Женски стратегиЙ...

  • 2 585
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 128
Явно е, че пролетта оказва влияние и хормоните яко запалиха газ...само непуритански мисли ми се въртят в главата Mr. Green
Та какви стратегиЙ използвате когато си пожелаете някоЙ е въпроса.

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 18:34 от friki

# 1
  • Мнения: 516
Основна стратегия -  образовам се. Пробвай и ти.

# 2
  • Мнения: 4 435
Интересувам се какви за възможностите за премахване на стрийте. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 206
Ей сега те изядоха. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 25 600
Основна стратегия -  образовам се. Пробвай и ти.

Хм. Зависи - при необразовани мъже не действа, даже напротив, сигурен начин е да ги прогониш.
Или точно това е целта?  Thinking

# 5
  • Мнения: 1 875
Оправи стратегиите първо Close

# 6
  • Мнения: 1 128

Да ме изяждат колкото искат, не ми пречат ама и по темата да си кажат.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Някой пак е получил мозъчни контракций. Добре е да се научим как се пишат единствено и множествено число на някои думички. Би било от полза. И за стратегийте и за стрийте и за контракцийте.

# 8
  • Мнения: 1 128
Малко по-ларш, много се юркате....само по правописа съдите, ама не вярвам да съм попаднала сред перфектни хора. Няма такива филми.
След като порядъчно ме оръфахте ако на някого му се говори за радости, да казва. Другото го разбрах и си взех поука, мерсаж. Малко начина е кофти, но от ФерПектни хора друго не очаквам Wink

# 9
  • Мнения: 2 792
  Моят женски стратегий е да бъда една истинска дама винаги!

# 10
  • Мнения: 984
"Проучи и забучи!" - много редък стратигий. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 824
и й и й и й и й и й и й и й и й и й ooooh!

# 12
  • Мнения: 3 423
Събличам се. Истината и
само истината. Голата.

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За различните мъже, различни стратегий. Важното е да имаш въображение и да си мома.  Party
Аз не съм мома (неомъжена дама, да поясня), затова спирам.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 423
Важното е да имаш въображение и да си мома.  Party

Важното е да имаш или уши, или химен.
Ако имаш и двете, може да се погръмнеш.
Така излиза.

# 15
  • Мнения: 1 128
Събличам се. Истината и
само истината. Голата.
Къде бре.....в офиса, в бара, на улицата.... Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840
Според мен това "й" е нарочно, пък.

Освен това мисля, че е накакъв кодиран термин.
Докато не разбера закачката, няма да се включа в темата.

# 17
  • Мнения: X
Ох, на мен ми трябва стратегия, за да не ме пожелава никой.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Клонке, авторката се редактира. Сега изглежда нарочно. В началото не беше. Още малко и ще се научи.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Саня, що ми убиваш детските илюзии, не разбирам само?!

"Женски стратегий" ми прозвуча така мистично терминологично, че таман се отдадох на брейн сторминг и ти ми сецна порива.

Е, не се прави така Naughty

Конкретно по темата - аз му се нахвърлям директно, че ако успее да се отскубне, да не хабя време и да се метна на другия. До края на пролетта все някой няма да се изплъзне.

# 20
  • Мнения: 1 128
Клонка, хич не е нарочно даже. Такава съм си аз- неграмотна понякога, но компенсирам с друго. Не ям хората за грешките им Wink
За различните мъже, различни стратегий. Важното е да имаш въображение и да си мома.  Party
Аз не съм мома (неомъжена дама, да поясня), затова спирам.  Mr. Green

Ех, сега пък.....
Никога ли не ти се е угаждал друг мъж? Не става въпрос за изневяра, но не сме от желязо все пак. Когато видиш нещо добро не ти ли се допожелава?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ех, Клонке, нали каза, че инак няма да се включиш по темата? Зат'ва ти развалих илюзиите. Всъщност подпомагах мозъчната ти атака.  Mr. Green

Фрики, нищо лично, мила. Надявам се все пак да е имало полза от ръфането. Това е по-важното.

# 22
  • Мнения: 25 600

Никога ли не ти се е угаждал друг мъж?

Ъ?  newsm78
Преведи ми го, моля!  Blush

# 23
  • Мнения: 15 544
показвам му, че го харесвам и го оставям той да действа  Peace

# 24
  • Мнения: 2 407
Не се справям..

# 25
  • Мнения: 152
"Женски стратегий" ми прозвуча така мистично терминологично, че таман се отдадох на брейн сторминг и ти ми сецна порива.
...уелкъм ту дъ матрикс  Crazy  Меровингий... Везувий, Марк Антоний, Гай Юлий...   Joy дъ матрикс хез ю... ор самбади елс  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 103
Не ми се налага да използвам стратегийййййййй, и без това не мога се отърва от досадници.

# 27
  • Мнения: 431
Използвам стратегиите на Скарлет О'Хара.

"Ох, колко сте умен, моята малка главичка би се пръснала от такива мисли" много помага.  Grinning

Също така пред мъжете да хапваш като птичка, звънтящите обици и талията от 51 см са от полза.

# 28
  • Мнения: 516
Мда- стратегиЙ ми е да съм ларШ. Усмихвам се и се правя на заинтересувана от футбол, атомни централи, политиката на Буш или каквото там го вълнува евентуалния обект. Не пропускам да му спомена между другото, че е много интересен събеседник и колко красива риза има, например. До сега не съм имала фал.

# 29
  • Мнения: 1 128

Никога ли не ти се е угаждал друг мъж?

Ъ?  newsm78
Преведи ми го, моля!  Blush

По нашенски това означава някой или нещо да ти харесва.

Саня, имаше полза Mr. Green
Не е като оправдание, но от 11 съм в странство и не практикувам често писмен бг. Яд ме е на мен си когато започна да се чудя на елементарни неща кое как беше.
Повтарям нарочно, че не го казвам като оправдание.

# 30
  • Мнения: 4 585
Използвам стратегиите на Скарлет О'Хара.
...  звънтящите обици ...
Обеците не са предимство. Когато си представям, че целувам
жена по врата, покрай ушите и ушите, а и когато я целувам, пречат.
И забравете да говорите на един мъж за диетата си.

# 31
  • Мнения: 25 600

По нашенски това означава някой или нещо да ти харесва.


А! Благодаря!  Grinning
По нашенско щото друго значи...  Thinking

# 32
  • Мнения: 1 128

По нашенски това означава някой или нещо да ти харесва.


А! Благодаря!  Grinning
По нашенско щото друго значи...  Thinking
Нямам тълковен речник, но в българо-испанския със сигуност я има думата.

# 33
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз като гледам още отсега младите мацки как ходят навън по сутиени и поли с размера на прашки единствената  стратегия която мога да приложа за да ме забележат е да се облека с дълги панталони и по-прибрана блузка. Така ще ме заглеждат мъжете и ще им се иска да видят какво крия отдолу.

# 34
  • Мнения: 843
 Гледам сериозно и говоря умно и Го слУшам .  Ако се върже, на  студена и умна мацка,  / пък и ми хареса /,поне мога за си говоря с него  и след секс. Не веднага , разбира се.  На закуска.   
 

# 35
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 Popcorn

# 36
  • Мнения: 122
Чета ви..... сега като се издадохте съм спокоен, че няма да попадна в нечии лапички...  Whistling

# 37
  • Мнения: 1 897
Не разигравам стратегии и тактики.
Пък и откакто не съм мома, чуждите мъже нещо не ми се 'угаждат' (каквото и да значи това)...

# 38
  • Мнения: 2 448
Рано ми е още да мисля стратегий, като понадъртея още малко тогава. За сега все още на мъжете им се налага да мислят стратегий , за да ме впечатлят.  Laughing Wink Ама поне да разуча какво върви и какво не, че да не хвърлям напразни усилия като ми се наложи.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 478
Моите стратегиЙ се изчерпват с това че съм дама.Ама в истинския смисъл на думата.
Когато харесам някоЙ "обект" му оставям възможността той да ме сваля.
Все пак трябва той да ми се угоди. Grinning

# 40
  • France
  • Мнения: 726
Любовта на мъжа минава през стомаха......

# 41
  • Мнения: 3 835
Моите стратегии са длибока тайна, ако ги разкрия, какво ще правя после като ми се доугажда на някой мъж?

# 42
  • Мнения: 836
... какво ще правя после като ми се доугажда на някой мъж?
Неее, стратегиЯТ е с цел да накара някой мъж да ти угажда.

# 43
  • Мнения: 3 835
... какво ще правя после като ми се доугажда на някой мъж?
Неее, стратегиЯТ е с цел да накара някой мъж да ти угажда.

Ммммм, да де, ама то за тази цел пак трябва да използваш някой и друг стратегиЙ....?! newsm78
Абе какво разбирам аз, карам на природни дадености общо взето, обърках се нещо, явно не съм добър стратег. Laughing

# 44
  • Мнения: 836
... карам на природни дадености общо взето...
Виждаме ние  Laughing, ама и това си е голям стратегиЙ.

# 45
  • София
  • Мнения: 2 840
"Женски стратегий" ми прозвуча така мистично терминологично, че таман се отдадох на брейн сторминг и ти ми сецна порива.
...уелкъм ту дъ матрикс  Crazy  Меровингий... Везувий, Марк Антоний, Гай Юлий...   Joy дъ матрикс хез ю... ор самбади елс  Mr. Green

Значи, добър стратегий е циничният непукизъм на Меровингий.
Шъ го ползвам.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 840


Вижте сега, преодолях вътрешната си съпротива и дълго мислих над изначалния въпрос.
Отговорих.
Са...ново предизвикателство.

Силно съм смутена. Thinking

# 47
  • Мнения: 17 546
Явно е, че пролетта оказва влияние и хормоните яко запалиха газ...само непуритански мисли ми се въртят в главата Mr. Green
Та какви стратегиЙ използвате когато си пожелаете някоЙ е въпроса.
Като си го пожелая, взимам си го! До сега провал нямам Mr. Green Стратегият ми е железен! Peace

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 01:12 от Балу

# 48
  • Мнения: 2 386
Изобщо не разбрах за какво иде реч тука, само се вглеждах в стратегийте, един стратегий, стратегийят и се забавлявах. Joy

Общи условия

Активация на акаунт