Емилия роди момченце - Иван

  • 11 411
  • 168
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 715
Преди малко го гледах клипа по Планета и ако наистина не и личи.За Димана ми е интересно как още не си е ремонтирала носа.Много сплескан бе  Confused

# 151
  • Мнения: 4 435
Преди малко го гледах клипа по Планета и ако наистина не и личи.За Димана ми е интересно как още не си е ремонтирала носа.Много сплескан бе  Confused

 Joy Т'ва е след ремонт. Joy Ако знаеш какъв беше. Joy Много е грозно така да говоря,ама е истина,момичето Димитричка беше много грозно.Оправи си и нослето,и цици сложи и коса.

# 152
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Преди малко го гледах клипа по Планета и ако наистина не и личи.За Димана ми е интересно как още не си е ремонтирала носа.Много сплескан бе  Confused

 Joy Т'ва е след ремонт. Joy Ако знаеш какъв беше. Joy Много е грозно така да говоря,ама е истина,момичето Димитричка беше много грозно.Оправи си и нослето,и цици сложи и коса.

Абсолютно съгласна със Славчето PeaceДори имаше обширна статия преди години в 24 часа да и избират псвдоним и там бяха двете снимки преди и след.

# 153
  • Мнения: 1 715
Joy Т'ва е след ремонт. Joy Ако знаеш какъв беше. Joy Много е грозно така да говоря,ама е истина,момичето Димитричка беше много грозно.Оправи си и нослето,и цици сложи и коса.
Ох и тя явно милата не е случила на доктор като М.Джексън Mr. Green.
Няма ли някъде фото преди ремонта?
siska79 писали сме едновременно.

# 154
  • Мнения: 4 435
Сега търся,ама чичко Гугъл не помага. Tired

# 155
  • Мнения: 413
не знам за носа, ама в устата ми прилича на Акула Rolling Eyes
Някой да изрови снимка на Киров, моля Whistling

# 156
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
не знам за носа, ама в устата ми прилича на Акула Rolling Eyes
Някой да изрови снимка на Киров, моля Whistling


ей го на:
http://www.bulphoto.com/image.php?img=89566

# 157
  • Мнения: 4 520
На мен този линк не ми се отваря.
Стефан Киров, на 25 г. - строителен БОС?!?!?!  newsm78 Как ги правят тез неща бре....

# 158
  • Мнения: 3 268
Ужасен е! Sick

# 159
  • Мнения: 4 520
Ох, как се смях на това:
"Според запознати именно Емилия била причината тъмнокосата пайнерка да бъде изгонена от апартамента. Не че русата фолк дива нямало къде да живее, просто искала да покаже на всички кой командва парада.
Отлично осведомени източници разказват, че в момента Емилия се ширила в спалнята на Анелия. Новата жена на Динев дори ползвала голяма част от вещите на бившата му съпруга."

 Joy  Joy  Joy
Дали й е носила гащите?  Mr. Green

# 160
  • Мнения: 4 435
На мен този линк не ми се отваря.
Стефан Киров, на 25 г. - строителен БОС?!?!?!  newsm78 Как ги правят тез неща бре....

Е,нали от баща му е фирмата.Не я е направил малкият.Тя фирмата не е от година-две.

# 161
  • Мнения: 4 520
Да, но разбираме такива определения да се пишат за човека, който е създал и управлявал фирмата, а не за някакъв 25-год. младок, който не прави разлика между багер и булдозер, примерно.  Grinning Аз малко и наизуст говоря де, може пък на 25 г. да си е с нужното образование човекът.

# 162
  • Мнения: 4 435
Да, но разбираме такива определения да се пишат за човека, който е създал и управлявал фирмата, а не за някакъв 25-год. младок, който не прави разлика между багер и булдозер, примерно.  Grinning Аз малко и наизуст говоря де, може пък на 25 г. да си е с нужното образование човекът.

Ами какво да ти кажа.Те и за Галин на Галена пишат вафленият бос,пък до ден днешен майка му и баща му си оправляват нещата.И колкото вафлен бос е той,толкова е и 22годишният му брат,който за разлика от Галин не се навира при фолк-певиците,и не е известен.Общо взето колкото има единият,толкова и другият.

# 163
  • Мнения: 280
Тия фолк певици направо ме измуняват??? Shocked Shocked Shocked
Как така все мъжете им са "УЖ" случайно богати?И как така мъжа на една после става на друга...мани,мани.
Направо са ми много странни!

# 164
  • Мнения: 1 813
Ама като почнете така....
Добре една жена свикнала с подръжките си, визията си и т.н. с какъв да бъде? С някой от техниците на ТВ СКАТ или може би с водопроводчик, шофьор пласьор?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт