Кога започват първите признаци при бременост?

  • 30 227
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 271
Някъде във вторият месец започна да ми се гади... В същност така разбрах, че съм бременна - бях си правила тест, който беше отрицателен и ме убеди, че не съм бременна. Но на третият ден, просто няма от какво да ти се гади...

# 46
  • Мнения: 234
ми при мен още от началото, по  точно нямах още закъснение. И така до 7месец.
Сега съм бременна в 6 г.с. и ми е много зле Cryмислих,че ще ми се размине НО.............

# 47
  • София
  • Мнения: 5 079
Много е индивидуално и специфично. На мен ми се гадеше предимно вечери, след работа и бях труп първите три месеца. Но кога точно започнаха "екстрите" не помня...  Embarassed

# 48
  • София
  • Мнения: 1 890
     И при мен засега няма никакви признаци, като изключим болка в гърдите в началото и фактът, че съм станала като ловджийска хрътка.  Crazy Строго индивидуално е.  Peace

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
При мен първия път ги нямаше типичните неразположения от бременността.Втория път започна да ми се гади към 3-я месец,но за кратко  Peace

# 50
  • Мнения: 770
Няколко седмици, след като забременях

# 51
  • Мнения: 4
Здравейте, аз съм нова във форума,но и аз като всички тук силно се надявам скоро да видя 2те чертички.Много искам скоро да разбера,че ще си имам бебче.При мен признаците са болки отстрани на гърдите,болки ниско долу,умора и съм много нервна даже непоносима.Надявам се това да е за хубаво и теста да е положителен,макар че ми остават 5 дена до евентуална М и си мисля,че това са просто ПМС. newsm78

# 52
  • Мнения: 2 312
Никакви признаци не съм имала.Само закъснение.

# 53
  • София
  • Мнения: 23 096
При мен признаците на бременността се появиха 1 седмица преди да ми закъснее менструацията, беше ми толкова зле, че си мислех, че ме е хванала някаква екзотична болест, въпреки че от предишния месец не се пазехме с мъжа ми и не би трябвало да е неочаквано за мен! Та значи-гадене почти през цялото време (без повръщане), на моменти имах чувството че ми пада кръвното, ставаше ми ужасно топло, виеше ми се свят... абе приказно... Оправих се в 10-тата седмица от бременността!

# 54
  • Мнения: 4
а и пропуснах честото ходене до тоалетната и това,че ми е много горещо,което е доста нетипично за мен,защото съм зиморничева.Моля ви някой да ми каже има ли шанс за мен да съм бременна baby_neutral

# 55
  • Мнения: 2 448
anika23, баба ми казваше, само жена, която не ляга с мъж може със сигурност да не е бременна.
Никой не може да ти каже от форума си ли или не си.Изчакай 1 седмица и си вземи тест за възможно най ранно отчитане и ще разбереш.

# 56
  • София
  • Мнения: 17 592
Както сама знаеш е индивидуално - отнася се и за всяка бременност. Може да е от самото начало, може и никога да не ти се случи.

# 57
  • Мнения: 257
Както сама знаеш е индивидуално - отнася се и за всяка бременност. Може да е от самото начало, може и никога да не ти се случи.
Нямала съм никакви признаци, даже до 4-я бях в цветна, след това вече напред с корема, макар, че след 6-я ми пролича чак, абе лека бременност карах пожелавам такава да е на всички!!!!!!! Wink Wink Wink

# 58
  • Мнения: 920
Повръщането започна в 6 г.с., малко преди датата на евентуалния ми месечен цикъл ме засърбяха ужасно гърдите и ми се повиши апетита, но това го отдавах на наближаващия МЦ. Е, оказах се бременна, дано и ти си, стискам палци Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 276
При всеки е индивидуално.

С Първата ми бременност- усетих симптоми няколко дни преди очакваната МЦ.

Вторият път- много странно, но започна да ми се гади 3-4 дни след предполагаемото оплождане. Всичко зависи от хормоните. Изчакай още малко, Anika23 ,за да не са ти напразни надеждите, мъкар че тъка като гледам по признаците ти- имаш голям шанс скоро да се похвалиш в Отчетни-Януари! Пожелавам ти го!

Общи условия

Активация на акаунт