Крем за комбинирана кожа...и много изисквания

  • 7 161
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
По принцип този тип кожа трябва да се третира с различни продукти.За по добри резултати е желателно сухите участъци да се третират с козметика за суха кожа,а за мазните да се използват продукти за мазна.Знам,че е голяма занимавка.Но съм стигнала вече до извода,че няма подходящ крем,който да действа еднакво добре и на двата участъка.Ползвала съм най-разни,много препоръчани продукти.Не става1 Naughty

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Още един глас са супердефенс-а. Макар че сега ползвам други продукти се замислям дали да не си го взема за лятото пак, все пак 25 фактор за градска среда е напълно достатъчен  Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 140
teo..с други марки не съм много запозната. Преди години ползвах козметиката на Авен и бях доволна..Но честно казано медицинската козметика ми е слаба вече.. така че я смених Simple Smile От Лиерак аз лично са обринах, но може би не си бях подбрала подходящо кремче..
Камамбер, аз цяло лято съм със супердефенс, само по време на почивката си слагам допълнително слънцезащитен фактор.

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 14:06 от Зоуи

# 18
  • Мнения: 1 081
Ползвам Биодерма - матиращия и съм доволна   Peace

http://www.bioderma.com/en/the-products/what-s-new/product//151.html

Без слънцезащитен фактор е ..

# 19
  • Варна
  • Мнения: 535
На лирак снощи си взех една мостричка. Тази сутрин го пробвах...и този крем като взе да се рони.....ужас направо  Confused

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

Камамбер, аз цяло лято съм със супердефенс, само по време на почивката си слагам допълнително слънцезащитен фактор.
Да, аз миналата година за пролетта и лятото измазах 3 опаковки  Mr. Green , но кожата ми като че ли привикна и не ми действаше така добре, като в началото. Но вече повече от 6месеца ползвам други продукти, та може пак да ми е ОК. 25 фактор за градска среда е ОК, а и аз не излизам много по обед  Mr. Green И капела имам  Flutter

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
На лирак снощи си взех една мостричка. Тази сутрин го пробвах...и този крем като взе да се рони.....ужас направо  Confused
Да не би да е бил Aqua-D за комбинирана кожа, той има такъв кофти ефект. Пробва да слагаш фдт и се изрони, нали  Mr. Green Аз си го купих без мостра и си го ползвах, номера беше в дозировката и само с течен фдт или фдт-мус, иначе не става номера  ooooh!

# 22
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хвалила съм го и в други теми - Selvert  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 140
Дааа на Selvert  продуктите и на мен много ми харесват. Lu-lq откъде мога да си купя Selvert ( за София става въпрос) ?

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Хвалила съм го и в други теми - Selvert  Peace
Кой, аз залеждам този

# 25
  • Мнения: 630
А как вървят цените на Селверт

# 26
  • Мнения: 1 243
.
И аз за цените тръгнах да питам! Praynig

# 27
  • Варна
  • Мнения: 535
На лирак снощи си взех една мостричка. Тази сутрин го пробвах...и този крем като взе да се рони.....ужас направо  Confused
Да не би да е бил Aqua-D за комбинирана кожа, той има такъв кофти ефект. Пробва да слагаш фдт и се изрони, нали  Mr. Green Аз си го купих без мостра и си го ползвах, номера беше в дозировката и само с течен фдт или фдт-мус, иначе не става номера  ooooh!

Точно за него става на въпрос и абс. същия случай беше при мен. Добре, че не го купих  Confused

# 28
  • Мнения: 2 786
Трудно, трудно.
И моята е комбинирана, та даже и чувствителна на всичкото отгоре.
Засега ползвам на Eucerin липобаланса сутрин и вечер и много добре ми понася.
Почти ошушках първото ми бурканче от този крем, но ми се иска да го сменя с нещо друго, за да не привиква кожата на един и същи крем.
Много е важно и в каква среда живееш и колко е мръсна/чиста.
Та и аз съм в търсене.
Събирам тестерчета на кремове по магазините и пробвам вкъщи.
Като намеря някой подходящ, ще кажа  Peace

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Бубуто,говорим в темата за Деридиум на Лиерак,не за Аква-Д....
Вземи си мостра за комбинирана кожа на Деридиума.....

Общи условия

Активация на акаунт