"Дневникът 43" - лятото дойде, стягайте се за море!!!

  • 9 618
  • 431
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 485
Ех да бях на твоите килограмииииииииии Money
Душица! Heart Eyes Е, кой с колкото-но ще ги преборим най-накрая. Peace

# 376
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Здравейте   bouquet

Вчера минах набързо, писах - брисах и накрая се заблях и май не съм натиснала "публикувай" преди да си затворя прозореца  #Cussing out
Да си дам отчета - имах доста обикаляне и за съжаление яденето ми пак стана веднъж на ден, но на обяд и само салата  Peace
Днес обаче от обяд само дъвча - в 13.00 изядох една купа леща и оттогава все ми мели устата - но съм доволна Heart Eyes, защото дъвча едно малко пакетче с царевица - толкова в твърда, че от обяд нонстоп ровичкам в него и още имам  Peace
Тренирам си, не съм пропуснала и ден на колелото, през ден правя пилатес, всеки ден с тонера. В борбата с целулита има ефект - доволна  Peace
На килограми същото, но се чувствам добре и си продължавам бавно, но славно  Heart Eyes

Ще намина довечера да почета спокойно   bouquet

# 377
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички!  newsm51

Днес съм режимна - но малко поизмених Страхотната - сутринта и следобяда кисело мляко с ябълки, на обяд таратор и вечеря - кюфте на скара и краставица.

Heartbeat Hug  важното е че не прекаляваш с количествата  newsm10

sky*****  Hug като се нахраниш е нормално да си в плюс - храната ти още не е преработена и естествено тежи в стомоха ти на кантара  Peace

Bunny87  Hug има моменти на задържане , но трябва да ги преодолееш без да се отказваш и ще бъдеш възнаградена с минус  newsm10

sisimoni добре дошла  welcomeи успех в остлабването И браво за страхотния резултат дотук  smile3501 smile3501 newsm44

Shapokliak  , Karry    Hug браво за режимността!

Вивиан Hug утре стриктна , нали?

Ая, Водчица, Каприсче, Скорпи, Нел, Тиквичка, Шоки , Пипи, Иле , Мирама , Миранди и всички които не съм написала  Hug Hug Hug


Приятна вечер и утре много минуси да имаме!  newsm10

# 378
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте, красавици. Сядам с чаша зелен чай набързо, преди да хукна да си правя тренировката с дъмбели. Като ви гледам какво сте яли направо ядовете ме хващат #2gunfire Някои от вас хапват твърде малко на фона на това, което ям аз Shocked Отчет до момента:

закуска: 1 преп. филия и половина ръж хляб с фъстъчено масло
обяд: малка шепа кашу и бразилски орехи, едно десертче тип 'Корни' и 2 пълнозърнести бисквити (без захар)
сл. закуска: шепа череши и 2 много малки ябълки
вечеря: ще си направя салата, най-вероятно със сирене и зехтин

лиде, менюто ти е супер леко и диетично, браво Hug

Вивиан, не е болка за умиране това с бисквитите, просто го карай по-леко на вечеря. Иначе като цяло защо не се опиташ да свалиш килцата с повече търпение, с този глад всяко лято и зима ще си играеш на йо-йо Rolling Eyes Браво за тренировката Hug

Хартбийт, да знаеш от кога се каня да сготвя една леща, ама пусто му все забравям newsm78 Много се радвам иначе, че се чувстваш добре Hug

сисимони, страхотен резултат, добре дошла  bouquet

скай, тумбака ти е пълен с храна в момента, може и малко водица да си задържала, ако си хапнала по-солено и по-обилно. Недей да се разстройваш така Peace

Мирама, не съм искала да прозвуча все едно те критикувам Hug И аз си позволявам 'свободни дни' без да си го слагам на сърцето, така че ти се радвам, че изпитваш наслада от храната без угризения. Идеята ми беше да не допускаш да ги изпитваш, независимо как да храниш Hug

Бъни, нормално е да задържиш една седмичка, нали сме се разбрали- бавно, но славно, необратимо и сигурно Hug

Шапокляк, ох, че ти в вкусно менюто... сега и хек ми се прияде, егати ламята съм Joy

Кари, без закуска днес?

Ая, на мен ми се струва, че ядеш много малко по време на твоят си режим, за това толкова често 'избухваш' Peace И за това не ти е добре. Повярвай ми, почни да се храниш малко повече по принцип и по-рядко ще се изкушаваш, защото ще можеш да контролираш апетита си. Иначе става лудница- 2 дни диета, 1 ден захар в несвяс Peace

Отивам да тренирам. Очаквайте включване по-късно пак Mr. Green

# 379
  • София
  • Мнения: 10 858
Така де, Chocolata права си абсолютно за глада и бързото отслабване. Обаче не мога да чакам, знам че така не е хубаво, ама  ooooh! И понеже са някакви мизерни два кг. които са само около кръста, и просто адски ме мотивират да ги махна гадовете.

Мисля да си направя шоколадова диета, белким ми мине тоя глад за сладко!!! #2gunfire

Мерки давате ли всяка неделя?

# 380
  • Мнения: 158
Chocolata Аз попринцип не закусвам, не ми се яде изобщо сутрин.
Изкарвам на кафе до към 13-14 ч после обядвам и вечерям по късно към 20-21-22 ч.  с домашните:)

# 381
  • София
  • Мнения: 2 164
Добре дошли на Вивиан и Кари  Hug Успех  Peace

От снощи ми е зле, нямам грам енергия  Rolling Eyes Ще пиша утре със сутрешното кафе.

Целувки на всички  Heart Eyes

# 382
  • Мнения: 1 092
Резултат от лунната - 2кг. Party съжалявам но нямам време да пиша поименно  Sad лека вечер  Hug

# 383
  • Мнения: 310
Вивиан, разбирам те напълно и аз съм така. Обаче като не ям сладко и направо озверявам. Та мисля да си интерпретирам по своъ начин думите на Чоколата и да хапвам по малко сладичко. Така мозъкът ми ще е "спокоен" и ще "знае", че съм си взела сладкото. Да видим какво ще стане.Процесът може да е по- дълъг, но ако съм намалила храненето и изключа съмсем тестените / това не ми е проблем/ може и да се получи.

# 384
  • Мнения: 3 050
Здравейте!

Тези дни хич нямам време да пиша, но ви чета по-малко  Grinning
Виждам че някои се придържат добре към режима а други все още търсят правилният начин на хранене.
Аз все търча по задачи, че след два дни е бала на сестра ми Grinning
Нямам време много за ядене  ooooh!
Желая ви хубава вечер 

# 385
  • Мнения: 485
Ха, така аз съм първата за днес. Черпя ви с кафенце. Днес пак ще се пробвам на плодове дано да устискам. После като се прибера по-обстойно ще ви прочета. Гушки и приятно диетичен ден ви желая. Heart Eyes Hug

# 386
  • Мнения: 1 975
Добро утро и от мен  smile3525

Аз вчера изобщо не бях диетична Animal Pig, но после като се претегля ще ви кажа каква съм я свършила  Whistling

sky***** аз ще визуализирам кафенцето  Wink

Иле поне не хапваш повечко покрай задачките  Hug Hug Hug

Shapokliak голям проблем и на мен ми е сладкото, но да ти призная, като приритам и си хапвам  Embarassed Sunglasses

pipy чудесен резултат  Peace

Хот Ели в това променливо време масово се разболяват хората, дано днес си по-добре  Hug

Karry не вечеряш ли доста късно  newsm78 Hug

Вивиан ще ги разкараш тия килца без да се усетиш  Peace

Chocolata блестящо представяне и откъм храна и откъм спорт  Hug

lideto70 като те чета житния ден скоро няма да дойде май  Wink Hug

Heartbeat  -  На килограми същото, но се чувствам добре и си продължавам бавно, но славно  това му е майката  Peace

Bunny87 ще се раздвижат килцата Peace, всички сме ги имали гадните застои  #2gunfire

sisimoni   welcome и браво за постигнатото до тук  Hug

Капризче, Абиренка, Скорпе и всички други липси айде smile3513 бързо в Дневника  newsm53

# 387
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро и от мен Hug След вчерашния режимен ден съм -300гр т.е за 5 дни съм-2.400  Peace,което е супер защото съм в ПМЦ/на 25 очаквам включване/Лек и режимен ден на всички Heart Eyes

# 388
  • Мнения: 1 130
Добро утро мацки  Heart Eyes
Вземам си от кайвенцето и търча  Crazy Crazy Crazy Само и днес да мине - от понеделник колежката вече ще се връща на работа и няма да съм сама. И снощи, и онази вечер имах гости - то хубаво ама хич не можах да ви навестя да видя какви ги вършите !!!!! Кантаря го заобикалям, очаквам МЦ и се чувствам като ... от една съседна тема за бременеене  Crazy Crazy Crazy Crazy
Хайде слънчев ден ви желая и прекрасно настроение  Hug Hug Hug

# 389
  • Мнения: 158
Добро утро и от мен Hug
Искам да Ви кажа вчера прегреших с 2 целувки, не успях да им устоя и много ме е яд на мен си #2gunfire #2gunfire
Ама как се топят в устата тия целувкиии Mr. Green
Иначе нищо друго забранено не съм хапнала!
galiq_82 наистина вечерям доста късно, ама как да го променя - навик е това, а и сега когато е топло и се стъмва късно, седим до  късно навън...и като се приберем, докато оправим малката къпане, ядене, приготвяне на вечеря и то станало 22.00 ч. та затова #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт