А ако всички мъже бяха, като този................

  • 3 917
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 6 993
И за миячите на коли важи същото - не са русите силиконови мацки като по рекламите и клиповете.  Laughing
Ама, Радостина, онзи на съседния прозорец беше по-готин  Joy Явно не изкарах късмет.

# 47
  • Мнения: 94
Уау,прекрасна гледка! smile3521

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
Да си кажа, все ми е едно как изглежда един мъж. Важно е да измие прозорците вместо мен. Не ме топли да гледам някого, докато аз се гърча с парцал в ръка.  Joy

# 49
  • Мнения: 122
Не ме топли да гледам някого, докато аз се гърча с парцал в ръка.  Joy

Аха, така е... И той май не погледна към никого, а си вършеше работата...  Whistling

# 50
  • Мнения: 6 993
Да си кажа, все ми е едно как изглежда един мъж. Важно е да измие прозорците вместо мен. Не ме топли да гледам някого, докато аз се гърча с парцал в ръка.  Joy
А, това беше в офиса, там,слава богу, няма как да ме карат да бърша прозорци Sunglasses

# 51
  • Мнения: 649
Ужас, повечето такива мъже нямат и 5гр мозък в главата си! Не искам всички да са такива, това значи мъжете на фитнес жените работят!

# 52
  • Мнения: 210
Те и моите прозорци са за чистене

# 53
  • София
  • Мнения: 62 595
Те и моите прозорци са за чистене

Абе, колко неща вкъщи има за чистене... Все ми е едно дали в гащите си има котка или нещо друго, важното е да има здрави ръце и крака да чисти.  Joy

# 54
  • Мнения: 1 447
Така като гледам и моите прозорци са за чистене,няма да му откажа да ги изчисти.

# 55
  • Мнения: 1 085
Бива си го.Моя мъж повече ми харесва.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 176
мяу  Grinning готино коте ...

# 57
  • Мнения: 274
От утре отново тръгвам на фитнес, за два месеца ще си възстановя плочките, след което отново всяка събота ще мия прозорци на коли на ъгала на Несторов и България. Безплатно, просто за да дразня мъжете ви и за да се наслаждавам на опипващите ви свенливи погледи. Съвсем сериозно.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 176
Съвсем сериозно опипах свенливо с поглед мнението ти. Два пъти.

# 59
  • Мнения: 122
Съвсем сериозно опипах свенливо с поглед мнението ти. Два пъти.


Пипка такава...  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт