Децата ви ядат ли сладко

  • 13 323
  • 200
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 441
Здравейте Hug вашите деца ядат ли сладко дъщеря ми е на 1г и 4м и не яде абсолютно никакво сладко нито шоколад нито вафли.Интересно ми е има ли други такива като нея.Ако темата не е за тук моля модератора да я прехвърли на правилното място Heart Eyes
Ами според мен сладко не са само вафли или шоколади,но ако за това става въпрос-не!  Peace Иначе за мен сладко си е почти всичко със захар(бисквитки,каши). От тях ядем.А когато на мен ми се яде сладко си хапвам плодове-те също имат захар  Peace

# 16
  • Мнения: 2 908
Шоколад и вафли не и давам,но слагам по малко захар в кремовете,защото без захар не струват на вкус.Това е общо взето сладкото,което яде,освен по малко мед,който и слагам в попарата сутрин.
Плодовете имат плодова захар,която не е така вредна,като рафинираната бяла захар,като говорим за плодове-няма нищо общо със сладкото...

# 17
  • Мнения: 9 903
ами браво на дъщеря ти, на тази възраст няма нужда от шоколад и вафли Simple Smile такива аз още не давам. Подслаждам закуската с мед, яде бисквити и малко плодове.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Не, все още е много мъничък.

# 19
  • Мнения: 7 201
Да,"умира" си за него(също като мен).
Ограничавам само шоколада...

# 20
  • София
  • Мнения: 932
Не. Ние още сме малки за захарни изделия според мен - на 10 месеца и половина е и не давам, а и малката не иска, когато вижда, че другите около нея ядът. Иначе в някой плодови пюрета на ХИПП също има захар, та пак си хапва сладко, плодове също давам, за сега й е достатъчно, има кога да яде и шоколади и вафли, за сега не й липсват.

# 21
  • Мнения: 1 212
Сладки сокове - да
Захар в ядене - да, предпочита ги даже тези
Вафли, шоколади и .... прочие : НЕ  Naughty . За сметка на това ги разпознава безпогрешно в магазините по регалите или недай си боже да мерне опаковка някъде вкъщи, за пълна да не говорим  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 163
Да, хапва сладко. Давам му меденки, бисквитки и от време на време шоколадчета милкинис.

# 23
  • Мнения: 1 031
Да, хапваме редовно.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Вафли и шоколади- не, не давам. Опитвала е кремове, кисели, бисквити, но не им е фенка. От време, на време и купувам плодови млека, но и тях не обича особено. За мое щастие единственото сладко нещо, което обича и яде с удоволствие са плодовете.

# 25
  • Мнения: 2 208
Да, давам сладко и той много го обича. Но предимно домашно приготвени неща: мляко с грис или ориз, кекс, щрудел.... Ползвам кафява или фруктова захар. Шоколад и вафли не му давам. След ядене на сладка храна му мия зъбите...
Смятам, че детският организъм има нужда от тези въглехидрати в нормални количества.  Peace

# 26
  • Мнения: 4 111
От пакетираните храни само бисквитки яде, изяжда най-много 2 на ден (малки са), не всеки ден. Давала съм съвсем малко (трохички) от киндер шоколадче и разтопен бял сладолед, пак по малко. Мисля така да продължим засега. Има време, ще яде и шоколади и вафли, но не скоро.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 210
Ами и моята дъщеря обича да си похапва сладичко-меденки,бисквити и от време на време и някое Киндер шоколадче,ама тя се е метнала на мен,и аз си падам по сладичкото.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да

# 29
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Единственото сладко, което похапва са бисквитите, нищо друго не и давам за сега, пък и тя на проявява особен интерес като хапвам аз!

Общи условия

Активация на акаунт