Какъв цвят бяха очите на бебетата ви при раждането?

  • 6 481
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 165
Много тъмно сини

# 91
  • Мнения: 232
Баткото се роди със сини страхотно сини ,но като спряхме да се кърмим на година и два месеца  bowuuи станаха като моите - пъстро-зелени.Бебчо е на пет месеца - кърмим се,роди се с черни очи мургав и с дълга черна коса сега е един такъв беличък с по светла косичка и очите са ни сини.Какви ли ще са?Да са живи и здрави-другото Бош Лаф РаБота! Praynig Grinning

# 92
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Каката се роди със страхотно сини и бистри очи сега са сиво-сини.Малкият се роди с по тъмно сини очи и за сега са сини.Аз съм с кафеви,а таткото със сини.

# 93
  • Мнения: 903
Сини и си останаха такива Simple Smile

# 94
  • Мнения: 9 814
Сини, такива, бяха докато спрях да кърмя. Сега са зелени.

# 95
  • Мнения: 1 165
Сивкави бяха. Сега са си кафяви.

# 96
  • Мнения: 674
Тъмно синьо-сиви,мътни.Изобщо не можеше да се предположи какви ще са.
Сега е на 3м и започват да стават кафяви  Peace

# 97
  • Мнения: 1 062
И двете се родиха със синьо-сиви. На каката станаха кафяви около 5-тия месец, а на бебето вече е на почти 10 месеца са все още сини.

# 98
  • Мнения: 1 103
Баткото се роди с сиви сега са му небесно сини ,а малката с кафеви сега и са такива .Моите са пъстри а на татито са синюзелени  но пък бабите викат като моите са  Joyопитвам се да не им обръщам внимание  #Cussing out.

# 99
  • Мнения: 492
Роди се със сиви очи. Все още са такива, но вече се забелязва и малко зелено в тях. Най-вероятно ще й станат пъстри.

# 100
  • София
  • Мнения: 5 079
Мътни, много неясен цвят, личеше си, че ще станат кафяви, като на таткото, защото бебчетата със светли очи си се раждат със светли.  Laughing
Моите са сини, ама нъц, на татито гена е доминиращ. Crazy

# 101
  • Мнения: 600
Синьо-сиви бяха, сега са пъстри - кафяво-зелени в зависимост от светлината, на съпруга ми са такива.  Peace Peace

# 102
  • Мнения: 1 931
Йони се роди със светло сини, а Марина с черни. Сега и двамата са със сиво- зелени, не мога много да ги определя като цвят, мени се спрямо дрехите и светлината около тях.

# 103
  • Мнения: 3 020
Все още сме със светло сини очички, то се вижда и на аватара ми, дано си останат такива.  Heart Eyes

# 104
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И ние сме от синеоките  Grinning
Златина се роди със сини очи и след като спрях да я кърмя и се появи малко зелено петънце ooooh! казах си - ето, променят и се вече . .... Tired
Но не се промениха и сега все още си е синеочка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт