Септемврийчета умни и игриви безспир лудеят в пролетни градини

  • 15 293
  • 284
  •   1
Отговори
# 165
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ееееей па тая сутрин само Омайници бре, нема ни рум сървиз, ни чудо Mr. Green
Хайде то се е видело, ще трЕба я да навличам престилчето Crazy - Да ви е събуждащо, разтърсващо, и ароматно! Hug
...малко съм руса, ама ще го понесете Joy

# 166
  • Мнения: 1 599
Оооо, я виж какво хубаво кафе си правила  Mr. Green
за баница да не говорим  Joy

# 167
  • Мнения: 5 393
Сънииии- айде бе, жена- къде се изгуби? Heart Eyes
От яслата ни идват всичките болести,направо вече се побърквам.  Close
Миличкия Яни- дано оздравее бързо.
Браво за сесията     bouquet

Аз съм на работа за първи път от 1 седмица и станах разногледа Crazy   

# 168
  • Мнения: 529
Кой каза баница  Whistling Whistling Whistling

Ооо, Съни, развя байрака и кат` записа, спирка нЕма   bouquet  Милия Яни, щом до урбазон сте стигнали, наистина ме притесни. Дарко пък изкара цели две седмици в добро здраве и от вчера се сдоби с жълто-зелени сополи и кашлица  ooooh! Днес следобяда ще ходя до поликлиниката, където вече си имам резервирана седалка от изкуствена кожа пред кабинета на педито с изглед към отсрещното педи и добре очертани анатомични форми (досущ моите  Crazy).   

Пепе, аз прекрасно те разбирам за смяната на работата. Навикът е лош съветник, обаче. Цял живот все на добра воля работя, за хубавите си очи и готините колеги, и отхвърлям "ама с достойнство  hahaha" хубави оферти за работа и сега като се замисля ..... все съм си с хубави, макар и леко късогледи, очи, ама и все така нямам пари за едни хубави слънчеви очила да си купя  Crossing Arms Сега съм отново на кръстопът, работа за по-добри пари или старата "престижна и интересна" моя службица  newsm78 ..... или бебе  Joy Mr. Green

Мариска, аз давам Саностол, но май хич не съм редовна. Мисля и това да престана да давам, защото като гледам ефекта, май е безполезно.

Пипиоле, аз мисля, че това лято няма да разбереш как ще махнете памперса. Не вярвах, че изведнъж става, но е факт  Simple Smile 

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Ми щом сте рекли баница .....

# 170
  • Мнения: 2 171
Вещи, голямо МЕРСИ за баницата Hug. Изпълни ми гладния бременен поглед Joy. А като казах (написах) "бременен поглед", Галче, аз залагам на третия вариант Wink. Хайде, едва ли е толкова страшно, ще си правим компания по градинките Hug

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Ох, момичета, направо ви завиждам благородно, че можете да имате бебчовци пак, пък такива дето сме си преизпълнили плана ще трябва внучета да чакаме.  Crazy

# 172
  • Мнения: 1 599
е с тия баници ще ме накарате да направя и аз Simple Smile ама няма никой заслуги  Joy

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 18:50 от Maris

# 173
# 174
  • Мнения: 919
Добър вечер Дами,
Първо да кажа, че мнооого се радвам на завърналата се "блудница" Съни  bouquet  bouquet  bouquet Мислих, че нещо си ни обидена Heart Eyes
Цял ден баници и кафета правите, а аз съм няколко дни преди цикъл и ми се яде от всичко по много. Страхувам се, че ще стана 100 кила, ама хич не умея да се сдържам като съм гладна.
Вероника ходи вече на градина с удоволствие, не плаче сутрин и много се радва на Габи, който искам да отбележа, че много е порастнал и е мнооого сладко малко мъжле. Много гальовен и обичлив. Прекрасен е... Heart Eyes Засичаме се Ани от време на време в детската - за нея нама смисъл да казвам ,  че изглежда...уау... #Crazy много добре.
Утре е първата родителска среща, на която ще има и някакво представление. Ще снимам и после ще показвам. То си представям колко съсредоточени ще са малките бонбони, ама дай да видим Heart Eyes
Аз си ходя на работа, шопвам си яко, а любимият все повтаря, че ако спра да ходя на работа ще забогатеем  Joy
Някой каза да забременяваме пак... Sick Sick Sick
Галче, дано си права за памперса. Дано, дано , дано!
Хайде лека нощ от мен и целувки

# 175
  • Мнения: 1 599
Пипиолка, свикнала съм д ате гледам сутрин,не вечер  Joy
Ха добро утро  Heart Eyes и много хубав ден!


# 176
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
УАУ какво кафе.. ммм  Sunglasses
Марис ни държи на диета и не дава да ядем баници   Mr. Green
Поли, страхотно че сте си намерили хубава градина, представям си какви са сладури... ще чакаме снимки

# 177
  • Sofia
  • Мнения: 4 482
Ей, откога не съм ви чела  ooooh! Пък Полче ме похвалила  Embarassed и ви разказала какво ново около нас  Hug
Sunny, много ти се зарадвах и аз  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Я измисли нещо за 1-ви юни за децата, че нещо все несериозни сме се събрали  Embarassed Ако нищо не измислим заедно, ще съм ви благодарна за инфо къде има нещо организирано да заведа Габи. Много обича забавите, танцува като луд  Mr. Green
GALL-че, мислех, че ние Близнаците обичаме промяната и новите предизвикателства. Учудвам се, че не си си сменила работата досега. Какъв ти е асцендента  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Или типично по близначешки не можеш да решиш какво точно искаш  Grinning И аз така  Peace
Знам само, че искам да не съм на работа сега  Grinning
Пепе, и пак не разбрах каква ше бъде новата ???

Дюканките, само на картиники ще гледате баници  Mr. Green Joy Mr. Green

# 178
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
HellOoooooooou Дами,

Искаааам и аз в тази детска градина Peace
Радвам се на всички Ви, и аз от сърце Hug
GALL Вярно, че като зацепя спирка май нямам Mr. Green, ама какво да се прави, нали уж в туй ми било чара Laughing
Maris Хъъъм надръндила си се тази сутрин да правиш кафето.....ми то, като няма на кой баница да правиш така ще е, кафета ще поднасяш hahaha Joy
Ама много са ти шикарни, така да знаеш Hug
tajgi Благородно ти завиждам.Приятно изкарване!
Да те помоля за услуга - харесах си от там, техните сушилни.Ако имаш възможност да я пъхнеш някъде на връщане, би ли могла да ми купиш?Не се очертава пак да ходим, та ще ти бъда много благодарна Peace
За 1ви юни Няма да мога да направя нищо по повод организацията Confused Съжалявам! Tired
Ние ще го водим на Тихия кът.Там има басейн и ДЕТСКИ, площадка с люлки, пързалка, ресторант/Калоян много ги обича тея ресторанти, направо все едно там съм го родила ooooh! Mr. Green/ и т.н. Мисля, че там ще е най-удачно предвид блъсканицата в София и парковете, които ще бъдат бъкани с хамбургери и пуканки, и...мръсотиики Crazy Вярвам, че ще му и хареса да се плацика на воля Simple Smile
Който иска да заповяда.Ще ми бъде драго. Hug Аз наистина мисля, че там най ще им хареса Peace
Това от мен. Simple Smile
Лека, приятна и пълна с романтика вечер Ви желая и хххххм покрай горещината днес желая и да се поразхвърляте повечко.......ууупс smile3505
 Grinning Grinning Grinning

# 179
  • Мнения: 528
 wavey newsm44  ura  bigdance2 smile3535 kiss Heart Eyes Stuck Out Tongue Winking Eye ppp newsm56 nuts  remybussi   perko gydi  food010 kaffeetrmker_2 morning
СОРИ но не америх никъде кафе,из къщи явно ми е свършило та трябва да купя Mr. Green Grinning Joy hahaha
ООООООООООООООО СЪНи Радвам се че пак си тук.Както й че си свършила сесията успешно.
Някой питаише за 1ЮНи чух че в ЗОогическата ще има танци ,и интересни неща,както и в патиланци в Младост-2 или .МЛАДоските мами ще кажат къде беше точно в Младост Патиланци.Таткото сигурно ще води малката в Зоогическата ,а и в Борисовата и в Южния има за децата.АЗ ще се водя че работя до 17 часа и после ще отида при тях.
Днес не ксъм в настроение за нищо . Cry SadСнощи ни избяга котето което си гледахме и с Вероника сме доста тъжни,но до няколко дена дано да ни мине.
Пепе аз уж чета между редовете и сега си спомням че ти спомена нещо че си имш проблеми в работата,но изчакваше ли нещо такова си спомням.ЩОм вече в една работа има дразги и не ти доставя удоволствие трябва да я сменяш.
Поли newsm30 за памперса и а си мислех че ще си остане на дупето й до старческа възраст Mr. Green,но тя като й заври дупето си го сваля и иска гащи.Даже снощи баща й не я видял че е без памперс и тя изведнъж на улицата към къщи й се допишка клекна свърши работа и аз  Shocked Shockedама детето е без гащи и памперс и тя ми се хили и после за лягане с 300 зора й сложихме памперс.То не беше ритници въргаляне и кикотене и накрая й го сложих.ОСтавия сама ще си покаже.Сега лятото на Вилата ви или на морето по голу дупе в двора и като й кажеш че са свършили и в магазина няма ще забрави за памперс.Поне мойта ката я излъгахме и тя си свикна.Вечер казваме че взимаме памперс от куклите щото тебили още малки и купуваме заради тях и тя засега се връзва.
Витамини аз й давах до едно време едни като животинки но ефект не видях освен че добива бирено щшкембенце .БОлестите си ги влачи от ясла та и това си е.Сега няколко дена е само на плодове.Докато хоят на ЯСли ще си влачат болетите,независимо да ли ще даваме витамини или нещо друго.Няма смисъл според мене.
Тайги не е ли рано за море?Юи не елималко хладно.О да в Гърция е ад забравих че там ще ходите.Приятно изкарване и после снимки искаме.
Лек и   Nature Sunny  Nature Sun With Face но не  sweating  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes на всички
Ако успея да сваля малко снимки от телефона ще кача по късно

Общи условия

Активация на акаунт