за простирането на дрешките

  • 2 886
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 408
Докога ще робувате на бабините деветини  ooooh!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 735
Че защо пък да ги прибирам!?Обясни ми! newsm78
Естествено,че ги оставям! Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 4 588
Разбира се, че оставям! Whistling

# 33
  • Мнения: 4 784
 smile3555
За мое огромно съжаление нямаме тераса. Ако имахме, естествено, че бих ги оставяла!

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Да оставям и на бебето също.Това са пълни глупости. ooooh!

# 35
  • София
  • Мнения: 44 106
Винаги съм ги оставяла докато изсъхнат....не се шашкам от суеверия Wink

# 36
  • Мнения: 3 929
Не само, че ги оставям, ами простирам основно през нощта, защото искам през деня да влиза слънце в стаята, а прането пречи. Затова простирам основно вечер. Не виждам да има някакъв проблем. Даже вече не гладя дрехите, освен ако не са много измачкани.

# 37
  • Мнения: 1 062
Оставям ги сега, оставях ги и още когато се роди бебето.

# 38
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Да, оставям ги навън. Но само когато е топло, през зимата не ги простирам навън.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Оставям ги, когато времето е топло и позволява. Не вярвам в суеверия, за мен това са глупости. Свеки ми беше споменала, че трябва да прибирам дрешките на сина ми, докато е светло, но просто пропуснах думите й да минат покрай ушите ми. Правя това, което ми е удобно на мен и не робувам на суеверия.

# 40
  • Мнения: 8 230
Разбира се, че ги оставям. Зиме, лято - терасата ни е остъклена, така че пушеците не ми пречат. Зимно време гледам всяка вечер да внасям по няколко дрехи вътре, колкото се съберат край радиатора, че то иначе нямат изсъхване. Сушах ги само нощем, щото през деня малкият хулиган не би ги изтърпял да висят по столовете.

# 41
  • Мнения: 307
Спомням си че бабите настояваха да не ги оставям на простора нощем, но само до 40 ден на бебето - след това вече си ги оставях прострени и през нощта.

# 42
  • Мнения: 165
Когато е топло ги оставям, обаче през зимата в никакъв случай.
Защото около нас мнозинството се топлят с печки и от пушека дрехите замирисват ужасно.
И аз така...

# 43
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Оставям ги, разбира се!  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 1 185
Ако не вали и са мокри!!!

Общи условия

Активация на акаунт