Бременна и на море

  • 8 149
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 607
Преди 2 години видях много красива бременна жена на морето........Толкова и отиваше да е бременна....Имаше и син на около 3-4г. Бяха разкошна гледка. Много рядко влизаше в морето, по-скоро седяха на брега и от там играеха.......

Живи и здрави смятаме август месец да ходим, но да си имам едно наум и да действам според условията......

# 91
  • Мнения: 1 217
Детето ми е заченато на морето,после ходих в трети месец и в пети и спрях с морето.
Ще дам един пример-бяхме на морето сега,ухапа го куче детето,имаше само фелдшер в поликлиниката,имахме късмет,че линейката беше свободна и,че раната не беше голяма и кървяща.Спешно отделение-ужас,бълхи нахапаха детето по лицето.Лекарите се чудят какво да правят.Дали да го прегледа хирург или сестра.Изпратиха ни да си ходим в София,там да ни оправят.

Представете си ако ви изтекат водите или нещо друго недай боже.Не искам да мисля.Преценете си сами.
Аз не бих отишла,ако ще и в рая да е морето.

# 92
  • Мнения: 334
Аз мисля да пропусна. Преди месец бях в Гърция и мисля това да ми е за тази година. Не ми се рискува...........

# 93
  • Мнения: 212
Аз ходих на море в 5- тия месец! Само внимавах и не се излагах на слънце за да не ми се получат петна. а и плодът да не се "свари"/както се изрази акушерката ми/  Laughing!

# 94
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
С първата бременност ходих на море в 9 месец.Питах гинеколога си и той разреши.С втората бременност бях в пети месец и двата пъти влизах в морето,но до кръста.Приятна почивка.

# 95
  • Мнения: 97
Ходи миналия уикенд в Гърция на море и нямаше никакъв проблем нито от дългия път нито от жеги или друго.
Ще ходя пак през юли,  в края на 6-ти месец ще съм . Докторката даде зелена светлина. Условията бяха да ми е завит корема през цялото време и да пия повече течности. Само ме предупреди че при излизане от водата доста от нея ще изтича от мен. По някакъв начин се задържало по-голямо количество във влагалището. Каза ми го, за да не реша че това са онези води
Разбира се е хубаво в близост да има болнично заведение за да си по-спокойна ти.  Hug

# 96
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Преди седмица се върнахме от море- в 7 месец съм, но не беше море като море, нито по гръб ми беше удобно да легна, нито по корем и общо взето се топнах само веднъж и седях постоянно под чадъра. И все пак друга си е тръпката да си на моренцето   grinning039

# 97
  • Мнения: 307
Ние понеже живеем на морето си ходех на плаж ,докато бях бременна .Задължително ползвай слънцезащитна козметика и стой повечко под чадъра.Леко бременеене  Grinning

# 98
  • Мнения: 287
И аз ,тъй като съм от Варна ,ходих на плаж почти до термина. Grinning Съответно ,на изписването от болницата ,с таткото бяхме със завиден бронзов загар. Laughing
Но ходих на плаж ,заради плуването ,а не загара.И най-вече ,защото само във водата оттока на краката ми намаляваше. ooooh!
Беше ми изключително приятно - спомням си с умиление тази прекрасни свободни дни!!!

# 99
  • Мнения: 2 658
Повече сянка и прохладни места! И таткото да тича по малката, мама да си почива. Приятна почивка!  Grinning
И нямаш грижи  Peace

# 100
  • Мнения: 790
Да си на сянка, да пиеш много течности. Аз също избягвах морето и обществените басейни, но не знам защо. Струваше ми се притеснително. Джакузита и топли басейни не са препоръчителни също.

# 101
  • Мнения: 1 900
И аз отидох, главно заради сина ми. Седмица преди да вляза в деветия месец. Пази се от слънцето. Иначе аз не влязох нито в морето, нито в басейните на хотела.

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здравейте искам да ви кажа, че се върнах точно от море в 6 месец съм. Стоях много под чадъра, само в ранните и много късните часове и се мажех много с козметика. Къпех се по 2 пъти на ден.

Общи условия

Активация на акаунт