Юхууууу, види му се края... на 4-ти клас накрая!!!

  • 16 280
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 567
Лени, душко, как може да съм такава блейка. Вярно, че имаш имен ден. Ама пусто като те свързвам само с умалителното ти име....  Simple Smile
И мене си свързвам само с умалително име. Даже ми е странно като ми кажат на цяло. Майка ми също скоро ми разправя, че сякаш е забравила цялото ми име  Simple Smile

Макар и на края на деня.....
               Да ти е живо и здраво името, със здраве го носи, да не свършва виното и дръзките мечти!
                                                                     

# 286
  • Мнения: 7 263
 Hug Hug Hug
Лети благодаря миличка! Hug

# 287
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Ия, Лени- да сте здрави, усмихнати и винаги пълни с енергия! Много да ви радват всички вкъщи!

Аз пропуснах момента, в който обсъждахте момичешка тема, ама да се включа, макар и със закъснение. Лети, коремчето може да ги боли момичетата месеци преди да станат девойки. Ние ходихме на лекар преди 2-3 месеца с оплаквания от коремчето, докторът ни каза две причини- едната беше точно тази.
Завиждам, че всички сте вече на ваканционна вълна (без кандидатстващите), а нашите нещо напоследък много са ги засилили- матури, тестове, домашни... Имат още 4 седмици училище

# 288
  • София
  • Мнения: 11 782
Лети да нямаш и ти имен ден? Party
Че с тези никове не е ясно кой кой е. Crazy

# 289
  • Мнения: 217
С известно закъснение, и от мен едно голямо браво на Долорес и детето и!
Лени, имаш едно от най-хубавите имена на света, само щастие и късмет да ти носи!
Защо в нашето училище има резултати само от теста по математика? Добре съм решила аз да го сменяме. Понеже нямат време за преговора, вчера имаха десет преговорни урока за домашно. Да, да! Цяла година го юркам детето, но сега го оставих - докъдето може.
И от пробните изпити в СМГ още не знаем резултата, макар че сме поръчали на две шестокласнички там да следят кога ще излязат.
Аз съм още 2 в1, може и да си подмина термина, тъй като гледам. Ще си пишем още.

# 290
  • София
  • Мнения: 676
Честито на всички празнуващи! Пожелавам им много здраве и сили да се справят с всички трудности и радости, които им предлага живота!
Моята 4-класничка днес донесе резултати от матурите - Математика, ЧО, ЧП - 20 точки, БЕЛ - 19.4. Малката и тя донесе две 6-ци на изходящите тестове по БЕЛ и Мат., та си беше почти празник вкъщи! Само най-малкото нищо не донесе, но пък как беше изрисувала холовата гарнитура...
Лени, благодаря ти! Аз ще взема да я пусна и Софи на един пробен изпит поне... Поне до тогава ще сме наясно дали ще търсим частна ясла... А тези изпити тестове ли са или задачи за обяснение?
Агли, Мечтателка, как може да не са изнесли резултати още? Нали днес е официално обявен ден за резултатите  newsm78

# 291
  • София
  • Мнения: 11 782
Аз съм още 2 в1, може и да си подмина термина, тъй като гледам. Ще си пишем още.
Споко,когато сучпиш моя рекорд от 9 дни пак ще си говорим!В един момент не вярвах,че ще родя някога!
Дори,когато отивах към болницата и знаех,че няма връщане назад,пак не вярвах.....!
Леко раждане!

Агли, Мечтателка, как може да не са изнесли резултати още? Нали днес е официално обявен ден за резултатите  newsm78



Всичко може,няма невъзможни неща.Браво за матурите!
Мен лично ме притеснява изпита по немски,матурите не!

# 292
  • Мнения: 2 567
pirinka, може наистина тези чести болки в корема да са показателни, че нещо става вътре  Simple Smile Остава ни да чакаме....  Confused

Ме4тателка , да си имаме уважението  Wink Рекорда се държи от мен. Тъкмо 14 дена след термина. Направо си родих в 10я месец  Simple Smile
Агли, надявам се, че ти няма да се бориш за рекорда ми и ще си родиш в близките 4ри дни  Peace

# 293
  • София
  • Мнения: 11 782
Ох Лети,ние се занасяме с Агли,ама като се сетя само и изтръпвам.Бях научила всяка дупка до болницата.
При мен дългото чакане се възнагради с бързо раждане,има няма 35-40 минути от приемането.
Все едно беше вчера,а не преди почти 3 години.
Ох стига съм досаждала с моите лирични отклонения,че току виж съм се и разциврила.

# 294
  • Мнения: 2 567
Лети да нямаш и ти имен ден? Party
Че с тези никове не е ясно кой кой е. Crazy

Сега прочитам, че нали съм си блейка  Blush
Нямам имен ден. Моят е на Цветница  Wink

# 295
  • Мнения: 7 263
лелееее така като ви чета и направо ....
Като се сетя Боби го родих две седмици по-рано, а за малкия да не говорим. На мама душицата съжали ме той с този термин 01.01. И още на 30.11 дойде, че да имам занимавка за Коледа Hug
Еххххххх приятни спомени. Като изключим самите ми раждания ми е супер готинко да се сещам за такива неща  Hug Hug Hug Благодаря ви за хубавката емоция.
Агли да мине леко и бързо мила  bouquet
cvyrche Браво на твоите девойки!!! Еййй друго нещо са си момиченцата.... А на изпита са си задачки и текстови с описване и други по-леки. Разделени са на три раздела, като първите 10 са най-лесни и носят по точка, вторите 10 са по-сложни и с подусловия и носят по 2 точки, а третите 10 са най-сложните и носят съответно по 3 точки / точно този подвид са били непознати за Боби и за жалост там има най-малко решени, още една да беше решил само и беше вътре Confused, но другия път/.
ЛетиМе4тателкаpirinka , Ия , Шани    Hug Hug Hug

# 296
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ЧИД, мила Лени!


Здраве, късмет, доволство и охолство!

Сори, че е на патеричка, но сега разбирам  Blush

Летката, ти си само някоя Виолетка, а?  Hug Няма начин да не е така...
Агли, споко. И аз съм си лежала кротичко 2 седмици повечко на мама в коремчето. Добре ми беше  Party, докато д-ра не ме издърпа за крачето  Joy
Стискаме ти палци, да мине всичо леко и по вода  Praynig

# 297
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
съжали ме той с този термин 01.01. И още на 30.11 дойде,

Тъй стори и на брат ми 2-рия синковец. С термин 01.01, се роди на 29.11. Ма беше егати пиленцето... 2кг. и малко. А аз бях родила 40 дни по-рано щерката - хубава мома 3.400кг., 9 дни преди термин. Голяяяяяяяяяма разлика.
А като раждах малкия бях в стаята с една циганка. Ей казвам ви - няма такъв весел и сърдечен човек. Тя ни беше нон-стоп в помощ (на мен и на мацката до мен, че бяхме секцио).
Та понеже синковеца беше роден 4.150/54, циганката му викаше "ВИС-аджията".  Joy Нейната мръвка беше около 2.400  Rolling Eyes

# 298
  • Мнения: 1 142
А виждам,че сме на спомени от бременността и раждания.Аз ви бия по рекорди,май.Цеци се роди 4.100гр. 57см,а Марти 4.000кг 54см и то защото изпревари с 15 дни.Иначе щеше да мине брат си по килограми.Дано и по оправен да е от батко си.

# 299
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
знойни майки на знойно дечица сме. Няма какво да говорим  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт