Великденската изненда е голяма - НОЕМВРИйчето, скрито във мама

  • 9 653
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 611
sisimoni , една голяма  Hug и горе главата. Hriska, всеки си има мнение по въпроса за здравната каса, не се впрягай  Hug
Сисимони , съжалявам Cry

Лайди , аз не се впрягам Wink просто е малко крайно да кажеш ,ч е не може да се разчита на ЗК, при условие , че все пак има нещо насреща Wink Може да е малко и недостатъчно за някой , но много майки разчитат само на това , повярвай ми , медала все пак има две страни Wink
Аз лично също ще се плащам допълнително , и то не защото просто ми е кеф да ме гледа през седмица ей така за нищо , а просто защото имам панически страх от това да не се повтори старата история Confused

# 31
  • София
  • Мнения: 293
Hriska, разбирам и теб и juli75  Wink Пределно ми е ясно, че медала е с две страни, но всеки си има мнение, затова ти казах по-горе да не се ядосваш. Мисли си за хубави работи и погали коремчето  Hug

# 32
  • Мнения: 2
Аз съм високо рискова бременност и предишните ми две бяха такива защото първото ми дете се роди с увреждания, но в ЖК това не ти усигурява повече внимание и грижи
Така или инъче ще се ходи на няколко места поне да си заслужава средствата защото псевдо специалистите станаха много

# 33
  • София
  • Мнения: 3 789
Сисимони, съжалявам за това, което се е наложило да преживееш Tired Sad Каквото и да ти кажа, сигурно ще прозвучи банално. Изпращам ти една голяма  Hug от мен. Кураж и горе главата! И на твоята улица ще изгрее слънчице, сигурна съм в това! Praynig Hug

Хот Лейди, коя е твоята лекарка, ако не е тайна. Ако ли не- пиши ми на ЛС Peace

Подкрепям Хриска-Писка, и аз затова избирам абонамента, защото и аз имам своите опасения и тревоги (спонт. аборт в 6 г.с, отрицат. кръвна група). Затова предпочитам да си платя накуп, но да ходя, когато се наложи на консултации, а не когато ми се полага. И не мога да си представя - УЗ само 3-4 пъти.......Аз само досега имам  4 УЗ

Джули 75, спокойно, всичко ще е наред! Hug

# 34
  • Мнения: 611
Hriska, разбирам и теб и juli75  Wink Пределно ми е ясно, че медала е с две страни, но всеки си има мнение, затова ти казах по-горе да не се ядосваш. Мисли си за хубави работи и погали коремчето  Hug
Погалих го Heart Eyes
Далеч съм от мисълта да споря с някой , нали сме тук да се подкрепяме , просто изразих мнение Hug

Джули , този път всичко ще е наред Hug
Мишле , с теб също ще е така , вярвам го Heart Eyes
Аз от време на време влизам в някой филм и какви ли не работи си мисля , но добре , че е за кратко Crazy
Знам , че този път ще успея Praynig

# 35
  • Мнения: 37
Здравейте мамчета!
 Как сте? Дебелеете ли. Аз вече пуснах коремчето. Все още си нося панталонките от преди...но вече ме стягат и трябва да си търся нещо новичко и широко.
Ние се завърнахме от пътешествието - беше прекрасно ще слога някоя снимка по-късно....ама вие колко сте изписали през това време......не мога да ви изчета.
 Аз вече мога да кажа, че сам по-добре, гаденето вече почти отмина - радост голяма, нооо запека продалжава и голям зор е.
Ами хайде - Весели празници и много радостни новинки....и дано скоро вече да почустваме коремчетата как риткат. Мисля, че към края на 4-месец вече се случва това удоволствие.

# 36
  • Мнения: 2
Надявам се както с мен така и с всички вас всичко да е наред и ноември да донесе само хубави и здрави бебчета Grinning
аз вече имам 2-ма страхотни сина  да видим ноември с какво ще ни изненада newsm78

# 37
  • Мнения: 37
Мишле какво означава ТК. Това Токуда ли е?
Ако е така - аз също там се записах по ЗК....но имам час чак на 30.05 - нямаше по-ранни свободни дат.... но незнам че има абонамент. Какво вклучва той и каква е цената?

# 38
  • Мнения: 8 527
sisimoni, много съжалявам, поплачи си миличка и приеми ,че така е било писано.Ще си имаш друго бебче, само трябва да се успокоиш. Ще стискаме палци пак да се включеш в отбора на бремените мами.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 789
Мишле какво означава ТК. Това Токуда ли е?
Ако е така - аз също там се записах по ЗК....но имам час чак на 30.05 - нямаше по-ранни свободни дат.... но незнам че има абонамент. Какво вклучва той и каква е цената?
ТК е бившата тина Киркова, сега Света София

# 40
  • Мнения: 73
Благодаря ви за подкрепата мамчета аз вече съм майка на едно момиченце но се надявам скоро да имам и второ ,въпреки че това е втори спонтанен аборт за мен.Ще гледам напред и ще чакам да ме сполети щастието.  love001  ylinfant

# 41
  • Мнения: 21
Сисимони много съжалявам мила  Hug дано скоро отново се получи бебче...
Илка относно лекарката в Биочек точно тая Банчева беше, големи грижи ми създаде, но при теб може и да не е така. Нали знаеш от всеки лекар има доволни и недоволни...
Днес бяхме на доктор и видяхме бебо 4 см. в 10 г.с. Видяхме му ръчичките, краченцата, главичката, чухме сърчицето...Доки каза, че в корема ми пада голяма веселба - бебо много се върти и подскача, едва го хвана да го измери, направи ни и три снимчици...
Аз ходя на частно и отделно на ЖК по ЗК. На мен също ми се струва крайно недостатъчно това, което е по ЗК, но аз съм си паника и искам ако може всяка седмица да ме гледат. Иначе по ЗК си ползвам болнични и изследвания. При мен записването стана в 9 г.с. не беше нищо особено - лекарката ме прегледа, направи и ултразвук, направиха ми изследвания - кръв и урина, направиха ми картон и май е това, а и общите приказки. Сега доколкото разбрах всеки месец се ходи на ЖК да ти мерят кръвно, кг. и тем подобни, а следващия преглед при лекарката по ЗК е между 16 и 22  г.с. това прави след месец и половина. Затова и смятам да ходя на частно, все пак докторът ме гледа всеки месец. А и раждането ще е при него...

# 42
  • Мнения: 827
Симони , много съжалявам мила CryМного силно те прегръщам HugЗащо се е получило това казаха ли ти?
Виждам един познат аватар Mr. Green Здравей Пуканка, ние с теб горе долу заедно се преместихме от друг форум тук Hug
А за УЗ по ЗК са само 2 (ако се водиш рискова бременност са 3)

# 43
  • Мнения: 827
Уфф забравих да ви кажа, днес се записах за ФМ при Д-р Марков Grinning Часа ми е за 14 юли, защото тогава влизам в 21 седмица, иначе сега на 12 май съм при Д-р Янкова в 14 ДКЦ.Стискайте ми палци всичко да е наред.Много ми е притеснено, защото малко съм суеверна (така да го наречем) и ме е страх че толкова "рано" съм се записала за толкова "късно"- ако може някой да ме разбере какво имам предвид Blush
annidm браво на бебо, че расте така бързо Heart Eyes
А, аз да ви кажа се записах на ЖК в поликлиниката в 5 седмица Mr. Green Рано е ама смеят ли да ме върнат Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 167
Първо Сисимони  Hug Следващия път вече всичко ще бъде наред!  hug

Сега малко подробности около нашето бебоче  newsm32

Записах се най-накрая на ЖК при тази д-р Банчева. Анни не я знам каква е. Наистина на сляпо се записах, но ми е адски удобно да ходя там. Живея на няма и 5 мин. от Биочек, а имат и лаборатория и поне няма да ми се налага много да гладувам за изследванията на кръв и урина дето се правят сутрин  Rolling Eyes Освен това тя ми се стори много мила женица. Вече 3 пъти ни гледа без да иска ни пари, ни направление. Вече имам чувството, че ако всеки ден ходя - всеки ден ще ме гледа! Да ми пусне тя рутинните изследвания без пари - друго неискам от нея. Аз ще ходя и в Токуда на частно. Там си мисля, че определено са по-големи специалисти, а и техниката им е 6+  thumbsup Но пък там можеха да ме запишат по ЗК чак за юни месец, което според мен е абсурдно да чакам до тогава за изследвания. Или просто трябва да си ги плащам всичките и тогава каква полза от ЗК? Дано нямам проблеми с избора си!  Praynig

Grey а ти при кого си в Токуда? Дай да обменим малко инфо. Аз до сега съм ходила 2 пъти при Евтимова, но нищо специално немога да кажа.   33uu

Още едно новина от деня! Другата седмица сме на 4Д в Майчин дом във Варна. Понеже днес като ходих до личната нещо неможахме да се оправим с входа на този Център за ранна диагностика в 14ДКЦ, реших че така и така ще си ходя към Варна, поне да посвършим и малко работа  и си записах час за ФМ Flushed

Ей, това любопитство е опасна работа!  Thinking Замислих се преди малко, че в продължение на един месец, че и повече, всяка седмица гледаме бебочко. До сега 3 седмици подред при тая Банчева. Другата седмица във Варна. А после на 15ти сме в Токуда .... Абе въобще ... След 15ти спирам прегледите поне за месец!  Naughty

И така милички. Аз приключвам май с дневния отчет!  Flushed

Ох, ама забравих най-важното! Бебчо е 53.5 мм, т.е. е 5.3 см!  Heart Eyes

Хайде лека вечер от мен и до утре  bye

Общи условия

Активация на акаунт