СТАЯ - ГАРДЕРОБ.

  • 24 072
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 51
Здравейте!И аз съм решила да си правя стая- гардероб, като съборя стената на едно сухо помещение и спалнята,Проблема е, че не знам каква врата да сложа.Искам от тези с дървени рамки с плат(като щорите ми). Тип японска стена. Нещо такова http://picasaweb.google.bg/mikys888/Cool/photo#5128978981387529090. Знаете ли някоя фирма, която да изработва такива?

# 31
  • Мнения: 3 830
В дърводелски цехове предполагам, че ще ти я направят супер. Освен това ще можеш да си избереш дали да е с хартия или някакво декоративно стъкло, някакъв вид текстилно пано; други плоскости; дали да е плъзгаща или не... Peace

# 32
  • Мнения: 421
 Hug Estellia   благодаря ти! Наистина много ми помогна.Точно в този момент поръчаме мебелите за новата ни къща и аз правя "проекти" за стаята гардероб.Но ти ме спаси.С дребни промени ще исползвам две - три от прекраните идеи.
А за гардеробите на звездите.... ах! Особено - колко много обувки и аз искам.

# 33
  • Мнения: 2 266
Страхотни са тези гардеробиерни.Надявам се и аз в скоро време да имам такава.

# 34
  • Мнения: 2 643
Hug Estellia   благодаря ти! Наистина много ми помогна.Точно в този момент поръчаме мебелите за новата ни къща и аз правя "проекти" за стаята гардероб.Но ти ме спаси.С дребни промени ще исползвам две - три от прекраните идеи.
А за гардеробите на звездите.... ах! Особено - колко много обувки и аз искам.

ПростоТи Simple Smile моля те сподели какви мебели сте решили да вземете за новото жилище. Извинявам се за офф-а.

# 35
  • Мнения: 3 830
Hug Estellia   благодаря ти! Наистина много ми помогна.Точно в този момент поръчаме мебелите за новата ни къща и аз правя "проекти" за стаята гардероб.Но ти ме спаси.С дребни промени ще исползвам две - три от прекраните идеи.
А за гардеробите на звездите.... ах! Особено - колко много обувки и аз искам.

Няма за какво, наистина.  bouquet
Дано гардеробиерната ви да стане прекрасна, такава, каквато я искате. Peace Hug

# 36
  • Мнения: 4 380
Цитат
А тука вижте гардеробите на звезди като Ева Лонгория, Ники Хилтън, Пола Абдул, Марая Кери (очите ми останаха в нейната гардеробиерна) и други:
То при Марая Кери не е гардеробна, а цял голям дворец само за дрехи. Сигурно вътре има асортимента на всички бутици на малък град. Laughing Огромно нещо, което няма обикаляне и много кич във външния облик.

Аз мразя гардеробни. Отнемат много полезно място и са с постоянна тенденция да се превръщат в боклучарник. Там някъде някой напред беше споменал за хвърлянето вътре на всички боклуци при гости, но това не е само при гости защото просто така е по-лесно. Laughing Слушайте патило. Не стига че чистя къщата ами и гардеробните. Sick
По един вграден гардероб е напълно достатъчно. Да няма къде да се складира боклук. Crossing Arms Защото във всеки от нас живее по един Плюшкин.

# 37
  • Мнения: 712
Това е мечтата ми!

Някой ден ще си купя съседната гарсониера и ще си я направя дрешник.

# 38
  • Мнения: 156
Цитат
Estellia
Не е готова още, стискаме зъби още малко. Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 2 643
Ето такова си търся за дрешника:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/rooms/laundry/11466/

или това

http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/rooms/bedroom/10449/

погледни клипчето



някой да го е виждал в Бг?

# 40
  • Мнения: 4 380
Ето такова си търся за дрешника:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/rooms/laundry/11466/

или това

http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/rooms/bedroom/10449/

погледни клипчето



някой да го е виждал в Бг?

При мен е точно с такива секции от Икея- никак не ги харесвам. Евтино и сърдито. За мазе става, но в дрешника ми бъркат в здравето. Laughing Между другото, не е задължиелно да имаш гардеробна за да сложиш такива. Подобни неща могат да се сложат и в нормален гардероб. Всъщност, гардеробите в България от много отдавна ги правят със сто пъти по-добър "пълнеж" по поръчка. Wink

# 41
  • Мнения: 3 621
ако имах малко повече място задължително щях да си направя стая-гардероб...

# 42
  • Мнения: 3 316
неосъществима мечта  ooooh! Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 2 643
[[/quote]

При мен е точно с такива секции от Икея- никак не ги харесвам. Евтино и сърдито. За мазе става, но в дрешника ми бъркат в здравето. Laughing Между другото, не е задължиелно да имаш гардеробна за да сложиш такива. Подобни неща могат да се сложат и в нормален гардероб. Всъщност, гардеробите в България от много отдавна ги правят със сто пъти по-добър "пълнеж" по поръчка. Wink
[/quote]

Не разбрах точно за пълнежа. Обикновените рафтове и закачалки ли имаш в предвид? Мислех си че ще е доста скъпо ако е с гардеробоподобни елементи. Може би греша?

# 44
  • Мнения: 163
Страхотни сте момичета,  Hug само ако знаете как ми помогнахте с идеите, със снимките и полезните линкове за механизмите за гардеробите. Побърках се да обикалям и питам Cry А сега от тук направо си правя проектчето, давам го на майстора и стискайте палци да стане така както го искам Wink
После ще показвам.... обещавам Wink

Общи условия

Активация на акаунт