С какво се обличате за кърмене навън

  • 1 131
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Обличам си се както преди  Simple Smile

Дрехите за майки кърмачки ми се виждат много грозни, аз лично не нося такива Naughty

# 16
  • Мнения: 219
Винаги имам едно на ум като се обличам, защото почти винаги я храня и навън  Sunglasses. Нося си тениските и ризите, които съм носила и преди, и сядях нейде и се покриваме с пелена или нещо подобно. Уших си слинга именно, за да я кърмя навън по-лесно (благодарна съм ти безкрайно - слинга, Санчо е велико благо  Mr. Green ) и като я мушна в "торбата" си обикалям и тя си хапва вътре и заспива доволно, защото и без това си крие муцунката като й се спи. Чуствам се малко екзотична в този си вид и хората ме оглеждат, но аз съм доволна, че е безкрайно удобно и на двете ни (може да ме наемат за слинг - рекламен агент  Simple Smile )
Идеята за шал е чудесна, защото ще може да си носим и роклетата, пък и любимата игра от тази възраст нататък е "ту-ту" и отмятам одеялото или с каквото там са скрити дребосъчетата и ......... става чудна гледка  Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 271
Бихте ли дали информация (или по-скоро линк към някакви кройки) за слинг.
Аз разхождам Криси в количката, а за кърменето съм решила, че просто не трябва да ми пука от това, че сме навън (ходя с ризи). Но слинга определено ще ни свърши работа, че още сме малки за кенгуруто.
Благодаря ви.

# 18
  • Мнения: 2 323
hedra, ще пуснеш ли снимка на теб със слинг....или всъщност всеки,който го ползва и има снимки и иска, рарзбира се да ни просветли

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
При мен проблемът е не толкова да си прикрия циците, а онези не особено красиви секс-дръжки, които се показват отстарни, когато си повдигна тениската Sad
Затова сега се замислям, че имам нужда от нещо като риза или леко горнище, което ще крие гореупоменатите срамоти...пък другото и да се види не ми пука Mr. Green

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
При мен проблемът е не толкова да си прикрия циците, а онези не особено красиви секс-дръжки, които се показват отстарни, когато си повдигна тениската Sad
Затова сега се замислям, че имам нужда от нещо като риза или леко горнище, което ще крие гореупоменатите срамоти...пък другото и да се види не ми пука Mr. Green

Ама то вече много горещо става за горнища и ризи... В тази връзка - със слинга няма ли да претоплим бебчо в жегите?!  newsm78

# 21
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Няма как да се претопли от слинга - защото бебе ще е съвсем леко облечено в жегите,а слингът е просто едно тънко парче памучен плат или лен - на практика не е повече от пеленката,която ще му мяташ отгоре лятно време,докато спи.Вярно,че бебе е гушнато в теб - но и като го гушкаш,пак се допирате,така че със слинг или без - все същото е Grinning

Общи условия

Активация на акаунт