За тъгата, самотата и безперспективния живот

  • 6 048
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 120
  Хей, момиче, какви са тези глупости?!
  Първо, наистина "изхвърли" търтея!! Ако не го направиш, ще дойда аз да го направя!
След това изхвърли и лекарствата. Ще ти дам друго -  много ефикасно. Застани пред огледалото. Сега се усмихни. Не така, а с цялото си същество. Накарай очите си да се усмихнат, докато засияеш цялата. След това обуй обувки с високи токчета. Излез навън, разходи и се и не спирай да се усмихваш. Като през цялото време гледай в очите хората, които срещаш. Гледай ги настоятелно, докато не ги накараш и те да се усмихнат.
  Бъди постоянно така усмихната и след време ще започнеш да се чувстваш прекрасно. И хората около теб ще го усетят. Мисли позитивно и допускай около себе си само хора с такава, положителна енергия. 
  Животът е прекрасен, не пропускай нито секунда от него.
  Човекът за теб ще се появи, бъди уверена !

# 61
  • Варна
  • Мнения: 688
 Четох те няколко пъти...признавам си.Все едно си ме цитирала или си писала за моя живот.Съжалявам,че нямаш лични,за да ти драсна няколко реда.
Моля те разкарай това чудо от себе си.Нищо хубаво не те чака с него.
Самотата си е стряскаща,но повярвай по-доброто е да си сама,отколкото самотна с него.
Не мога да ти гарантирам,че ще срещнеш истинския,може и да не се случи.Не мога да ти гарантирам,че следващия,ако го има ще е прекрасен,може и да е още по лош,но мога да ти гарантирам,че ако останеш в това положение ще съсипеш себе си,ще преживяваш,а няма да живееш.
Едно момиче тук ме научи на това-можеш да бъдеш щастлива и сама.Научи се и ти на това!Уважавай себе си,цени се,доставяй си малки радости,пък ако е писано другото и то ще се случи.
Пожелавам ти от сърце да намериш сили/имаш ги,повярвай ми/ да бъдеш щастлива!  Hug

# 62
  • Мнения: 1 217
Заради този страх от самота,не мога да ти опиша колко страдам сега,а и имам вече дете от въпросния мъж.
Не си струва,повярвай ми.
По-добре да бях сама,отколкото да си скъсявам живота всеки ден от нерви и проблеми.

# 63
  • Мнения: 1 212
Кураж бе момиче !
Щастието идва понякога, когато най-малко го очакваш ....
За човека до теб / настоящия / .. акЪл не давам  Stop
Това си е твой избор
Късмет  Peace

# 64
  • Мнения: 878
виж сега,аз съм царицата на депресиите,но и на това да им казвам майната им на лошите мисли...
Разкарай го тоз елемент дето циркулира покрай теб,вземи си една голяма кутия скъпи и вкусни бонбони,едно страхотно вино,запали си свещи и една вечер се остави на чревоугодничество и егоизъм.
Купи си куче,знаеш ли какви мъже разхождат кучета  Rolling Eyes......Задължително си направи програма с фризьор,козметик и нещо за душата.
Купи си нови дрехи и така ходи на работа,не отказвай покани за излизане с приятели или колеги,радвай се на живота.
Най-добре иди на почивка сама или с приятелка до Италия или някоя екзотична страна,изкарай си добре,може и аферка да си позволиш...повярвай ми и седенето вкъщи лекува,но ако си без дразнител,а всичко останало са начини да се откъснеш.Рано или късно ще се съживиш и ще се осъзнаеш,но няма смисъл да чакаш това да стане ,действай сама !
Успех
пък си и само на 27 години,какво си се завайкала.....ехеее хората вече на 60,70 почнаха да си търсят щастието...  bouquet

# 65
  • Мнения: 85
Цитат на: Емел

[quote
Я да си спретнем една форумска среща - готините мацки от форума, които не са ангажирани

Подкрепям идеята!!!

# 66
  • Лондон
  • Мнения: 403
Ехооо ,къде е авторката на темата?

# 67
  • Мнения: 143
Продължавай да пишеш.Не се притеснявай -виждаш   че тук момичетата от форума искат да ти помогнат.Има много такива двойки за съжаление който не се разделят и остават да бъдат манипулирани от този пусти страх че ще останат сами.На авторката искам да да и кажа да продължава да пише защото тук всички и дават съвети от който тя има нужда сега.Като има изключение -такива където я нападат.Моля ви не нападайте момичето може би има защо да го търпи този"умник"-та сподели че го обича.Дано намери точният човек който той да я обича.Успех мила.

# 68
  • Мнения: 2 170
Я се стегни, каквото е нагласата ти към живота, каквато е представа ти за него, такъв и ще бъде и той. Раздели се с приятеля ти, гледай напред, мисли позитивно и съдбата ти ще се усмихне!!! Гледай филма THE SECRET. Трябва да си щастлива, знаеш ли хората с какви драми се справят и то ако не с усмивка на лицето, то поне със сила в сърцето....

Общи условия

Активация на акаунт