три дълги месеца откакто го изгубих Cry·
Липсва ми всеки ден и когато видя момченце
дълго се вглеждам в лицето му не знам защо.....
Дъщеря ми не спира да говори за братчето си
с надежда че мама отново ще забременее.....
Как искам да върна времетно назад ако го сторя
може би това нямаше да се случи......
Скоро трябваше да родя синът си
скоро трябваше да купувам бебешки дрешки......
Мъчно ми е за малкото ми момченце Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Вече не съм същата и никога няма да бъда.......

# 19
  • Варна
  • Мнения: 617
  За твоето момченце...

  Спи спокойно миличък...

# 20
  • Мнения: 3 016
Живота е прекалено суров мила !

  - за твоето малко ангелче .

# 21
  • Мнения: 825
 Flowers Rose Flowers Rose  за твоето момченце
Ичони  Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ичони,  Hug

Спи спокойно, мъничък Марк-Антоний!  Flowers Rose Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 515
тежко е за Марк - Антоний

# 24
  • Мнения: 7 112
Ичони,  Hug
 Flowers Rose Flowers Rose, Марк-Антоний.

# 25
  • Мнения: 604
Момичета Hug Hug Hugхубаво е че ви имам
без вас не знам до къде щях да стигна·

# 26
  • Мнения: 3 166
Ичони,  Sad
Много мъчно ми стана, особено като прочетох  това: ако го сторя може би това нямаше да се случи...... Не разбрах добре кое ако сториш, но, милинка, не бива да живееш с тази мисъл. Нищо не зависи от нас, за съжаление. Понякога нямаме силата да спрем необратимото. Понякога нещата просто се случват. И ние не носим вина за това. Гушвам те! Hug

 Flowers Rose Flowers Rose за мъничкото ти момченце

# 27
  • Мнения: 651
ИчониSad Hug Hug.

# 28
  • Мнения: 410
за твоето малко ангелче

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
кураж на всички вас, майчета... прегръщам ви всички.

# 30
  • Мнения: 13 811
Мила Ичони.
Имам 5 бременности, три от които загубих - едната в 8, едната в 22 и последната в 11 седмица. Не съм набожна но винаги когато в църква паля свещички за нас, паля и за тези три неродени ангелчета. Никога няма да забравиш рожбата си, и болката никога няма да намалее , просто ще стане по-поносима.
Кураж, не се затваряй в себе си и изплачи всичко което те мъчи, а после гледай напред, защото в сърцето ти сигурно има още много нераздадена обич.

# 31
  • Мнения: 604
Мила Ичони.
Имам 5 бременности, три от които загубих - едната в 8, едната в 22 и последната в 11 седмица. Не съм набожна но винаги когато в църква паля свещички за нас, паля и за тези три неродени ангелчета. Никога няма да забравиш рожбата си, и болката никога няма да намалее , просто ще стане по-поносима.
Кураж, не се затваряй в себе си и изплачи всичко което те мъчи, а после гледай напред, защото в сърцето ти сигурно има още много нераздадена обич.
Благодаря ти миличка Hug!Наистина никога не ще забравя синът си,
но с времето действително свикнах да живея с болката·
И вече макар и с много страх твърдо съм решила да опитам да забременея
отново·

# 32
  • Мнения: 13 811
Мила Ичони ,страх винаги ще има, дори и да нямаш повод, но това е нормално, само дебелокожо създание може да живее сякаш нищо не се случило.
Познавам го аз този страх, един такъв лепкав, черен, много често направо те задушава... Въпросът е обаче дори въпреки страхът  да не се отказваш. Представи си колко може да изпуснеш страхувайки се от страха. Мисля че хубавите неща заслужават нашата смелост... Бъди смела и дай шанс на едно "отново"....










# 33
  • Мнения: 604
Мила Ичони ,страх винаги ще има, дори и да нямаш повод, но това е нормално, само дебелокожо създание може да живее сякаш нищо не се случило.
Познавам го аз този страх, един такъв лепкав, черен, много често направо те задушава... Въпросът е обаче дори въпреки страхът  да не се отказваш. Представи си колко може да изпуснеш страхувайки се от страха. Мисля че хубавите неща заслужават нашата смелост... Бъди смела и дай шанс на едно "отново"....

Благодаря ти отново Hug!Определено няма да се оставя  страхът да ме победи·










# 34
  • Мнения: 1 187
Съжалявам, друго не знам какво да кажа, те думите само измъчват....

# 35
  • Мнения: 6
ЗДРАВЕЙ ЛУИЗА И ВСИЧКИ ВИЕ , КОИТО СТЕ ЗАГУБИЛИ МАЛКИТЕ СИ РОЖБИ. НА 20.03.2008 МИ ПРЕДИЗВИКАХА РАЖДАНЕТО НА МАЛКОТО НИ МОМЧЕНЦЕ. БЯХ В 26Г.С. И ИЗТЪРПЯХ НАЙ-ТЕЖКИТЕ МИ ДОСЕГА 2 ДНИ, В КОИТО С ВСЯКАКВИ ЛЕКАРСТВА СЕ ОПИТВАХА ДА НАКАРАТ МЪНИЧЕТО ДА ИЗЛЕЗЕ ОТ МЕН. БЯХ ТОЛКОВА ЩАСТЛИВА, КОГАТО УСЕЩАХ МАЛКОТО МУ РИТНИЧЕ И КОГАТО СПРЯ ДА СЕ ДВИЖИ, ИСКАХ ДА УМРА С НЕГО. ПРЕДПОЛАГАМ РАЗБИРАТЕ КАК СЪМ СЕ ПОЧУВСТВАЛА КОГАТО ВИДЯХ БЕЗЖИЗНЕНОТО МУ ТЕЛЦЕ В РЪЦЕТЕ НА АКУШЕРКАТА. ТАЗИ МРАЧНА КАРТИНА СЕ Е ЗАПЕЧАТАЛА В СЪЗНАНИЕТО МИ И САМО ТЯ Е ПРЕД ОЧИТЕ МИ. НАДЯВАМ , СЕ ЧЕ СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ДУШИЧКАТА НА МАЛКОТО НИ МОМЧЕНЦЕ ЩЕ ДОЙДЕ ОТНОВО ПРИ НАС И ЩЕ НИ ПОЗВОЛИ ДА ГО ДАРИМ С НАШАТА БЕЗГРАНИЧНА ОБИЧ. ЧАКАМЕ ТЕ ДЕТЕНЦЕ!

# 36
  • Мнения: 3 621
ambrozia_  Cry Cry Cry
Господи, моля те спри да ни вземаш дечицата, моля те

# 37
  • Мнения: 3 016
Амброзия, страдам много когато видя нови мами на ангелчета.  Hug те силно .Мъката е голяма ,но дано следващият път радостта ни бъде наполовина колкото мъката .Пак ще сме щастливи ..............

-за твоето малко момченце.

# 38
  • Мнения: 825
Амброзия, съжалявам, че и на теб ти се е случило най-лошото. Бъди много силна.  Hug те

# 39
  • Мнения: 6
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА ЗА ПОДКРЕПАТА, ЗНАМ КОЛКО ВИ Е ТЕЖКО И НА ВАС И СЪМ ВИ БЛАГОДАРНА, ЧЕ НАМЕРИХТЕ СИЛИ ДА ПОДКРЕПИТЕ И МЕН.
НАДЯВАМ СЕ НИКОГА ПОВЕЧЕ ДА НЕ ПРЕЖИВЯВАМЕ ТОВА, ПРЕЗ КОЕТО СМЕ МИНАЛИ ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ. ПРЕГРЪЩАМ ВИ ВСИЧКИ!

# 40
  • Мнения: 3 166
Амброзия,  Cry Cry Cry

# 41
  • Мнения: 604
Амброзия съжалявам за мъката която си изживяла Hug,
и ти пожелавам в скоро време да имаш повод да се радваш
на сбъднатата си мeчта·

# 42
 Hug Hug Hugза теб.  bouquet  bouquetза ангелчето

# 43
  • Мнения: 4
Здравей Амброзия и от мен, искрено съжалявам за загубата ти.За пръв път влизам във форума .Октомври  2005 преживях същата болка.Загубих бебка в деня, който трябваше да е най-щастлив за мен и семейството ми – деня на раждането й.Една безпроблемна бременност, спокойна и вярваща на лекарите.Следващата година загубих и второто си бебче в 10г.с. Но не искам да се впускам в подробности, защото в този момент искам да се усмихна и да вярвам , че всичките ни ангелчета са добре , че са заедно и някой ден ще ги прегърнем… но не още защото имаме още работа тук.
Сега отново очаквам своето бебче, което е 12 г.с. и се моля всеки ден. Моля се и за теб с цялото си сърце.  hug

# 44
  • Мнения: 604
За Марк........

# 45
  • Мнения: 3 016
-лети свободно Марк.

# 46
  • Мнения: 6
Здравей Надинка1, от доста време не съм имала възможност до вляза във форума, затова толкова късно виждам твоето съобщение. Благодаря ти за подкрепата! Съжалявам за твоите 2 ангелчета, знам каква мъка си изпитала... Пожелавам ти от все сърце този път да прегърнеш детенцето си и да го дариш с любовта си. Дано Господ е с теб и бебчо да е добре. Вярвам, че ще е така! И ние със съпруга ми вече правим опити за бебче, но все още не се получава... Скоро  дано и аз се похваля, че чакам бебнце...

# 47
  • Мнения: 604
Надинка Hugлека и безпроблемна бременност ти желая а на финала едно сладко бебешорче·

Амброзия  Hugдано скоро да ни зарадваш с добри новини EFP·

# 48
  • Мнения: 604
Днес имах среща с един страхотен бебок, който е почти на месеците на които трябваше да бъде моят Марк........
толкова топли чувства изпитвам когато го гледам но също така и мъничко тъга...........
Ако моето момченце беше при мен сега можеше да ми гука и да ми се усмихва по същият начин, по който го прави
днес Краси..............
Липсваш ми Марк

върни се отново при мама мило детенце.......очаквам те скоро

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ичони, приятна вечер и  luvbed
Марк, не може да си далеч от мама, тя те вика, чуй я.

# 50
  • Мнения: 604
Lilibon4e Hug
 Голям тормоз наложих на мажо и се надявам да не е напразно Praynig·
Благодаря ти мила·




# 51
  • Мнения: 825
Ичони  Praynig Praynig
Дано е на късмет тормоза, който си наложила на мъжа си  Praynig

# 52
  • Мнения: 604
за Марк...........

# 53
  • Мнения: 226
Мила Ичони Hug те силно
за една невинна душа.....за Марк....
 

# 54
  • Мнения: 604
за Марк

Мило дете изпращам ти цялата си обич............
Безкрайно ми липсваш.........

# 55
  • Мнения: 611
За Марк  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Нека е светло на душичката ти ,  там където си.........
Ичони  Hug

# 56
  • Мнения: 3 016
-спи спокойно ангелче малко!

Ичони  Hug

# 57
  • Мнения: 510
за Марк

# 58
  • Мнения: 604
Благодаря ви от сърце момичета Hug·
Само тук мога от сърце да излея мъката си·

# 59
  • Мнения: 604
А дали моят Марк е вече заедно с дядо си..............
толкова много ми липсвате...........

# 60
  • Мнения: 3 621
А дали моят Марк е вече заедно с дядо си..............
толкова много ми липсвате...........
Ичони бъди сигурна че са заедно и се грижат добре един за друг
 Flowers Rose Flowers Rose за твоето малко ангелче
 Flowers Rose Flowers Rose за татко ти

# 61
# 62
  • Мнения: 604
Благодаря ви момичета Hug·
Просто ми е безкрайно тъжно и гадно...........

# 63
  • Мнения: 6
Ичони, много съжалявам за загубата ти... Знам, че никога вече няма да е същото и винаги ще има тъга и тежък спомен в душата ти по изгубените любими хора, но надявам се скоро да се почувстваш по - спокойна! това, което бих ти казала, е КУРАЖ  и БЪДИ СИЛНА! ВЯРВАМ, ЧЕ марк и татко ти СА ЗАЕДНО И СЕГА СА С ТЕБ, А ТЕ НЕ БИХА ИСКАЛИ ДА ИМА СЪЛЗИ В ОЧИТЕ ТИ! Вярвам, че някой ден Марк отново ще дойде при теб, вярвам че нашите малки ангелчета ще се върнат!

# 64
  • Мнения: 3 637
Ичони,сажалявам,че си станала една от нас  Hug,кураж!
 Flowers Rose Flowers Rose за ангелчето ти,то е заедно с нашите!

Общи условия

Активация на акаунт