За какво съжалявате?

  • 4 673
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Аз НЕ съжалявам за нищо,което е зависело от мен,добро или лошо,или ме е довело до нещо хубаво,или ме е научило на нещо...А за нещата които НЕ зависят от мен,ми щом не е имало начин да се променят за добро,значи просто така е трябвало...Но и от тях съм се поучила...
Peace
Съжалението е загуба на време.Жовотът ни е толкова кратък,за да го пропиляваме така.Извли4аш поуката и продължаваш напред.

# 46
  • Мнения: 419
Аз НЕ съжалявам за нищо,което е зависело от мен,добро или лошо,или ме е довело до нещо хубаво,или ме е научило на нещо...И щом сега съм щастлива,и харесвам живота си,значи няма за какво да съжалявам!А за нещата които НЕ зависят от мен,ми щом не е имало начин да се променят за добро,значи просто така е трябвало...Но и от тях съм се поучила...
И аз се подписвам под това  Peace.

# 47
  • Мнения: 123
съжалявам за неизказаните думи..за неща за които никога няма да имам смелост да разкажа.съжалявам даже хората,който са ми ги споделили.

# 48
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Аз съжалявам за това че времето лети толкова бързо и неусетно #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 49
  • Мнения: 3 268
Най-много съжалявам за отминалото време,за младостта,за нещата,които никога вече няма да ми се случат...едно от които е,че никога повече няма да стана майка.

# 50
  • Мнения: 17 546
За нищо отминало не мога и не искам да съжалявам. Съжалявам за това, което не мога да преживея в бъдеще, колкото и да го искам, защото вината е на други хора, които разполагат с живота ми и не ми позволяват да получа онова, което ми се полага, а го присвояват за себе си и не оценяват труда ми!

# 51
  • Мнения: 2 161
Такива теми винаги ме карат да се чувствам леко неудобно,защото аз за нищо не съжалявам.нито за минали любови,нито за събития,нито за случки или хора.не искам нищо да връщам назад,не искам да променям събития,дори когато вината е била моя.Никога не си подпарим главата и не мисля за миналото.Винаги си мисля за бъдещето,за това,което ми предстои,но в много,много близък план.винаги гледам в утрето.Всъщност,съжалявам за едно събитие,едно горчиво събитие в живота си и съм готова да жертвам 5 години от собствените си,за да върна времето назад.но досега не съм чувала мъртъвци да възскръсват.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 381
Съжалявам, не е точната дума. Не съм направила някои неща, които би било вече да съм свършила, но животът е пред мен все още. 

# 53
  • Мнения: 604
Съжалявам че изгубих бебето си Cry!Живота ми се преобърна жестоко и вече нищо не е същото!

# 54
  • Мнения: 3 621
Преди 3 месеца и аз щях да отговоря , че не съжалявам за нищо...

# 55
  • Мнения: 2 448
Съжалявам да доста неща, но най вече за това, че твърде късно започнах да мисля за себе си....

# 56
  • Мнения: 5 622
Съжалявам, че съм толкова чувствителна и деликатна...

# 57
  • Мнения: X
Съжалявам,че не съм прекарвала повече време с мама,защото вече я няма...И че времето направо лети,лети...А има още толкова неща в живота...

# 58
  • Мнения: 3 423
Съжалявам, че съм толкова чувствителна и деликатна...
И аз.

# 59
  • Мнения: 2 161
Съжалявам, че съм толкова чувствителна и деликатна...
И аз.
Важното е,че не ви личи.

Общи условия

Активация на акаунт