Астрологията... Зодиите...

  • 58 382
  • 808
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 793
Вашият Асцендент е:             Стрелец     
Вашата Зодия е:                   Стрелец    
Луната ви се намира в:          Стрелец    
Опасен Стрелец съм аз  Laughing

# 46
  • Мнения: 3 770
Вашият Асцендент е:             Стрелец     
Вашата Зодия е:                   Стрелец    
Луната ви се намира в:          Стрелец    
Опасен Стрелец съм аз  Laughing

Малиии , дано не стреляш само с базука !   Joy

# 47
Вашият Асцендент е:      Овен
Вашата Зодия е:      Лъв
Луната ви се намира в:      Рак
А какво показва това къде ти се намира луната?

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 21:07 от Feyy

# 48
  • Мнения: 793
Вашият Асцендент е:      Овен
Вашата Зодия е:      Лъв
Луната ви се намира в:      Рак
А какво показва това къде ти се намира луната?
http://astro-pimss.mylivepage.com/wiki ей тук например можеш да прочетеш за Луната в зависимост от знака - някакви характеристики.

# 49
  • Мнения: 598
А какво показва това къде ти се намира луната?

Ами в момента, в който си се родила Луната гледана от Земята се е намирала в някое от съзвездията на небето.
Въпроса Коя зодия си? е аналогичен на въпроса В кой знак е било слънцето, когато си се родила?
Съответно и планетите са се намирали в някое съзвездие - Луната, Меркурий, Марс ...
А съзвездието, което е било в този момент на хоризонта се води Асцендент.

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Рожден Ден на Мимито! Да си жива и здрава, много щастлива и винаги положително настроена! Весел празник!



# 51
  • Мнения: 3 770
Честито и от мен , Мими !Много късмет и любов !

# 52
  • Мнения: 440
Сега разбирам защо още от първите ми срещи с Къдричка и Джаста се чувствах сякаш винаги сме се познавали,хахаха ами от една зодия сме  Joy,Джаста ден преди теб съм.Хем съм близнак,хем и асцедента ми е близнак-с всички тия жени в мен трудно се оправям,а за тия около мен да не говорим.Обаче не съм съгласна че сме непостоянни във връзките,пиячи и страстни пушачи -хич не съм.За каризмата няма какво да говорим  bowuu,никой не може да ни устои вярно е.


« #8 понеделник, 26 май 2008, 00:49 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Жената Овен е чувствителна и нежна, но със силен и понякога труден характер. Няма как да я откажете да се стреми към водещата роля, умна е и енергична, но достатъчно независима за да бъде укротена лесно. Понякога изглежда твърде спокойна и дори апатична, но ако ви погоди някой емоционален взрив може дълго да се опомняте. Импулсивна е и много темпераментна. .. А, ревност ли казах - това е нейното хоби - не и се пречкайте там - предупредени сте…    Мда,колежката ми е овен-еми няма такава ревност като нейната,въпреки 20 и кусур години брак,жената пали от раз
Мимито,
 Честито мило жива,здрава и обичана да си 
lovekiss  bouquet

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 10:13 от mirage72

# 53
  • Мнения: 1 289
Честито и от мен , Мими !Много късмет и любов !
Честит Рожден Ден на Мимито! Да си жива и здрава, много щастлива и винаги положително настроена! Весел празник!

Мимито,
 Честито мило жива,здрава и обичана да си 
lovekiss  bouquet


Благодаря на всички за пожеланията,аз като виден представител на "двойния" знак съм сбъркана още от раждането и съм писана утре,та пак имам два повода Simple Smile

# 54
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Сега разбирам защо още от първите ми срещи с Къдричка и Джаста се чувствах сякаш винаги сме се познавали,хахаха ами от една зодия сме  Joy,Джаста ден преди теб съм.Хем съм близнак,хем и асцедента ми е близнак-с всички тия жени в мен трудно се оправям,а за тия около мен да не говорим.Обаче не съм съгласна че сме непостоянни във връзките,пиячи и страстни пушачи -хич не съм.За каризмата няма какво да говорим  bowuu,никой не може да ни устои вярно е.
Joy newsm51 Joy
Така е...подушваме си породата,и на мен ми беше мнооого уютно при теб Mr. GreenКакто вече писах-няма други такива чешити LaughingОтдавна съм прочела аз надписа над аватара ти,ама ми трябваше потвърждение(писменно) WinkАз без малко да се пръкна на 14,ама на,чукнала стрелката 12 и каляската се превърнала в тиква Crazy
  и за връзките съм на същото мнение,но се въздържах от коментар,че заринахме темата с близнашки хвалби...
  асцедента ми е Риби,луната в дева...абе вятър ме вее на бял кон д'ет се вика GrinningВятърничева работа....

Мимито ,честит рожден ден и от мен,бъди мноооого щастлива!

# 55
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ехх, Миражче, добре дошла в отбора, мила! Верно, че се надушваме.  Wink Аз също бях/съм със същите усещания спрямо теб и ми е някак спокойно, сиреч като у дома си.  Laughing
Моят асцендент е Скорпион и Луната също в Скорпион.  Mr. Green Иде да покаже това нещо, ама ха да видим.  Joy
Хайде, бре, другите зодии къде сте? Не се притеснявайте ще ви дадем думата и на вас!  Joy Hug

# 56
  • Мнения: 3 770
То други зодии няма !  Laughing Нали знаеш ,че комуникациите са запазена територия на Близнаци!   Joy

# 57
  • Мнения: 591
Да се включа и аз Simple Smile

Честит Рожден ден на, Мимито и да е жива, здрава и много щастлива   bouquet

И да кажа, че не съм зодия близнаци, но мъжа ми е Heart Eyes

А аз:
Вашият Асцендент е:      Лъв
Вашата Зодия е:      Телец
Луната ви се намира в:      Лъв

# 58
  • София
  • Мнения: 318
А аз съм
Вашият Асцендент е:      рак
Вашата Зодия е:      рак
Луната ви се намира в:     водолей

# 59
  • Мнения: 3 830
Честит Рожден Ден на Мимито и от мен!

Пожелавам много здраве, щастие, много усмивки и само добри емоции!




Общи условия

Активация на акаунт