Изкуство с мъниста

  • 85 157
  • 493
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 143
Еййййй, никой ли няма да се похвали?! Thinking

# 46
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Шоши, много мерси за всички книжки!  Hug
Аз като си получа материалите, ще се пробвам и ще покажа - обещавам.  Wink

# 47
  • Мнения: 950
С тази работа която предстои няма да мога да се включа да се похваля ,но ще ви нявестявам  Hug

# 48
  • Мнения: 743
Здравейте и от мен!
И аз доста се бях запалила по тези красоти с мъниста по едно време, ама нищо не направих  Embarassed Пробвах се с няколко животинки, ама все нещо ми се кривят и не стават така красиви като по книжките  Embarassed
Иначе правих и 2-3 гривнички с такова станче като показаното по-горе  Peace Ако някой е решил да си купува го има в магазин Хит при детските артикули  Peace

# 49
  • Мнения: 164
Брей големи красоти,направо съм очарована.
  bouquet

# 50
  • Мнения: 1 111
ето букви от мъниста...мисля,че са страхотна идея за подарък...
http://picasaweb.google.bg/inchiks/DkXaKK

стига да може някой да ги направи,защото на мен ми е сложно...може иб докато не опитам

# 51
  • Мнения: 121
Здравейте, момичета!
Дано не се изтълкува превратно......днес получих и-мейл, че са ми пратили поръчаните материали на Яблонекс/основно мънисто-скъпо ми излиза, но е единствен вариант за това, което искам да направя/, така че ми се освобождават големи количества китайско мънисто-най-различни цветове и размери. Доста средства съм "затворила" в тях и имам предложение към момичетата, в чиито населени места не се предлагат такива материали-нека ми пишат на лични какво ги интересува и ще се разберем за изпращането/преобладаващата част са на цена 1 лв за 50 гр, така съм ги купувала от магазина на М-арт във Варна/Мога да помогна за конци/дано Къдрокоска е останала доволна/ и за игли за мънисто/открих магазинче, където те се продават в пъти по-евтино от склада, където досега правих покупки/.
А ако някой реши сериозна да твори и да влага средства в това начинание, ето адресът на чехския сайт, предлагащ материали на Яблонекс "8beads.com"/собственичката е рускиня, така че сайтът е и на руски език/
Успех на всички бисероманиачки! Laughing

# 52
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Льони, доволна съм и още как! Мерси отново!
Не ми остава време напоследък и затова не успявам да се захвана с мънистата.  Confused

Поздрави на всички!   bouquet

# 53
  • Мнения: 65
 и за игли за мънисто/открих магазинче, където те се продават в пъти по-евтино от склада, където досега правих покупки/.


Къде се намира магазинът? От Варна съм и досега си мислех, че при Ем-Арт е най-евтино???
Една приятелка ми даде назаем две игли, едната от които вече счупих... Embarassed Embarassed Embarassed
Иначе най-случайно видях, че на генералите - /първата най-близо до бул. Цар Освободител - почти до болницата са открили нов магазин за мъниста, но бях с колата и там е невъзможно да намериш място да спреш...та затова не знам как са цените.
Като кача снимки - ще пусна да ги видите. Hug Hug Hug

П.С. Дано чешките мъниста да са качествени. Работя с китайски - n-то качество Close

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 16:51 от maries

# 54
  • Мнения: 121
 По-точно е складче, но се продават и единични бройки-намира се в една пресечка на "Бенковски"-пада се втора или трета след "Кракра"/по посока на "Пискюлиев" е от лявата страна/

# 55
  • Мнения: 397
Ехе...здр.в виждам познати лица,кампари, шоши,къдричке, вие да не сте ми рекламни агенти Laughing....като  отворих линк чак се уплаших, не очаквах чее моя...хахахаха
Първо искам да благодаря Леночка за страхотен линк за чешки мъниста, и веднага да я попитам, тук в България може ли да се купи това нещо,щото аз исползвам различни мъниста  и чешки като качество и цена са найдобри,наймного ми харесали немски  мъниста, но са доста скъпи, имам и американски, но нещо като китайски,горе долу са, като турски най евтини, но и най скапани, щото аз от 100 гр 30 просто се изхвърлят, много са разнородни.Леночка, ако може да ни дадеш  поподробна инфо.,благодаря ти  предварително...
А сега питайте, каквото знам казвам без бой,имам инфо замного неща, и ако някой се интересува да задава въпроси, но след това искам и работи за се показват, щото ей така не ми се говори, прекалено съм заета,че чак сега видях темата.....
, а стигнах до нея през другата тема

# 56
  • Мнения: 65




Явно не мога да качвам правилно снимки - ама поне пък се виждат... Embarassed Embarassed Embarassed
и като за десерт едно дърво на щастието:


# 57
  • Мнения: 329
Къдравелка ,йхаа,много са хубави   bouquet

Преди имах един руски сайт,в който беше обяснено доста разбираемо как се правят накити и т.н.,ама сега не мога да го намеря. #Cussing out

# 58
  • Мнения: 65
Благодаря  Hug - радвам се че са ти допаднали- имам и още - ама нямам фотоапарат и трудно намирам някой да ги снима и то качествено, защото обикновено не стават никак добре снимките Sad Sad Sad
Не се притеснявай - ето ти друг сайт - пълно е със списания и с обяснение- само дето мънистата са японски и естествено качествени и са разкошни....тука такива няма...за жалост Sad

http://picasaweb.google.com/revistasabalorioslaalaa

# 59
  • Мнения: 329
Аз мънистата ги използвам не за бижута,а си ги слагам на дрехи.Направих си един потник.Преди време си изгорих друг и почнах да му шия мъниста,за да го използвам.Още не съм го довършила.Ще го снимам и ще го покажа. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт