Глезени ли са мъжете ви?

  • 2 881
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
Уф, това мъжкото месо много боли. И моят е голям лигоч като го заболи нещо. Няма да се промени, глези го, но умерено, да не вземе да му хареса.

# 16
  • Мнения: 227
 Laughing
кви ти юргани - да става, вече няма Т.  Party

ох, да са ми живи и здрави мъжете! Дано оздравеят по-бързо, че вече ме заболяхя ушите от кашлици!  ooooh!

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не, не се глези и не е глезен като малък. Дори малко сурово се е отнасял баща му с него. Сега само внимавам да не опита да прилага същото и на нашите деца. За радост е грижовен и мил татко. Понякога обаче го улавям, когато разсъждава, че не му се иска така да възпитава, особено сина ни, но само си разсъждава.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
У нас тези функции съм ги иззела - аз съм глезлата  Crazy

# 19
  • Мнения: 4 784
Не. Но ако реша да го поглезя, не отказва  Grinning, аз също  Wink

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 133
У нас тези функции съм ги иззела - аз съм глезлата  Crazy

И вкъщи е така. Мъжът ми става нетърпим единствено когато е гладен.

# 21
  • Мнения: 1 897
Не, не му е присъщо.

# 22
  • Мнения: 4 292
Не бих казала. Аз съм по-глезена.

# 23
  • Мнения: 5 940
Не. И двамата не сме глезени.

# 24
# 25
  • Мнения: 2 386
Не бих казала. Аз съм по-глезена.
И ние тъй. Ама аз съм и по-болнавата..  Confused С 37.5 съм на легло, не  ми понася и това е.
А моят мъж като го заболи нещо си трае. Много се тревожа, особено сега - като е далеч..

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Балонке извинявай,ама много се посмях с тоз твоя мъж. Joy Joy
 Hug Peace

# 27
  • Мнения: 227
Балонке извинявай,ама много се посмях с тоз твоя мъж. Joy Joy
 Hug Peace


Ами, то сме си за смях!  Embarassed  Blush   bouquet

# 28
  • Мнения: 750
Кихне ли-болен е от тежък вирус!
Глава го заболи-акупунктура си прави!
Изкашля се веднъж-чайчета с мед се забъркват веднага!
Но...в моменти като тези не го глезя аз,а той сам се глези!А аз само му гледам сеира до къде ще стигнат страданията на мъченика! Mr. Green
Температура не е вдигал до сега(да чукам на дърво),но се наложи веднъж да му слагат система два пъти на ден в продължение на седмица.Наистина беше много зле.Получаваше пристъпи...Държеше се мъжки,но....додеше ли сестрата и само като извадеше иглата...пребледняваше милинкия като платно.Наричаше я 'вампир' а тя се смееше на глас!Само при вида на иглата пред лицето му го хващаше такова шубе...и все повтаряше ''Добре,че не съм се родил жена.Сега поне няма да ми се налага да раждам!'' Joy Joy
Абе бъзльовци големи са и глезльовци също! Crazy

# 29
  • Мнения: 6 164
Ааа, факт е, че мъжете на болести не носят, не е глезотия, наистина са физически неиздържливи. И моят само глава да го заболи, залепва за леглото и няма сила да го помести. Иначе не е глезен, не е мързелив, след работа се върти около мен и все гледа какво да направи, за да ми помогне.

Общи условия

Активация на акаунт