Знаете ли кого/какво видях 5?

  • 71 767
  • 779
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 388
И аз често го виждам Андрей. Simple Smile
И с Кики също. Mr. Green

# 661
  • Мнения: 1 813
И аз често го виждам Андрей. Simple Smile
И с Кики също. Mr. Green

На откриването на Пока беше без Кики.  Grinning

# 662
  • Мнения: 274
Аз видях днес Николай Бареков ( от БТВ) в Пловдив, на сватбата му.Много красиви младоженци бяха , дано са много щастливи

# 663
  • Мнения: 413
Аз видях днес Николай Бареков ( от БТВ) в Пловдив, на сватбата му.Много красиви младоженци бяха , дано са много щастливи
да, и аз гледах малко по ТВ от сватбата, жена му мнооооого красива Peace

# 664
  • Мнения: 3 268
Жената на Бареков не ми харесва,няма харизма.
Та по темата-в събота вечер в ресторант Ла Пастерия в кв.Лозенец беше Лилана с компания.
Вчера на бензиностанцията на ОМВ на околовръстното под Бояна видях Нора и Тома.Тестваха Дачия с един готин пич.Много хубави бяха.

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 14:12 от stefani6

# 665
  • Мнения: 133
"Евгения Барекова беше гримирана от Кирил Чалъков - личния гримьор на Лили Иванова".  Sunglasses

# 666
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Тестваха Дачия с един готин пич.Много хубави бяха.

Тома нали за това щял да похарчи парите, за кола, че да можел да вози гаджетата (т.е. Елена).  Mr. Green Малко ми стана анти с тази реплика и по-точно за гаджетата.

# 667
  • София
  • Мнения: 7 097
Ани Лозанова за втори път в близките дни в "Дървеница". Беше в спортен екип - може би тренира някъде наоколо  Thinking

# 668
  • Мнения: 6 417
Странно, че кой е Бареков, чe да му бият камбаните в целия град, като че ли цар се жени?! Пълна излагация беше и изявлението му в "24 часа" предишния ден как щели да отцепват центъра на Пловдив заради него, щото видите ли, той си плащал данъците и било редно му охраняват сватбата. Може би се е изненадал, че президентът и премиерът не са го уважили лично, въпреки поканите. И айде, събитието на века - чак пък на първа страница на вестниците.  Tired

# 669
  • Мнения: 4 916
... Пълна излагация беше и изявлението му в "24 часа" предишния ден как щели да отцепват центъра на Пловдив заради него...

Е... чак за отцепване не пишеше.
---------------


24 Часа - 14 стр.
Четири агънца и домашен хляб от дядото на Бареков 
 
Ирена ЧЕРНИШЕВА
   
Аз съм сватбеният агент, сам си осигурих агнетата и хляба, уговорих участието на Графа. Много ми помогнаха роднини и приятели, та може да се каже, че 100 души организираха тържеството, каза известният телевизионен водещ на сутрешния блок в Би Ти Ви Николай Бареков.
Днес в 18,30 ч той ще сключи църковен брак в храма "Св. св. Константин и Елена" в Стария Пловдив. Тържеството ще бъде на стотина метра от църквата в изтънчения ресторант " Пълдин", стопанисван от бизнесмена Георги Гергов.
Никога не е стоял въпросът сватбата ни да бъде на друго място освен в Пловдив, аз, съпругата ми и двегодишният ми син Николай сме пловдивчани, каза Николай. С нашия избор даваме знак, че този град си остава столицата на България, изтъкна той. Правят я близо 2 години след официалния граждански брак, защото в семейство Барекови е традиция синът наследник да присъства на сватбата.
Когато Бареков бил на 1 г., присъствал на тържеството на родителите си.
Тайнството ще извърши пловдивският митрополит Николай.
Владиката определи датата на сватбата, каза вчера журналистът. Той и съпругата му Евгения искали да бъде в събота вечерта, но дядо Николай отказал и обяснил, че не бракосъчетава в събота. Отначало сватбата щяла да бъде на 15-и, но приятели на жена му я отложили за 22-и, тъй като пристигали от чужбина. Тя ми е следвала в Германия и оттам ще дойдат много хора, с които е близка, каза Бареков.
Подготовката отнела около 2 месеца, а най-хубавото било, че всички поканени веднага предлагали помощта си. Много ни облекчи, че имахме сключен граждански брак на 10 ноември 2006 г. Това ни спести доста формалности, каза водещият и подчерта, че това е голямата помощ на столичния кмет Бойко Борисов.
Пловдивският областен управител Тодор Петков съдействал да ги венчае дядо Николай, а от винпром "Менада" подарили на семейството 100 бутилки червено вино.
Много ми помогна в организацията и известният пловдивски бизнесмен Георги Гергов, който има опит с над 5000 сватби, изтъкна Николай. Той добави, че сватбената торта се изработва в парк-хотел "Санкт Петербург".
Главна роля при подготовката обаче изиграл любимият дядо на Ники и Евгения - Димитър Колев, който е баща на тъщата Анна Дякова. Първият му подарък за двойката бил най-традиционният български тракийски оркестър "Канарите". Вокалистката Надя Стоева сама предложила и да въведе младоженците в ресторанта според народния обичай.
Дар от дядото е хлябът за вечерта, както и 6-те обредни пити. Колев държи най-голямата фурна в Родопите, където са изпечени и ще бъдат свалени в ранните часове в неделя, обясни Бареков.
От семейното стадо с около 200 овце, което дядото гледа край Смолян, пристигат пет четиримесечни агънца за сватбата.
Чеверметата ще бъдат приготвени в ресторант "Пълдин" по тяхна рецепта, няма да са по моя, както бях обещал, каза със съжаление Николай. Водещият се похвали, че имал богат опит във въртенето на чеверме в Родопите и бил известен като майстор, но обстоятелствата не позволявали да готви в деня на собствената си сватба.
Специален гост на вечерта се очаква да бъде кларнетист номер 1 Ибряма, който ще пристигне по най-бързия начин от гр. Тулуза във Франция, където в събота вечерта има концерт. Музикантът е приятел на баща ми Тихомир от 40 г., а аз съм отраснал на коленете му, вмята Ники. В програмата ще се включи и Графа. Най-стойностният български изпълнител е моят подарък за съпругата ми.
Двойката ще се движи из града с кола на кумовете Борислав и Ралица Трифонови. Не знам каква ще е, но няма да е ролс-ройс, бентли или дори мерцедес, скромничи Бареков. Ники и Евгения са близки със свидетелите от няколко години, имат много общи преживявания и живеят в един квартал в София. Иначе кумовете са от Банско, Борислав е последният наследник на Вапцаровия род
Той се занимава със земеделие, а тя с реклама.
Евгения ще бъде облечена от горе до долу от дизайнерката Вергиния Здравкова. Както повелява традицията не съм виждал роклята на жена си, каза Николай. Тя е дълга в цвят екрю, с разголени рамене и с богата долна част, обсипана е с кристали „Сваровски" и мъниста, разказа булката. В същия стил са издържани обувките и чантичката, които са направени от модериерката. Евгения няма да носи воал, нито цвете, а дългата й коса ще бъде прихваната от едната страна. Ще сложи обици и колие. Ще бъде гримирана от Кирил Чалъков, който обслужва Лили Иванова.
Ники Бареков-младши ще бъде облечен с марков бял костюм със сини райета и синя риза, а обувките, избрани специално от баща му, са сребърни. Младоженецът също е заложил на марков летен бежов костюм, бяла риза и кафеникави обувки.
Халките са избирани и поръчани от жена ми, каза водещият. Те са изработени в столично ателие от бяло злато. Освен че са двулентови, имат скъпоценнни камъни - дамската е украсена в кръг, а мъжката - само с един.
Венчавката в църквата ще бъде предавана директно по Би Ти Ви и всички любопитни ще могат да я проследят, каза Бареков. Поканил съм много колеги от телевизията и съжалявам, че Люба Ризова и Вики Политова няма да бъдат сред тях, каза Бареков.
Поканил съм ръководителите на уважаваните вестници "24 часа" Венелина Гочева, на "Труд" Тошо Тошев, на "Стандарт" Тодор Батков и Славка Бозукова и на "Монитор" и "Телеграф" Ирена Кръстева, каза водещият. Изпратил е покана и на премиера Сергей Станишев, както и на столичния кмет Бойко Борисов и на пловдивския Славчо Атанасов. Сред гостите днес се очаква да бъде лидерът на ВМРО Красимир Каракачанов, апелативният прокурор на Пловдив Росен Димов, рекламният продуцент Красимир Гергов, шефът на икономическата полиция под тепетата Александър Джиджов, губернаторът Тодор Петков, столичният ресторантьор и един от най-желаните ергени у нас Александър Сталийски. Бизнесменът Георги Гергов със синовете му Тодор и Цветомир. Зам.-кметът на Пловдив Димитър Цветков също има покана, защото е бил командир на Бареков във BBC, докато е бил войник.
Гостите са 50:50 пловдивчани и софиянци, няма да бъдат повече от 150-200 души, твърди домакинът. За да осигури нормална обстановка на сватбата, е подал молба до полицията за охрана на мероприятието. Заслужавам нормална ситуация, защото плащам редовно данъците си, каза той. " Около мен, роднините ми и приятелите ми винаги е имало истерия и очаквам да има и този път, обясни той.-Ще бъда благодарен на полицията, ако не позволи на злонамерени лица да помрачат празника ми." Семейство Барекови планира сватбено пътешествие до Америка. Евгения още избира маршрута.
***
Текст под снимка
Николай Бареков сложи пръстен на Евгения и по време на гражданския ритуал.
 

# 670
  • Мнения: 6 417
Eто съботния "Експрес":
ПОЛИЦИЯ ОТЦЕПВА СТАРИЯ ПЛОВДИВ ЗАРАДИ СВАТБАТА НА БАРЕКОВ
"Час преди църковния ритуал полиция ще отцепи целия район, за да осигури спокойствие на младоженците и гостите им". Не знам за каква истерия около самия него и роднините му говори Бареков, защото колкото пъти съм го виждала, все си джитка сам, дърдорейки по мобилката, без грам досадник или истерик наоколо. Може би има предвид досадните репортерки на Вулева, които го преследваха наскоро.  Thinking

# 671
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Сватбата на Бареков се коментира в тази тема.

# 672
  • Мнения: 872
Миналата седмица на "Слънчев бряг "- Бербатов, играеше футбол на игрището до "Хелена".
На другата вечер приятелката ми взе апарата и даже се е снимала с него. Изтрих ги снимките, нещо не си падам по Бербатов... Имаше и още един национал - Пламен Петров ли беше ? newsm78
Вилхелм Краус на Поморие , паркира си джипа на центъра до един хотел и влезе в него.

# 673
  • Мнения: 6 417
Днес видях Дани Милев в едно заведение до Орлов мост  Flutter

# 674
  • Мнения: 4 916
Eто съботния "Експрес":
ПОЛИЦИЯ ОТЦЕПВА СТАРИЯ ПЛОВДИВ ЗАРАДИ СВАТБАТА НА БАРЕКОВ
...

Да ме извинява в-к "Експрес", ама не го чета. Но за "24 часа" бях сигурна какво са писали, понеже вчера му отделих доста внимание (имаше хубав материал за алергиите и друг адски тъп за тамплиерите в България).


По темата - днес видях една виетнамска делегация.
Също така видях едно огромно задръстване по ул. Тинтява (от басейна Диана надолу към Цариградско шосе). Същата тази улица Тинтява я миха с водоноски на Чистотата в събота и неделя - за два пълни работни дни измиха цели 300 метра между завод Фурнир и Нелбо! Уникален случай в историята на квартала, просто нямам думи!

Общи условия

Активация на акаунт