Припича слънце от небето-навън е на ПАЗАРДЖИК детето!(22)

  • 14 460
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 186
  bouquet Ч И Д на всички Емчовци и на моят също.   bouquet
Ване, големия ми син го оперираха когато беше на 3г., махнаха му камък от левия бъбрек. Получил се след задържане на урина, но три години не знаехме за проблема и той правеше кризи. С операцията му направиха и разширение на каналчето след бъбрека. Не се оправи само с това, но аз не искам да те плаша. Имаш шанса да знаеш рано за проблема и за какво да внимаваш. Горе главата.
Ками и Деси, къде ще харчим пари  Mr. Green

# 256
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Малееееееее, Борянка, злото да забрави твоя Емил  Hug .

Да ти е жив и здрав и много късмет в живота   bouquet !!!

Още един забравен именник - Емо на Gerssy - много здраве и щастливо детство  Peace !

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 13:11 от de'Belladona

# 257
  • Мнения: 145
Намира се до площада на полицията,в сградата до розовата аптека.До нас е магазина за детски дрехи и за бельо.Ще продаваме дамски дрехи,български с марка "Cacadu",качествени и евтини:)

# 258
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на Емил на Winter и на Емил на Bobimin!Да са ви живи и здрави!  bouquet

# 259
  • Мнения: 529
 Embarassed  леле Борянка, съжалявам, забравих Ви   bouquet

Жив и Здрав да ти е именника!!!


# 260
  • Мнения: 305
Здравейте момичета, честит празник на всички именници! Да са Ви живи и здрави и мноого да Ви радват!

Белладона, пожелавам ти да родиш  живо и здраво момченце и каквото и да има да бъде излекувано, и да няма защо да се притесняваш! Hug

Леле вярно какво става бе хора след време откъде ще си намират жени момчетата ни?
 

# 261
  • Мнения: 2 577
Честит имен ден на личните Емиловци на мами Борянка и Лили, да са живи и здрави, много гордост да носят на всички.

  bouquet  bouquet  bouquet

камист, непременно ще посетим магазина, успех!  bouquet

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 15:33 от Луда Яна

# 262
  • Мнения: 319
Mari_Pz и аз се зачудих дали си ти, та погледнах мъжа ти, че нали все той на снимката на аватара  Mr. Green - ама ти верно много бързо се засрами  Blush . Иначе за феталната - това ми бе втората при Даскалов  Peace .


Па като го загледа, поне разпозна ли го hahaha
Ааааааааа щом е при Даскалов Peace Надявам се, да отшуми този проблем още докато малчо е  в корема на мама Praynig
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на Емил на Winter и на Емил на Bobimin!
Ооооо там имам приятелка също с магазин за дрехи (индийски) на 2-я етаж, та ще съм редовна Peace Тъкмо ще се запозаем най-накрая Whistling

# 263
  • Мнения: 2 336
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички Емиловци!
  bigdance2 Tada  ura
Намира се до площада на полицията,в сградата до розовата аптека.До нас е магазина за детски дрехи и за бельо.Ще продаваме дамски дрехи,български с марка "Cacadu",качествени и евтини:)
ще ви посетим Hug

# 264
  • София
  • Мнения: 1 511

Честит имен ден на всичките ни таралежи,носещи името ЕМО!!!
Да са здрави и да не им боцкат бодлите много!





...
Абе пак момче, какво става, на 10 мъжки едно женско Peace Grinning къде булки ще им търсим newsm78


Говори се,че Господ разбрал колко много гейове са се навъдили и на Земята не останали истински мъже и започнал да праща само момчета новородени,та да има някакъв баланс. (на мен пък чак двама ми прати Mr. Green)
Между другото наскоро казаха в едно предаване по ТВ,че на 5 жени се падат по 2 мъже.  Embarassed
ТУК е малко по-розово положението.

# 265
  • Мнения: 374
Може ли да се включа и аз при вас? От Пазарджик съм, казвам се Гери и имам малка дъщеричка - Нели. Роди се на 28.01.2008 г. в МБАЛ Пазарджик.  bouquet

# 266
  • Мнения: 1 938
Gerit0Hug Hug Hug!

Честито на всички Емчовци!  bouquet

# 267
  • Мнения: 941
Честит имен ден на всички сладури с името Емил и на техните мами - да са ви живи и здрави   bouquet
Добре дошла на новата мама  Hug
Ние пък завършихме учебната година, естествено без изненади - на мама умницата  Heart Eyes
Ванче, една силна прегръдка от мен  Hug

# 268
  • Мнения: 227
 На именниците Честито,здраве и всички най хубави неща им пожелавам!
winter,тютюна пропусна в почерпката,недей така разваляш вкуса на уискито.

de'Belladona,добре дошла в клуба на свекито!   Hug
Палци ти стискам,всичко да си дойде на мястото.

Гери ,добре дошла!

 И мен снахи две,,ще се опитат да ме "действат",ама не са познали  Mr. Green
 Мъжки времена,настават май ... Thinking

# 269
  • Мнения: 181
Честит Имен Ден на Емчетата и на мамите им. Да са ви живи и здрави и да растат добри и умни деца!!!
Ваня, дано всичко да е наред с малкия дребосък и да се роди безпроблемно   Praynig
Добре дошла при нас на мама Гери  smile3525
А относно повечето момченца - значи трябва да се притиснявам за моята принцеса  Laughing че как ще я опазя от толкова много кандидат зетьове  Joy Joy Joy
Ето малко снимки и от мен
http://www.bgbaby.net/ivaninka/gallery.php

Общи условия

Активация на акаунт