Анонимността

  • 3 853
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 641
...А мъжът е съвсем примерен,добър баща и съпруг.

А ако той получаваше СМС-ите за теб? Как би искала той да постъпи?
Ако няма нищо и поговрите ще обясниш, че е злонамерено.
Ако има нещо - ще признаеш или ще скриеш, но винаги има знаци, които издават лъжата и изневярата.

# 16
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ужасно сте прави!Всички.
Не може лесно да се разклати дългогодишен брак.
Анонимността е удобна за мен в момента,защото не ми е удобно да се разкривам.
Но онази,другата,грубата и арогантна анонимност,ме смазва!
Разговорът се проведе кротко и интелигентно и завършекът му ме устройва.Не само това,искам да е така,вярвам,че е така.
Какво следва по-нататък-забравям,че е имало смс-и,или какво.Нали утре ще има пак.
Струва ми се,че това вече удря не в доверието,а в психиката,не мислите ли.
Колкото и здравомислещ да е човек,пак ще се разстрои.
Не мога да си сменя телефона.Не питайте защо.А и това не е решение.
П.С.Вероятно познава и двамата.
нямаш ли подозерния? ако е някой близък, ще гледа да се върти около теб, за да наблюдава какво става

# 17
  • Мнения: 641
Отиваш при моб.оператор и питаш как да блокираш получаването на СМС-и.
Като се уталожат нещата пак ги пускаш.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 884
Всъщност наистина не е без значение какво точно е съдържанието на тези смс-и....

Аз лично нямаше да подходя директно в атака срещу него. По-скоро ще изчакам да видя нещо странно в поведението му, а и в поведението на хората около нас. Ще се вглеждам повече в детайлите и ще изчакам известно време, за да видя какво ще се случи по-нататък.
Не искам да съм лош пророк, но тази тема ми навява едни доста неприятни спомени от моето детство, когато майка ми получаваше анонимни бележки в пощата и също толкова анонимни обаждание от улични телефони, че баща ми си има любовница. Нито за миг тя не беше предполагала, че това може да е истина. Обаче след тези случки наистина се замисли и стана някак по-предпазлива и по-внимателна, започна да обръща внимание на детайли, които до момента не забелязваше. В един момент баща ми замина на поредното си пътуване (работеше като международен шофьор), и докато го чакахме да се върне, случайно срещнахме една по-смела семейна позната, която каза на майка ми, че "вчера е видяла баща ми в ресторант "Чепишев". А всички ние знаехме, че той е на 10-дневен курс в Германия. Точно след 10 дни баща ми се прибра- с куфарите, с мръсните дрехи, че даже и с подаръци за нас "от Германия". За жалост подозренията на майка ми и всички тези анонимни подмятания имаха своето основание. Моят баща наистина имаше връзка, и преди всички тези разкрития наистина беше добър баща и съпруг. Тази история наистина е малко като сапунка, но ако някой има желание да я довърша, няма да повярвате колко неочаквано, абсурдно и ужасно беше продължението след това.

# 19
  • Мнения: 1 212
Не съм срещала много подобна тема ..... едно е ревността, а друго е тормоза .... защото в твоя случай наистина става дума точно за това .  Confused
Идеята за официално оплакване не е лоша  Peace
Ако ми се случи, определено бих се притеснила .... значи нещо не е наред , къде , с кого .... с мен или с мъжа ми , с някои от контактите ни .... някой дейстава не както подобава добрия тон.
Защото замисли се : с личния ти телефонен номер разполага определен кръг хора и определено това не е начина за нормалана комуникация , на доброжелател ...
Твърд противник съм на  анонимстта в конкретния случай !
Ако е истина и човекът е толкова загрижен и средно интелигентен би бил наясно с чувствата които ще предзвика изпращайки анонимни сигнали от този тип !

Разговорът с половинката е бил задължителен, интересно дали СМС-ите ще продължат след него  Thinking
Понякога човек е по-добре да се задоволи с това , което има за вярно и да "не търси под вола теле " ... образно казано , пък .... времето ще покаже !
Пожелавам ви да си запазите отношенията помежду си, щом се обичате   .... и да забравите за случилото се  Peace

# 20
  • Мнения: 4 916
...
Разговорът с половинката е бил задължителен, интересно дали СМС-ите ще продължат след него  Thinking
...

Това вече ще бъде интересно  Rolling Eyes и ще бъде повод за сериозно замисляне.

# 21
  • Мнения: 363
ако смс-ите се пращат от прима, какво като се оплаче - резултат няма да има?!?

и все пак смятам,че е въпрос на доверие
аз не бих се вързала на тези смс-и!

а това с блокирането на смс-ите от този номер си е много добра идея

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Като спреш да им обръщаш внимание те ще спрат ! Peace
Не позволявай някой ,който не познаваш да ти се меси в живота по този лесен начин!
Дръж се все едно не съществуват!
От друга страна наблюдавай половинката си много внимателно без да те разбере!Това че е много мил и грижовен нищичко не значи!Виждала съм такива ,които най-редовно изневеряват на жените си !!!!

# 23
Не е по-мил и грижовен отпреди.Просто си се държи,както винаги,поведението му с нищо не е променено.
Знам,че държи на нас и ни обича,с всичко го е показвал в годините.Сега не е по-различен.Няма за какво да се хвана,за да се оплача.
И аз имам познати,които всяка седмица водят жена си на обяд,уикенд извън града и т.н.,но в другото време....сещате се.
Моят си е домошар.Съвсем искрено се ядоса,като му показах един смс и сам предложи да подадем оплакване.Но,знам,че това е наивно.Номерът е Прима.
Във всеки случай,няма да се дам толкова лесно,каквото и да ми коства това!
Чудя се пък дали не е някой МОЙ познат,който ми завижда,не знам вече какво да мисля.

# 24
Габи,ти наистина ме отчая. Sick

# 25
  • Мнения: 141
Не обръщай внимание на такива анонимни "доброжелатели". Само от факта, че някой те безпокои по такъв начин и то без никакви доказателства е абсолютно очевидно, че цялата тази ситуация е голямо театро.
Всеки човек на твое място би се замислил дали има истина в тези смс-и, но моя съвет е просто да споделиш на съпруга ти на какво си подложена ежедневно. Ако твоя мъж е все още загрижен, мил и те уважава, няма за какво да се притесняваш.

Недей да правиш удоволствие на тези жалки душички, които в своята злоба и завист се опитват да ви откраднат щастието.

# 26
  • Мнения: 1 844
разбира се,че не бих повярвала ВЕДНАГА на анонимни "доброжелатели".тяхната дума срещу думата на моя прекрасен съпруг.НО!проверката е висша форма на доверие..така че.. Peace

# 27
  • София, България
  • Мнения: 5 597
е кажи все пак какво пише де. Едно е да пише - той е к.рвар ,друго - на тази и тази дата беше еди къде си

# 28
  • Мнения: 363

ей! я горе главата! това са долни интриги! нищо повече!

# 29
  • София
  • Мнения: 4 884


Хей, не искам да се отчайваш. При вас всичко ще е наред. Това моето си е сапунка. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт