Щастливо омъжени, оженени ли сте

  • 3 800
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Отговорете така както го чувствате. Подсетих се от една датска статистика, според която 92 % от датчаните са щастливо женени

# 1
  • Мнения: 1 128
Имали сме мнооооого трудни периоди. Сегашният (да чукнем на дърво) е мнооооого щастлив. Сигурна съм, че все някога отново  ще имаме  и от трудните, но да се надяваме, че ще успеем да ги преодолееме както и досега, без да си загубим уважението и без да угасва любовта ни.

# 2
  • Мнения: 2 005
Разбира се  Peace Този път имам късмет  Joy

# 3
  • Мнения: 1 761
Да,имам късмет да съм щастлива с мъжа ми.

# 4
  • Мнения: 173
Да,засега сме щастливи заедно.Но знае ли човек в бъдеще.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Първият път не!Сега обаче да и дано завинаги така. newsm17

# 6
  • Мнения: 514
Да,засега сме щастливи заедно.Но знае ли човек в бъдеще.
Много точно казано!

# 7
  • Мнения: 17 546
Да, вече 19 години! Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 388
Да и допреди 30 мин имахме годишнина от сватбата-4 год.+15 преди това.Просто съвпаднаха датите на запознанството и сватбата. Wink

# 9
  • Мнения: 11 607
Щастливо омъжена от 16г. Незнам обаче мъж ми дали е щастливо женен от 16г........Вярвам,че е завинаги!

# 10
  • София
  • Мнения: 830
Пупу, да. Че то мойто малко на късмет си беше, не избирах дълго. Надявам се до гроб.
  bouquet

# 11
  • Мнения: 35
Да, да, да. Благодаря на Бог за съпруга ми. Иначе съм много изненадана от резултатите. Все си мислех, че жените масово не са щастливи с мъжете си. Е, така е по-добре.

# 12
  • Мнения: 523
Засега да...................но да видим за в бъдеще какво ще бъде !

# 13
  • Мнения: 25 603
А ти, Ники Фин, щастливо омъжена ли си? И какво изобщо разбираш под щастие?
Ако въпросът е дали непрекъснато се държим за ръчички и си гугукаме като гълъбчета, отговорът е Не.
Ако питаш дали бракът ми е донесъл луксозен живот и други облаги, отговорът пак е Не.
Ако питаш, дали ако се върна 19 години назад, ще се омъжа отново за същия мъж, отговорът ми е Да. И това е моето тълкуване на израза "щастлив брак".

# 14
  • Мнения: 7 430
Да, в пълния смисъл на думата Peace
След 8 дни правим 10г. и се радвам, че попаднах на такЪв мъж.

Моля се и искам да вярвам, че ще сме все така влюбени един в друг Praynig Praynig Praynig

# 15
  • Мнения: 1 447
Да,засега сме щастливи заедно.Но знае ли човек в бъдеще.
Никога не се знае.Дано и за напред бъдем щастливи така,както сме сега

# 16
  • Мнения: 177
засега да,с малки изключения

# 17
  • Мнения: 1 897
Засега-да.Но е твърде рано за равносметки.
Надявам се да мога да отговоря по същия начин и след 20 години.

# 18
  • Мнения: 5 940
Щастливи сме. Дано запазим любовта дълго.

# 19
  • Мнения: 1 568
Бях...........

# 20
  • Мнения: 4 965
Засега-да.Но е твърде рано за равносметки.
Надявам се да мога да отговоря по същия начин и след 20 години.

Това е и моят отговор. Имали сме и трудни, и щастливи моменти. Сигурно отново ще има всякакви ситуации и вбъдеще. Щастлива съм, въпреки някои лично мои усещания в момента. Искам и след години да мога да кажа същото, защото се чувствам много добре с човека до мен. Надявам се и той също. Peace

# 21
  • Мнения: 3 447
92 % от датчаните са щастливо женени
Тук са 100%  Grinning

# 22
  • Мнения: 3 016
Не се оплаквам .Засега всичко е ок при  нас  .Дано винаги така продължи .

# 23
  • Мнения: 332
Имам прекрасен мъж до себе си и се надявам да останем завинаги заедно  Heart Eyes

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм нито омъжена, нито оженена... но не съжалявам за избора си. Това прави ли ме щастлива?

# 25
  • Мнения: 2 757
А ти, Ники Фин, щастливо омъжена ли си? И какво изобщо разбираш под щастие?
Ако въпросът е дали непрекъснато се държим за ръчички и си гугукаме като гълъбчета, отговорът е Не.
Ако питаш дали бракът ми е донесъл луксозен живот и други облаги, отговорът пак е Не.
Ако питаш, дали ако се върна 19 години назад, ще се омъжа отново за същия мъж, отговорът ми е Да. И това е моето тълкуване на израза "щастлив брак".

Питам като цялостно усещане как ги чувствате нещата. Аз за сега съм щастлива и определено ако се върна 4 години назад пак бих се омъжила за същия  Peace.

# 26
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 862
След 15 години съвместен живот, казвам "Да". Ако трябва да се върна назад /като как`Сийка/, от милиони мъже, пак него бих избрала. Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 3 880
ДА, ДА, ДА!

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
то остава и нещастно да се ожениш ....

# 29
# 30
  • Мнения: 4 733
Нямаме сключен брак, но живеем на семейни начала. Щастливи сме, да.

# 31
  • Мнения: 959
Аз, определено съм щастливо омъжена. Доволна съм от половинката. Слуша човека, и ме прави щастлива.  Heart Eyes
Ако, той трябва, да отговори...не съм сигурна, какъв отговор ще даде  Mr. Green

# 32
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
питай ме пак след години, щото равносметка се прави като в слу4ая със зайците наесен!

# 33
  • Мнения: 2 032
Да, защото и съм омъжена, и съм оженена.

Оженването е нужно за помощ с децата, с къщата, пазаруването и подобни. Господ да поживи Мими.

Това 200 процентен отговор ли прави? Да подминем датчаните, де.

# 34
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Едно голямо ДА,повече небих и мечтала.Дай боже всеки му. Peace

# 35
  • Мнения: 59
Има моменти, в които си искам свободата. Липсата на задължения. Иска ми се времето да си е пак само мое. Когата изпитам тези усещания излизам с неомъжените си приятелки. Но след това се връщам с удоволстви в къщи. До себе си имам прекрасен съпруг и човек.

# 36
  • Мнения: 479
Да щастлива съм вече 8 години. Дано и занапред да е така.

# 37
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За сега да  Wink .... поживем- увидим!

# 38
  • София
  • Мнения: 4 966
Да.Много.Защото имам най-невероятния съпруг.За това.
Но той същото едва ли би казал. Blush

Важно е ,че мен  ощастливява. Party

# 39
  • Мнения: 118
Щом след 15 години все още всеки ден си казваме и показваме, че се обичаме -  newsm78сигурно е щастлив. Joy

# 40
  • Мнения: 2 231
За сега да 1 година и 4 месеца. Иначе сме повече от 7 заедно. Дано и за на пред е така Grinning

# 41
  • Мнения: 2 270
За сега - 8 години съм много щастлива с него, а за след 3 седмици - ще кажа тогава!

# 42
  • Мнения: 17 546
92 % от датчаните са щастливо женени
Тук са 100%  Grinning
Струва ми се, че тези които не са, просто ще пропуснат темата. Статистиката няма да е вярна. Нищо друго!

# 43
  • Мнения: 327
да щастливо омъжена съм от 11год. Минах ме през доста трудни периоди но това е нормално.Моля се и за напред да сме щастливи Praynig

# 44
  • Мнения: 1 559
Да,и аз съм една от щастливките Heart Eyes.Имала съм доста връзки зад гърба си,попадала съм на много 4ервиви ябълки Crazy,но се радвам,че имах късмета да срещна съпругът си Heart Eyes.Познаваме се от 5 год.,от 4 живeeм заедно ....надявам се да продължим да се обичаме както досега. Laughing

# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Има моменти, в които си искам свободата. Липсата на задължения. Иска ми се времето да си е пак само мое. Когата изпитам тези усещания излизам с неомъжените си приятелки. Но след това се връщам с удоволстви в къщи. До себе си имам прекрасен съпруг и човек.
Това все едно аз съм го писала до последната дума

# 46
  • Мнения: 1 844
 smile3521щастливо Peace

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Да, смятам, че съм щастливо омъжена. Вече 9 годни сме заедно, 5 от които женени. Дано винаги да е така.

# 48
  • Мнения: 743
Щастливо неомъжена вече доста години...Бих искала да продължваме така..

# 49
  • Мнения: 2 757
Нещастливо женените може би няма да пишат, но какво им пречи да пуснат един глас. Като гледам вече има няколко направили го

# 50
  • Мнения: 2
имало е и трудни моменти но като цяло да.вече 8год.ме търпи,значи съм щастливо омъжена.въпреки моят труден характер и мрънканията ми,и др.такива

# 51
  • Мнения: X
Май да Thinking..,като се замисля определено съм щастлива...имало е и не толкова щастливи моменти,но след като сме ги преодолели и вече е минало-значи си струва да сме заедно...и да-бих го избрала отново/тоя път няма да мисля и 4 дни/

# 52
# 53
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
да и то наистина щастливи.И днес имаме годишнина от сватбата,а иначе сме заедно вече десета година. newsm51

# 54
След доста недоразумения и нагаждане един към друг, сега мога да кажа ДА...щастлива съм..Надявам се и той така да го чувства...А и в крайна сметка щастието идва от вътре, а не отвън , така че всичко зависи от теб самия  Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 3 064

Ако въпросът е дали непрекъснато се държим за ръчички и си гугукаме като гълъбчета, отговорът е Не.
Ако питаш дали бракът ми е донесъл луксозен живот и други облаги, отговорът пак е Не.
Ако питаш, дали ако се върна 19 години назад, ще се омъжа отново за същия мъж, отговорът ми е Да. И това е моето тълкуване на израза "щастлив брак".

Да, и при мен е така, само годините са по-малко. Заедно сме от 15, семейство от 9.

# 56
# 57
# 58
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Омъжена съм, но НЕ съм щастлива!!!

# 59
  • Мнения: 53
Да - много, много щастливо омъжена жена !!!

Дано да мога да кажа това и след 20 години /както беше казал някой по-горе/.

От както се познаваме, до момента сме все така влюбени един в друг, все така се обичаме, подкрепяме и уважаваме.
Минали сме през трудни, много трудни моменти, които допълнително ни сплотиха.
Цял живот съм търсила този мъж, благодаря на съдбата че го срещнах. Ако трябва да върна лентата назад - отново и отново ще избера само и единственно него!!!

# 60
  • Мнения: 5 401
Аз съм щастлива в моето семейство и вярвам, че е взаимно.. Имаме и слаби моменти, но без тях как бихме могли да оценим това, което имаме!?!  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 336
Да  Peace Съпругът ми е единственото правилно решение (по отношение на мъжете), което съм вземала в живота си  Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 2 386
Да. Ако понякога се чувствам несигурна, то причината за това са моите си вътрешни конфликти, а не той.

# 63
  • Мнения: 4 784
Да, този път да и то много! Дано да е все така.... Praynig

# 64
  • София
  • Мнения: 2 840
Сполучливо омъжена съм.

# 65
  • Мнения: 71
Вчера имахме годишнина от сватбата! 4г. брак! Дали съм щастлива? Би трябвало да съм! Да обичаш така, както не си мечтала дори теб самата да обичат - толкова силно, всеотдайно, изпепеляващо... Би трябвало да съм! Има плод любовта ни! Би трябвало да съм щастлива! Още сме заедно! Би трябвало да съм щастлива! ...???

# 66
  • Мнения: 70
Да, щастливо омъжена съм. Съпругът ми е мъжът, който съм търсила винаги. Надявам се, че така ще бъде и занапред.  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 4 292
Да. Пу, пу..  Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 17 592
О, това (и бебето) са най - хубавите неща, които са ми се случвали...

# 69
  • Мнения: 2 723
Не.
Две години и половина се опитвах да се заблуждавам, че мога да бъда щастлива с него.
Обвъраването ми с него беше много прибързано и емоционално решение... което в последствие се оказа абсолютна грешка.
За жалост не мога да върна времето назад.

# 70
  • Мнения: 2 388
Сполучливо омъжена съм.
Сполучливо обвързана съм.

# 71
  • Мнения: 625
най-щастливо Hug(поне за сега) Mr. Green

# 72
# 73
  • Мнения: 604
Твърдо да!Имам най страхотния мъж на света!Пожелавам подобно 6тастие на вси4ки моми4ета

# 74
  • Мнения: 123
Сполучливо омъжена съм.
Сполучливо обвързана съм.
  Сполучливо задомена съм Mr. Green

# 75
  • Мнения: 750
Днес съм щастлива....дано и утре съм такава!
Но,какво ли ще е след 10 год....един Господ знае!

# 76
  • София
  • Мнения: 3 390
Днес съм щастлива....дано и утре съм такава!
Но,какво ли ще е след 10 год....един Господ знае!
Нещо такова е положението и при мен!

# 77
  • Мнения: 476
Да, щастливи сме заедно. Дано да е така до края!  Praynig

# 78
  • Мнения: 251
Абсолютно Heart Eyes

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
От 12 години сме заедно и всяка година става все по-хубаво и по-хубаво !Да ние сме безумно щастливи и дано все да е така  newsm17

# 80
  • Мнения: 1 226
Да мисля  Laughing

# 81
  • Мнения: 838
Щастливо разведена.

# 82

Общи условия

Активация на акаунт