Как да предложа секс на мъжа ми!?!

  • 9 377
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 675
Като чета такива теми се сещам за следния виц - Между приятелки.
- Имаме съвършена сексуална хармония с моя мъж. Той не може, а аз не искам. Mr. Green Laughing

# 91
Замислих се върху въпроса. Защо трябва да му "предлагаш"? Да не се познавате от 2 дена? Предполага се, че се познавате добре и най-малкото той трябва да те усети и да разбере какви потребности имаш. И това с бебчето, домашните задължения изобщо не е оправдание. Ако човек има желание-варианти безброй.

# 92
  • Мнения: 4 753
В цялата работа не мога да разбера дали човека има желание за близост, интимност и т.н. (дори и без секс) или през цялото време се опитва да тушира проявите на нежност на жена си...

# 93
  • софия
  • Мнения: 636
1. Мястото на бащата е при майката, не отделно.
2. Мястото на майката през нощта е при бащата, не при бебето.
А за предложението - направо.
И... Може би е подходящ момент да потърсите професионална помощ.
Напълно съм съгласна с това мнение. Ние никога не сме се делили- само за 5 дни докато бях да раждам. Където съм аз там и той и обратно. Досега слава на Господ, не ми се е налагало да предлагам на мъжа ми секс - дори понякога ми се е налагало да отхврля неговите предложения. Вече съм във форма и не ми се налага да ги отхвърлям.

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 364
По принцип се въздържам от мнения в такива теми, но...
За секса ясно - не му е фен, но много ми е интересно за оралния секс какво мисли? Или направо - харесват ли му свирките, иска ли да му правиш?

# 95
  • Мнения: 604
Моли4ка и аз съм пряма!Задай му директно въпроса:има ли проблем???И помисли за трета персона във ва6ата връзка...твърде възможно е....

# 96
  • Мнения: 750
Съпругът ти си има любовница.
Време е и ти да си намериш такъв.

# 97
  • София
  • Мнения: 2 840
Стига и вие с тези заключения.
Имал любовница.
И с какво една любовница докарва един мъж до тотална липса на желание за секс?
Да не й се е клел в непорочно съжителство с жена си?
Сума мъже си имат любовници и това по никакъв начин не им пречи да правят секс с жените си.
Мъжете са на принципа: колкото повече, толкова повече.
А тоя само спи.

# 98
  • Мнения: 251
Съпругът ти си има любовница.
Време е и ти да си намериш такъв.
Е стига де. Rolling Eyes

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Палиш свещи, обличаш ново секси бельо и така го чакаш в леглото. Няма начин просто да откаже. И на нас ни се е случвало да ни прекъсне бебо. сигурна съм, че почти всеки е бил прекъсван от плачещото бебе. Приспиваме го и продължаваме. Laughing



 Peace

# 100
  • Мнения: 251
Като чета такива теми се сещам за следния виц - Между приятелки.
- Имаме съвършена сексуална хармония с моя мъж. Той не може, а аз не искам. Mr. Green Laughing
Много смешно Rolling Eyes

# 101
Защо трябва жената да предлага секс? Как тя самата ще се почувства желана. На някои мъже им става навик да бъдат желани от партньорките си.Усещането някой друг да мисли за теб и да те желае е съвсем различно.Все пак е добре той да поеме инициативата.

# 102
  • Мнения: 750
Съпругът ти си има любовница.
Време е и ти да си намериш такъв.
Е стига де. Rolling Eyes
Стига-мига,т'ва е положението!
Що се разведох мислиш....след 6 години моичкия реши,че не му се секси с мен.И така близо две години.В месеца веднъж,я има я няма.Все аз да натискам....ай моля,нема нужда!
Разведох се и чак тогава разбрах,че през това време е имал друга.
Не е нужно да и се кълне във вярност...Просто циците и са по големи от моите,гъза и също и тя с черна коса,адашка,ама явно с нещо е била по добра.Или има и друг филм!
Когато си поискам се чувства гузен...и най добрата стратегия е да ме отблъсне!Трудно е да правиш секс с един човек а да си мислиш за друг.
Т'ва е!

# 103
  • Мнения: 1 942
Офффф аман бе хора! Не всеки проблем се решава с развод и не всеки проблем е щото си има любовница!

# 104
  • Мнения: 750
Офффф аман бе хора! Не всеки проблем се решава с развод и не всеки проблем е щото си има любовница!
Бе не всеки...ама когато половинката ти не те ебава за две стотинки и се издържаш сама с детето...че и него дори...А той се прибира само да се изкъпе...За х*й ти е! Mr. Green
Тогава развода помага! Whistling
И не всеки проблем е щото си има любовница...ама когато не спи с теб мъжа ти...аджебЪ де ли е проблема.
Сигурно главоболие го мъчи човека,мда....

Общи условия

Активация на акаунт