Лунна диета 28.04, 17:12 - 29.04, 17:12

  • 3 379
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 278
Аз съм -500 и тоя път. Честно казано не очаквах и резултата много ме зарадва Simple Smile хайде още малко остана!

# 31
  • Мнения: 480
Ехо,лунички,как сте?Аз съм на линия с вас.Започнах я от 27 следобеда и ще продължа до 30 следобед.Защо чета аз тук за някакви подготвителни 3 дни? newsm78Аз мисля,че трябва един ден преди самата фаза,фазата и един ден след неч.Не съм ли права?Ако бъркам някъде,поправете ме?Успех на всички!Аз за резултати няма да говоря,защото съм надолу с повече отколкото ми е нужно,ама такава схема съм си изградила-4 дни ям-3 лунувам.Но има ефект при мен дори и за един ден да я правя.

# 32
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Момичета, още 2 часа Peace

# 33
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Аз приключих, направих 24 часа на течности, кисело мляко, и два плода.
Утре ще се премеря и ще ви кажа ако има резултати.
Бяхме по -малобройни този път, надявам се другият път да сме всички Stop

# 34
  • Мнения: 2 631
 ooooh!
 smile3555
Аз пак съм се отнесла  Blush
БЯх помислила, че диетата започва днес в 5 следобед, пък тя тогава свършвала....  Embarassed

 Joy bowuu

# 35
  • Мнения: 480
Лунички,къде сте всички?Издържахте ли,приключихте ли и кой продължава?Аз съм до утре следобед.Кой е с мен?

# 36
  • София
  • Мнения: 3 390
Момичета, едва издаяних Whistling днес!
Честно казано, за момента нямам особен успех с тази диета/карам по 24 часа/. Причината е в неконтролируемия ми апетит, особено към тестени и сладки неща.
Бях чела една статия за храни, които намаляват апетита/спомням си само грейпфрута от нея/.Вие как подтискате апетита си?Споделет Praynig

# 37
  • Мнения: 278
Мен кафето ме засища Stuck Out Tongue

# 38
  • Мнения: 3 423
Аз този път се издъних-току що изядох два шоколада Embarassed

# 39
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
За грейпрфрута,аз постоянно си правя фрешове по време на лунната, но да ми е намалял апетита не съм забелязала.

# 40
  • Мнения: 480
Всичко е в главата!Няма такава храна според мен.Просто трябва да се настроиш!

# 41
  • Мнения: 49
Аз не лунувах последните два пъти,но на 05.05 съм първа пушка,че вече се наситих на козунаци и ми е малко тежичко.
Относно храните които намаляват апетита,мен лично чай с мед и лимон много ме засища.
А тук има малко идеи Още няколко начина да намалите апетита си
Бирена мая и зелен чай топят ефективно излишните килограми

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 13:07 от вики-01

# 42
  • София
  • Мнения: 3 390
Благодаря ти,Вики! Hug

# 43
  • Мнения: 1 142
Здравейте лунички.Пред прага на следващото 24ч.лунуване сме.Пишете от кога започва.

# 44
  • Мнения: 49
Следващото лунуване е на 05.05(понеделник) в14:19,и приключва на 06.05 в 14:19
Чакам го с нетърпение,че от това ядене по празниците  вече започнах да се търкалям  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт