Правите ли често необмислени покупки?

  • 4 529
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 620
Доста честичко ooooh!
Особено,когато единствената ми цел за деня е да си купя нещо....не само с дрехи съм така Crazy

# 61
  • Мнения: 533
Жена с пари, е като луд с картечница. #2gunfire

# 62
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Май досега не ми се е случвало

# 63
  • Мнения: 2 172
Миии,не съвсем,ама виж майка ми.....  Crazy Ден не минава без да довлече нещо,което никога никой няма да облече  ooooh!

# 64
  • Мнения: 880
Доста често.Особено дрехи.Нещо привлече ли ми много вниманието и край. Simple SmileНе мога да се успокоя докато не си го взема.И веднага почвам да си мисля как повече едва ли ще видя някъде нещо подобно,което толкова да ми хареса,което е абсурдно,но..явно е болест Laughing.Имам някои чисто нови неща,които не съм слагала нито веднъж.И най-често причините за това са две:или няма с какво да ги комбинирам или са прекалено претенциозни и официални.Сега съм решила,че предварително ще обмислям какво ми трябва и ще купувам неща,които да ми се връзват на необличаните тоалети,но ще видим какво ще излезе. Wink Ако не,другите ще отидат в продавалника,че се дразня така като ги гледам. Twisted Evil

# 65
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
За покупка на книги съм точно като луд с картечница. За дрехи - не. И то защото не мога да се напъхам в детско-юношеските размерчета в магазините за дамски дрешки.

# 66
  • Мнения: 682
Пазарувам импулсивно дрехи, обувки и книги. За по-големите покупки обикновено правя проучвания.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Правя. Днес се включих с рокля, три блузки, 2 книги и едно кресло. А бях излязла за пудра. Която така и не купих, защото не ми останаха пари.

# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Правя. Днес се включих с рокля, три блузки, 2 книги и едно кресло. А бях излязла за пудра. Която така и не купих, защото не ми останаха пари.


 Shocked комплименти  Hug

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Мерси.
Опуленото човече за книгите или за креслото беше? Laughing
Ето го между другото - веднага му намерих място.

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 21:36 от yourDesire

# 70
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
А бях излязла за пудра. Която така и не купих, защото не ми останаха пари.


Ей за туй беше опуления  Hug
Креслото е страхотно  Simple Smile

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Мерси.
Аз често правя такива неща. Излизам за едно, а се връщам с друго, като въобще не ми е останало време и пари за първото намислено:)
Явно попадам в графата "отчаяни шопохолици"

# 72
  • Мнения: 1 058
Често правя такива покупки. Обикновено обличам по веднъж и после я забравям. Вчера за малко да си купя една страхотна черна рокля, но още докато я мерих знаех , че няма да я облека и се отказах.

# 73
  • Мнения: 606
Това ми е редовния номер

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 231
По принцип не. Flutter
Като изключим обувките. Харесам ли, купувам без да мисля с какво ще ги нося и после се налага да купувам и парцалки. Rolling Eyes

yourDesire, откъде го взе това страхотно кресло?

Общи условия

Активация на акаунт