Къде държите дрешките на бебо?

  • 3 123
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Здравейте, сигурно въпроса ви се стурва много тъп, но на мен наистина ми е проблем  newsm78. Живеем на квартира, която е много малка и вече е запълнена с мебели. Моля ви дайте ми идея или поне споделете, ако вие сте имали подобен проблем как го решихте!
Предварително благодаря!   bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Според мен един не много голям скрин би ти свършил работа!
Или да отделиш част от сегашните ти мебели за дрешките на бебо.

# 2
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Креватчето Ви има ли си шкафове? Или не можете ли да изхвърлите ненужни ви вещи, за да освободите място? Иначе се продават едни кошове - за дрехи, за играчки, сгъваеми са, всякакви цветове.Такъв кош би Ви свършил работа.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 В скрин с 6 чекмеджета.Върху него слагам подложката за преобуване и е достатъчно висок за да не се навеждам като обличам бебето.В чекмедежетата се побира много повече отколкото очаквах.Удобна и компактна мебел.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 603
Креватчето е такова, че има шкафове с повивалник отгоре. Достатъчни са ми, поне за сега.

# 5
  • Мнения: 342
И на мен ми се иска много от онези скирнове с повивалник отгоре. Можем да си го позволим, но при нас всеки сантиметър е важен Sad Май ще се наложи да освобождавам употребяван шкаф за бебо, което никак не ми се иска, искам да е ново,но....

# 6
  • Мнения: 1 666
Е, какво толкова като е употребяван шкаф? Да не би от бунището да си го взела? Изпразваш го от вашите неща, прибърсваш и пъхаш бебешките дрехи. Още на първото отваряне след това като ти лъхне на бебе, ще забравиш стар-нов ит.н.

# 7
  • Мнения: 2 005
Държа ги в скрин и ползвам шкафчето на креватчето  Peace

# 8
  • Мнения: 2 131
Държа ги в скрин  Peace. Чекмеджето към кошарата не го използвам за дреги, защото не ми е удобно. Там държа завивки и памперсите.
Така като гледам, освен да освободиш някой шкаф, друго няма какво да направиш. Някои кошари се продават с малък скрин към тях, ама ще имате ли място?

# 9
  • Earth
  • Мнения: 1 952
В шкафoвете на креватчето . Те са 3 - доста големи. И заради тях се спряхме на креватчето . Peace
Умалелите му дрехи  веднага прибирам на друго място  върху единият  гардероб  Hug

# 10
  • Мнения: 674
Използвам 3 големи чекмеджета и в тях побирам всички дрехи,хавлии и пелени.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И на мен ми се иска много от онези скирнове с повивалник отгоре. Можем да си го позволим, но при нас всеки сантиметър е важен Sad Май ще се наложи да освобождавам употребяван шкаф за бебо, което никак не ми се иска, искам да е ново,но....
Няма значение дали шкафа,в който ще стоят дрехите на бебо е нов или не  Hug ако толкова държиш на това купете кошара с прикрепен към нея скрин  Peace

# 12
  • Мнения: 1 763
Освободих употребяван шкаф. Вътре имаше само мои дрехи, преместих ги в шкафа на мъжа ми и сега там е някакъв ужас, нищо не може да се намери. Но поне нещата на бебо са подредени в отделно шкафче.

# 13
  • София
  • Мнения: 44 106
Омалелете не пазя, другите, които си носим в шкафовете и скрина на леглото, но мисля и гардеробче да вземем, самите дрехи мвече са по-големи и заемат по повече място и взе да не ми стига пространството Wink

# 14
  • Мнения: 4 292
Държах ги в скрин, а бельото в шкафчетата на кошарата.Скрина още го ползвам, много е удобен.

# 15
  • Мнения: 378
В едно детско скринче и в шкафчетата на кошарката.

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В едно детско скринче и в шкафчетата на кошарката.
И у нас е така!  Peace

# 17
  • Мнения: 439
в двете шкафчета на леглото

# 18
  • Мнения: 1 477
В шкафчетата на леглото и в един скрин специално за неговите дрешки.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 603
И на мен ми се иска много от онези скирнове с повивалник отгоре. Можем да си го позволим, но при нас всеки сантиметър е важен Sad Май ще се наложи да освобождавам употребяван шкаф за бебо, което никак не ми се иска, искам да е ново,но....

Добре де, а защо тгава не изхвърлите някой от тези стари шкафове и да отворите място за скрин с повивалник? Друг вариант е да купите легло с такъв скрин, но за тези легла също трябва повечко място.

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
В нашия гардероб са част от тях на един рафт,а останалата в чекмеджето под детското легло.

# 21
  • Мнения: 2 374
Държа ги,в чекмеджето под креватчето,а умалелите в нашия гардероб!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 891
Слагам ги в скрин и в чекмеджетата на кошарката.

# 23
  • Мнения: 575
Има си детски гардероб и скрин с чекмеджета.
Не ги държа заедно с нашите дрехи.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 826
В гардероба.

# 25
  • Мнения: 1 586
Половината му неща държа в скрин а останалите в чекмеджетата на креватчето,там ми е много удобно! Peace

# 26
  • Мнения: 4 753
В шкафчетата на леглото и в един скрин специално за неговите дрешки.

 Peace И ние така... спалнята е тясна и няма място за всичко, но не може да няма място за бебешките дрешки... по-скоро бих изхвърлила част от моите боклуци...

# 27
  • Мнения: 7 201
Слагам ги в скрин и в чекмеджетата на кошарката.
PeaceАз също там ги слагах,а и сега са си там.

# 28
  • Мнения: 1 479
Бельото,хавлийки и чаршафчета си дьржим в чекмеджетата на детските креватчета.Блузки,панталонки и т.н.на два отделни рафта в нашият гардероб,а врьхните дрешки на закачалки.Аз непрекьснато подарявам дрешки и така си освобождавам място.

# 29
  • Мнения: 11 004
Всичко държим в отделен скрин, специално за бебешките дрешки и принадлежности. По-нататък ще поръчаме и по-голям гардероб, само за нейните неща.
Наистина, защо не махнете някой от старите си шкафове и не освободите място за скрин, какъвто ти искаш?

# 30
  • Мнения: 9 814
Тези, които носи в момента стоят в нейния гардероб, а умалелите при баба й.

# 31
  • Мнения: 1 447
Държа ги в скрин и ползвам шкафчето на креватчето  Peace
Аз по същия начин

# 32
  • София
  • Мнения: 6 011
Той си има цяла стая, там има и скрин и гардеробчета. Всички негови вещи, дрехи и играчки стоят там.

# 33
  • Мнения: 5 026
В чекмеджетата на креватчето и в още един шкаф, тип малко гардеробче.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
В шкафoвете на креватчето . Те са 3 - доста големи. И заради тях се спряхме на креватчето . Peace
Умалелите му дрехи  веднага прибирам на друго място  върху единият  гардероб  Hug
и аз така,само че ВЪВ един гардероб

# 35
  • Мнения: 9 973
и аз ще купувам скрин

# 36
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Има си специален скрин само за нейните дрехи

# 37
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В плана за спалнята ни бях предвидила един еднокрилен гърдероб за сп. бельо, кърпи...., за малкия не бях мислила Blush сега той използва него.
Скрин или 3-4 чекмеджета ще ти свършат работа Peace

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Понеже не харесх кошарките със скринове,си направихме малък гардероб за бебка,а едното крило го използвахме и ние.Преди бяхме също на квартира,която беше тясна и това ни свърши добра работа+шкафа под кошарата и той е доста голям Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... Не знам. Бебето ми си има свой гардероб, дрехите му си седят там...

# 40
  • Мнения: 342
Ох, колкото и да го мъдря, май ще се наложи да купуваме скрин. Всички мебели в квартирата са наши и сме заели всяко възможно място. И сега с тоя скрин ще стане - на всяко кюшенце няма празно местенце  Rolling Eyes

# 41
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
в чекмеджетата под леглото и в един шкаф от нашта спалня, скоро ще се наложи да купуваме скрин, аз го искам минимум с 5 чекмеджета  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 62
В гардероб,в който са само неговите дрехи

# 43
  • Мнения: 1 428
Е, какво толкова като е употребяван шкаф? Да не би от бунището да си го взела? Изпразваш го от вашите неща, прибърсваш и пъхаш бебешките дрехи. Още на първото отваряне след това като ти лъхне на бебе, ще забравиш стар-нов ит.н.
Точно така  Peace

# 44
  • Мнения: 674
Купихме си още един гардероб преди Габи да се роди. Сега тя има 2 рафта, баща й - 1, а за мен е всичко останало! Joy А има нейни дрешки и в шкафчетата на креватчето. Peace

# 45
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
В шкафчетата на кошарата и скрин.

# 46
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
В шкаф отгоре с повивалник (който вече не ползваме)  Peace

# 47
Подарявам ги. Сърце не ми дава да натикам в шкафове или кашони тези сладки дрешки. Запазих единствено комплекта от изписването.

# 48
  • Мнения: 2 825
В отделен скрин, който купихме специално за нея. Ако наистина нямате място, ползвай някой ваш шкаф, какво значение има, че е стар, нали ваши работи е имало там.

# 49
  • Мнения: 1 691
Оф, и ние сме на тясно... Взехме креватче с две шкафчета отдолу и малко скринче отстрани. Засега ми стига, но якетата и разни други по-обемисти неща са в една торба в ъгъла Whistling Колкото до нашите шкафове, там дори и за нашите трехи почти няма място. Не знам как ще се оправяме по-нататък.

# 50
  • Мнения: 27 524
В голям шкаф с 5 чекмеджета ги държа. Във вашия случай най-удачни са креватчетата с вградени чекмеджета отдолу и евентуално отстрани, ако има място, ако не - само с долни чекмеджета  Peace

# 51
  • Мнения: 239
Бебешкото легло е с огромни чекмеджета и там държим дрешките му, а тези, които са за закачалка - в нашия гардероб.

# 52
  • Мнения: 492
Купихме й скрин. В него се държат само нейните дрешки. Peace

# 53
  • Мнения: 274
В шкафчетата на креватчето и. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 770
В шкафчетата на креватчетата и в гардероба.

# 55
  • Мнения: 668
ами незнам какво е леглото ви.На нашето имам 6 шкафчета  отделно гардеробчето към секцията.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В скрин - отделила съм 2 чекмеджета за бебето живот и здраве и 2 за малкия.Наскоро сменяхме квартирата и изхвърлихме гардероба ( и двамата с мъжо не понасяме такива огромни мебели) та сега смятаме да вземем още един голям скрин  Peace Стари и умалели дрехи не пазя

# 57
  • Мнения: 204
И за двете деца имах скрин с 4 чекмеджета. Плотът отгоре го ползвах за повиване, за да не се навеждам на леглото Simple Smile
В горните 2 чекмеджета държах дрешки. В третото - спално бельо и памперси, а в най-долното бебешката козметика.

# 58
  • Мнения: 2 334
В шкафчетата на креватчето и в скрина Crazy

# 59
  • Мнения: 3 743
Леглото, което ние сме си избрали не е с чекмеджета, а стаята ни е малка Rolling Eyes.
Решихме, че готовите скринове не ни устройват и утре ще идва дърводелец да ни ги направи по поръчка. Така шкафчето ще бъде съобразено и като ширина и като дължина с мястото, с което разполагаме и ще се използва пълноценно.
Друг вариант е да си направите горни шкафове, ако имате сводобно пространство и там да държите нещата на бебчето, които не се ползват всеки ден. 

Успех Hug!

# 60
  • Мнения: 133
 Crazy има си шкафче до леглото.. та там.

# 61
  • Мнения: 8
В нашият гардероб има отделно крило само за нехйните дрешки.

Общи условия

Активация на акаунт