количка - повдигане на облегалката

  • 3 066
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 56
Аз я повдигнах когато беше на 5 месеца.Така каза педиатърката.

# 16
  • Мнения: 1 103
И ние така като стана на 4-5 месеца

# 17
  • София
  • Мнения: 2 802
Мисля, че ви е много рано още. Ние до 5-6 месец бяхме със зимния кош, после с летния за малко го повдигах... и така бавно и постепенно.  Peace

# 18
  • Мнения: 27 524
Около 4-тия и аз  Peace

Почвам да ги забравям тия работи  Confused

# 19
  • Мнения: 1 516
На около 3 месеца сина ми си стоеше в такова положение без да му е вдигната облегалката. Повдигаше се на коремни мускули и така стоеше, затова реших, че е време да му вдигна облегалката на първото ниво , за да си гледа спокойно детето Simple Smile Тоест зависи си от детето, то само ще ти покаже  Peace

# 20
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Около 3-ти, 4-ти. То и детенцето до известна степен само си показва със стойката дали може да бъде сложено така или не.

# 21
  • Мнения: 363
Аз също се 4удя какво да правя.имам 4увството ,4е ве4е му е ску4но в зимния ко6 newsm78иа4е си бях ре6ила да го сменям с летния вариант,когато навър6и 4 месеца.виждам оба4е ,4е доста от вас по рано са предприели тази стъпка.на мен ми се струва рано ,но ...6те видим

# 22
  • Мнения: 468
До 5  - 6 месец си беше в зимня кош , а той е само легнало положение.

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз започнах да повдигам бебчо преди около седмица.

# 24
  • Мнения: 3 929
Някъде около 3-я месец започнах да го слагам в шезлонг с такъв наклон на облегалката.

# 25
  • Мнения: 8 999
След 3тия месец започнах да я повдигам - така бебето може да гледа света и не му е скучно.

# 26
  • Мнения: 756
около  края  на 4 месец се повдига облегалката, самото дете ще ти го покаже с начина , по който стои .Не е хубаво детето да се държи до по -късна възраст в легнало положение , тъй като укрепването мускулите на гръбчето и координацията се забавя като процес , което води до по-нататъшно късно стоене без подкрепа , пълзене и прохождане.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Мисля, че ви е рано още за повдигане, но по - добре се консултирайте с ортопед, отколкото да търсиш мнение във форума.  Peace

# 28
  • Мнения: 1 311
Първите дни на май. Значи е бил на 5 месеца и десетина дена. Но днес от това положение си седна абсолютно сам и седя доста време. Не мисля, че късното повдигане на облегалката води и до късно сядане.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 719
НА 4 навършени месеца вече я повдигах на 45 градуса! Peace

Общи условия

Активация на акаунт