Суха кожа на тялото.

  • 13 517
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 830
Преди седмица-две дерматоложката ми изписа ето този продукт за суха и чувствителна кожа:



Препоръча ми и този, който е специално за овлажняване и подхранване и аз избрах него:



Много съм доволна. Кожата ми не е суха, не е раздразнена и ухае толкова нежно и хубаво, че  Crazy
Кожата ми е светла и дерматоложката ми каза, че е предразположена към кожни раздразнения, болести и т.н. Причината да ида на лекар е, че ми се появиха лишеи, поради агресивна козметика и синтетични материи. Peace

# 31
  • Мнения: 630
а отивам в четвъртък съм на кожен и ще видя какво ще ми каже  Peace

Ру, какво стана, ходи ли вчера на лекар? Какво ти казаха?

# 32
  • Мнения: 3 695
ето ме  Hug

вчера бях на лекар и много я уплаших жената като ми видя краката  Rolling Eyes  каза, че е някакъв  дерматит - даде ми доста мазила и хапчета  Grinning
започнах ги от вчера и ще видим дали ще се оправят  Thinking


# 33
  • Мнения: 31
Миналата година и аз имах такъв проблем-рани на краката. Изписаха ми някакво мазило и капки да пия. Оправих се, но бяха много упорити, на едно място изчезнат, на друго се появат, чак се бях уплашила. Но минават Peace. ru_ скорошно оздравяване.

# 34
  • Мнения: 630
Ру, каза ли ти причината за дерматита? А какви мазила ти изписа?

# 35
  • Мнения: 3 695
не ми обясни много подробно, но от сухата ми кожа през зимата и от агресивни измиващи продукти - нещо такова  Laughing
в къщи са ми мазилата и не си ги спомням, предписа ми и витамини да пия

# 36
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз като ходих в началото на лекар мислеше, че е единствено от пресушаване. После ми забрани душ-гелове, стягащи краката дрехи, изкуствени материи..пих хапчета, витамини, мазила разни ама ефект почти нямаше. Накрая стигнахме до извода, че е от много силен стрес Rolling Eyes И сега, когато съм много изнервена ми излизат червени ранички-петънца по краката  #2gunfire

# 37
  • Мнения: 3 695
леле това е много страшно #Crazy
значи сега лятото ще си ходя с рани по краката  ooooh!

# 38
  • София
  • Мнения: 4 751
леле това е много страшно #Crazy
значи сега лятото ще си ходя с рани по краката  ooooh!

Спокойно, няма  Hug
Дано бързо ти се повлияе кожата от мазилата и хапчетата. Казах ти го, за да знаеш все пак и един друг вариант от какво може да е, защото минах през какви ли не изследвания докато го установим.

# 39
  • Мнения: 3 830
Причината за моите лишеи е точно агресивни душ гелове и синтетични материи.

Много трябва да се внимава, особено,ако имате светл и чувствителн кожа Peace

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Червеното Garnier for extra dry skin! На мен много ми помогна, кожата ми оставаше мека и гладка повече от 24 часа.
и аз съм доволна от него

# 41
  • София
  • Мнения: 2 426
Запис, че и аз съм със суха кожа, а сега ми се спи и не мога да запомня продуктите, препоръчани от вас.

На мен много ми помага крем Здраве на Арома - ужасно се изненадах, но наистина оправя сухите места по лицето ми. А едно време имаше и крем Лимон - още по-добър. Иначе не съм фен на т.нар. "проста" козметика, все си мислех, че скъпите медицински ще да са по-добри... ама то явно не е точно така...

Общи условия

Активация на акаунт