Крем с висок SPF за мазна кожа?

  • 12 886
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Хот Ели , аз смятам да ползвам само слънцезащитния, а вечер ще си слагам друг. Струват ми се прекалено много продукти, ако започна да слагам и обичайния крем, който ползвам и друг-слънцезащитен кожата ми много ще се омазнява. Плюс,че последните нали уж хидратират кожата ....

# 16
  • Мнения: 1 505
Много полезна ми дойде темата и най-вече мнението на Иля,за което и благодаря,защото и моята кожа е нормална към сyxа.И затова ако мога да попитам тази марка Шиcеидо лесно ли се намира,питам най-вече за Испания,защото аз за пръв път я чувам.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 798

Иля, сега видях, че и ти си писала за крема на Биодерм. Този най-новият ли ползва?Според козметичката ми-това е продукт от един-два месеца и специално за мазни кожи. Даже не се водеше точно крем, а нещо друго, но го забравих и не мога да ви кажа как точно беше..
Влязох и в линка ,който сте дали за крема на Шисейдо, но никъде не прочетох ,че става за мазни кожи.Аз съм с такава-дали ще ми понесе? newsm78

Аталанта, ползвам тоналният крем на Биодерма с 50 фактор, той се води за чуствителна кожа.

А иначе кремчето на Шисейдо е напълно подходящ за теб щом си с мазна кожа.  Peace


# 18
  • Мнения: 1 165
Много полезна ми дойде темата и най-вече мнението на Иля,за което и благодаря,защото и моята кожа е нормална към сyxа.И затова ако мога да попитам тази марка Шиcеидо лесно ли се намира,питам най-вече за Испания,защото аз за пръв път я чувам.
Не вярвам да имаш проблем да я намериш. Това е висок клас японска козметика. Чувам доста добри отзиви за нея. Просто я търси в магазините за селективна парфюмерия и козметика. А пък най-добре си я поръчай от Ягодката, защото там е в пъти по-евтино Peace

# 19
  • Мнения: 1 165


Аталанта, ползвам тоналният крем на Биодерма с 50 фактор, той се води за чуствителна кожа.

А иначе кремчето на Шисейдо е напълно подходящ за теб щом си с мазна кожа.  Peace



Благодаря много, Иля  bouquet. Ще го пробвам тогава.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 798
Много полезна ми дойде темата и най-вече мнението на Иля,за което и благодаря,защото и моята кожа е нормална към сyxа.И затова ако мога да попитам тази марка Шиcеидо лесно ли се намира,питам най-вече за Испания,защото аз за пръв път я чувам.

mimi6669, наистина няма да имаш проблеми в намирането на козметиката на Шисейдо в Испания както Атланта вече ти е написала.

Провери в магазините, предлагащи такъв клас козметика и ще я има със сигурност.  Peace

# 21
  • Мнения: 2 768
В Сефора-Италия имаше Шисейдо. Предполагам, ще го има и в Испания.

# 22
  • Мнения: 1 505
Много ви благодаря момичета,ще го потърся тези дни.

# 23
  • Мнения: 1 725
Аз съм много доволна от Allie Diamond Sunscreen UV SPF50+ PA+++ на Канебо - ето как изглежда: http://www.ebeautybuy.com/itemDetail.aspx?ProdId=70454
повече информация за серията (на английски, обаче): http://rougedeluxe.blogspot.com/2008/02/allie_28.html

Да спомена, че съм с мазна кожа и почти всякакви кремове и емулсии с по-висок фактор, дори предназначени за мазна кожа ми мазнеят и остават неприятен филм на кожата. Продуктът на Канебо е по-скоро течен, прилича малко на тоалетно мляко, попива бързо и лицето изглежда добре матирано  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 958
Момичета, тъй като ще купувам слънчезащитен крем за малката, дали ще е проблем да го ползвам и аз?  Предлагаха ми днес в аптеката - на Клоран, Себамед...и други имаше.

# 25
  • Мнения: 3 835
Аз съм много доволна от Allie Diamond Sunscreen UV SPF50+ PA+++ на Канебо - ето как изглежда: http://www.ebeautybuy.com/itemDetail.aspx?ProdId=70454
повече информация за серията (на английски, обаче): http://rougedeluxe.blogspot.com/2008/02/allie_28.html

Да спомена, че съм с мазна кожа и почти всякакви кремове и емулсии с по-висок фактор, дори предназначени за мазна кожа ми мазнеят и остават неприятен филм на кожата. Продуктът на Канебо е по-скоро течен, прилича малко на тоалетно мляко, попива бързо и лицето изглежда добре матирано  Peace

Добра реклама!  Peace
Значи въпреки защитата не лъщи на мазна кожа! Хм, това ми трябва.
Винаги съм се чудела какво значи това Р++ на японските кремчета?

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 22:24 от Стики

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Биодерма флуид с фактор 50....

# 27
  • Мнения: 1 725

Добра реклама!  Peace
Значи въпреки защитата не лъщи на мазна кожа! Хм, това ми трябва.
Винаги съм се чудела какво значи това Р++ на японските кремчета?

За "PA+++" бях питала преди време в темата за скъпата и евтината козметика и понеже никой не ми отговори се поразрових в интернет, оказа се че с тях се обозначава защитата срещу UVA лъчите.

# 28
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Много полезна ми дойде темата и най-вече мнението на Иля,за което и благодаря,защото и моята кожа е нормална към сyxа.И затова ако мога да попитам тази марка Шиcеидо лесно ли се намира,питам най-вече за Испания,защото аз за пръв път я чувам.
провери на 6танда на  6исейдо  в  ел корт инглес, и  в по големите магазини от веригите  на боди бел, марионауд, иф, хилго ,гала,прието,дуглас.  хутеко , сефора..... по малките  им магазини,, по4ти не се намира, , там има предимно селективна козметика...

# 29
  • София
  • Мнения: 7 798
NightGone, избра ли си кремче с висок фактор, на кое се спря ?

Общи условия

Активация на акаунт